Firma Linarem poleca wysokiej jakości polietylenowe siatki ochronne na drzewa i krzewy.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki ochronne na drzewa i krzewy przeznaczone są do zabezpieczania drzew i krzewów przed ptakami takimi jak szpaki czy wróble. Siatka ochronna utrudnia także dostęp do drzew i krzewów innym szkodnikom. W zależności od rozmiaru oczka siatki składowane są w belach o różnej szerokości, długość siatki na drzewa i krzewy jest dowolna.


Sortowanie:

Siatka na ptaki na drzewa. Siatka przeciw ptakom na krzewy 25x25mm.

Siatka na drzewa i krzewy to najwyższej jakości siatka ochronna wykonana z polietylenu. Siatka ochronna na drzewa i krzewy to doskonałe zabezpieczenie przed ptakami ogrodów i sadów owocowych. Siatki na drzewa, krzewy posiadają wysoką odporność na promienie słoneczne i deszcz.

1,30

Siatka chroniąca przed ptakami na drzewa i krzewy oczko 15 mm

Wysokiej jakości wytrzymała siatka na krzewy o oku 15mm x 15mm polecana jest do ochrony przed ptactwem na uprawach, plantacjach, ogrodach czy sadach. Siatka przeciw ptakom dostępna jest w kolorze czarnym oraz posiada stabilizację UV.

2,90

Siatka ochronna na ptaki na drzewa krzewy oczko 27x27mm Gramatura 23g/m2

Mocna siatka ochronna na drzewa wykonana z dwóch zaplecionych i wzmocnionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw ptakom są odporne na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantując w ten sposób skuteczną ochronę drzew, krzewów, upraw czy też większych plantacji.

1,58

Siatka na drzewa, krzewy przeciw ptakom, szpakom oko 25x25mm. Zielona.

Siatka na krzewy to doskonały sposób zabezpieczenia sadów owocowych i plantacji. Siatka na ptaki posiada plecioną strukturę żyłek polietylenowych, dzięki czemu posiada odpowiednią wytrzymałość przy zachowaniu niskiej gramatury.

1,30 1,25