PRODUCENT SIATKI NA OCZKO WODNE


Siatka na oczko wodne


siatka na oczko wodneOd wielu lat produkujemy różnego rodzaju siatki ochronne do szeregu zastosowań zarówno w przemyśle, sporcie oraz w domu i ogrodzie. Jesień to trudna i pracowita pora roku dla ogrodników. Ogrody zasypywane są liśćmi i kruchymi, łamiącymi się na porywistym wietrze gałązkami. Dużym problemem w tym okresie jest zanieczyszczenie wszelkiego rodzaju oczek wodnych i stawów co utrudnia utrzymanie ich w należytej czystości.

Oczko wodne z czystą wodą to wspaniała ozdoba i wizytówka ogrodu. Jednak spadające liście i inne drobne zanieczyszczenia, które opadając na dno sprzyjają rozwojowi mikroorganizmów. Efektem tego jest zielona, mętna woda oraz powstające trujące gazy jak siarkowodór, zabierające potrzebny do życia rybom i roślinom tlen. Trudno wyobrazić sobie możliwość codziennego zgarniania liści i czyszczenia oczka wodna, dlatego dobrym rozwiązaniem jest siatka na oczko wodne. Linarem oferuje siatki na oczko wodne o oczkach 15x15mm, 25x25mm oraz 27x27mm. 

Siatka na oczko wodne produkowana jest z tworzywa sztucznego, odpornego na wodę, grzyby i pleśń. Oferujemy wysokiej jakości siatki wykonane z polietylenu zbudowane z zaplecionych żyłek. Konstrucja pleciona sprawia że siatki są lekkie jednocześnie zachowując wysoką wytrzymałość mechaniczną. Siatka na oczko wodne skutecznie wyłapuje liście i inne drobne zanieczyszczenia utrzymując w czystości zbiorniki wodne.Siatki na oczko wodne wykonujemy na dowolne długości z określonych szerokości rolek:Tabela siatki na oczko wodne


Siatka na oczko wodne

zielona siatka na oczko wodne
 
zielona siatka na czereśnie
 
siatka na oczko wodne
 
zielona siatka na czereśnie
 
Schemat montażu siatki na oczko wodne


siatka na oczko wodne