PRODUCENT SIATKI NA WOLIER


Siatka na woliery

siatka ochronna na wolier
Woliera – pomieszczenie lub jego zabudowana i odgrodzona część (siatką lub szkłem), w której przebywają zwierzęta hodowlane. Musi być na tyle duża, aby hodowane zwięrzęte mogły one w niej swobodnie poruszać się lub w przypadku ptaków - latać. Wewnątrz woliery zalecany jest montaż konarów, sznurów oraz innych przedmiotów imitujących naturalne środowisko. Woliera najczęściej spotykana jest w ogrodach zoologicznych oraz na terenach prywatnych (np. hodowle ptaków domowych / ozdobnych).

Polietylenowa siatka na woliery stosowana jest do ogrodzenia i ochrony hodowli ptaków przed drapieżnikami (skutecznie zabezpieczają przed drapieżnikami atakującymi "z góry" np. jastrzębiami) oraz innymi gatunkami ptaków, które przenoszą choroby zagrażające ptakom hodowlanym. Siatka wolierowa może również spełniać funkcję ochronną przed spadającymi liśćmi, gałęziami, itp.

Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków m.in: kury, indyki, gołębie, bażanty, kaczki, pawie, papugi oraz inne ptaki ozdobne. W zależności od gatunku ptaków siatki na woliery mają różne wielkości oczek oraz zalecaną wytrzymałość. Siatka na woliery docinana jest z beli o różnych szerokościach (długość jest dowolna).

Firma Linarem to producent siatki na woliery wykonanej z polietylenu o wysokiej gęstości, o dużej wytrzymałości mechanicznej i odporności na warunki atmosferyczne. Siatka na woliery jest zabezpieczona przed niszczącym działaniem światła słonecznego (320 KLY wg procesu firmy Ceiba-Ceigy). Sznurek siatki do wolier wykonany jest z 3 splotów, a każdy z nich skręcany jest z 5 żyłek co daje razem 15 żyłek (technologia 3 x 5 x 380 d). Grubość splotu siatki na woliery wynosi 1,2 mm.


Dostępne szerokości rolek siatki wolierowej, z których docinamy na dowolne długości:Siatka na woliery 100x100mm woliera
Siatka na woliery 60x60mm woliera
Siatka na woliery 40x40mm wolier
Siatka na woliery 30x30mm wolier
Siatka na woliery 25x25mm wolier
Siatka na woliery 20x20mm woliera


Przykładowy schemat montażu siatki na woliery


budowa woliery

Siatki wolierowe


siatki wolierowe
siatka na woliery