powrót do listy produktów

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 12m x 12m.

165,60

szt

Koszt dostawy już od: 10,99 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: zielony
    czarny
Polietylenowa siatka ochronna przeciw szpakom oko 25mm x 25mm, w rolce o wymiarze: 12m x 12m (144m²).

Siatki ochronne na szpaki wykonane są z polietylenu. Siatka przeciw szpakom jest odporna na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, śnieg, grad oraz promieniowanie UV. Siatki ochronne przed szpakami to skuteczna ochrona sadów owocowych przed ptakami na kilka sezonów. Linka z której wykonana jest siatka ochronna na szpaki składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,2m). Oferowane przez naszą firmę siatki zabezpieczające przed szpakami wyróżniają się także dużą lekkością (12g/m²), dzięki czemu można je bez problemu narzucić na krzewy lub drzewa. Oczka siatek ochronnych przeciw szpakom układają się w romby co wpływa na ich rozciągliwość i elastyczność.

WYMIARY
: siatka ochronna na szpaki w rolce o wymiarze: 12m x 12m.

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury

 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka na szpaki, siatki na szpaki, siatka przeciw szpakom, ochrona przed szpakami, siatki przeciw szpakom, siatka przeciw szpakom cena, siatka na szpaki cena, sposób na szpaki)

Zastosowanie:

Siatki ochronne na szpaki to wytrzymała siatka zabezpieczająca krzewy i drzewa owocowe przed szpakami. Szpaki często można spotkać w ogrodach i sadach, gdyż ich pożywienie stanowią również owoce takie jak np. czereśnie, wiśnie, jagody, śliwki itp. Siatka ochronna przed szpakami dzięki oczkom, które układają się w romby jest elastyczna. Siatki na szpaki mogą być wykorzystana jako ochrona pojedynczego krzewu, drzewa w formie narzuty lub jako materiał do budowy konstrukcji zabezpieczającej cały sad lub uprawy. Małe oczka siatki przeciw szpakom powstrzymują natarczywe ptaki, nie ograniczając przy tym przepływu powietrza oraz promieni słonecznych niezbędnych do prawidłowego rozwoju owoców. Siatka ochronna na szpaki to najpopularniejsze zabezpieczenia przed ptakami dla większości sadowników, ponieważ skutecznie ograniczają szkody wyrządzone przez szpaki i inne ptactwo.


siatka ochronna przeciw szpakom


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka na szpaki, siatki na szpaki, siatka przeciw szpakom, ochrona przed szpakami, siatki przeciw szpakom, siatka przeciw szpakom cena, siatka na szpaki cena, sposób na szpaki)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
Siatka ochronna przeciw szpakom:

wymiar: 12m x 12m!Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator