Montaż siatek ochronnych


Montaż siatki


Firma Linarem to producent siatki ochronnej na balkony, elewacje, magazyny. Świadczymy kompleksowe usługi montażu siatek ochronnych, oferując dodatkowo doradztwo w zakresie sposobu montażu i doboru materiałów. Od kilku lat montujemy siatki w wielu regionach Polski, dzięki czemu zabezpieczyliśmy tysiące balkonów, elewacji, magazynów, hal sportowych, boisk sportowych oraz wiele innych miejsc. Posiadamy niezbędne doświadczenie w montażu siatek ochronnych zabezpieczających.

Montaż siatki na ptaki


Bardzo często montaż siatki jest jedynym skutecznym rozwiązaniem zwłaszcza w przypadku problemów z natrętnym ptactwem. Siatki na ptaki są bardzo popularnie montowane zwłaszcza w większych miastach, w miejscach w których inne metody odstraszania nie przynoszą efektów lub są niemożliwe do zastosowania.

montaż siatki na ptaki

Montaż piłkochwytów


Ogrodzenia z siatki na piłkochwyty są także coraz bardziej popularnie stosowane na boiskach sportowych oraz halach sportowych. Piłkochwyty służą do budowy ogrodzeń sportowych, wyłapywania sprzętu sportowego oraz zabezpieczania różnych powierzchni takich jak ściany, okna i trybuny. Ogromną zalętą montażu piłkochwytów jest ich praktycznie dowolna konfiguracja, niska cena w porównaniu do tradycyjnych siatek metalowych oraz stosunkowo prosty montaż.

Producent siatki


Siatki ochronne produkujemy z polietylenu oraz polipropylenu cechujących się odpowiednio wysoką wytrzymałością mechaniczną. Wspomniane materiały to tworzywa sztuczne, które są przystowane do całorocznego stosowania na zewnątrz. Wszystkie produkowne przez nas siatki ochronne są odporne na zmienne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.


Siatki na ptaki


montaż siatki na elewacje
montaż siatki na dach
montaż siatki na balkon

Montaż siatki na piłkochwyty


montaż piłkochwytów
montaż piłkochwytów