Firma Linarem poleca wysokiej jakości polietylenowe siatki ochronne na drzewa i krzewy.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki ochronne na drzewa i krzewy przeznaczone są do zabezpieczania drzew i krzewów przed ptakami takimi jak szpaki czy wróble. Siatka ochronna utrudnia także dostęp do drzew i krzewów innym szkodnikom. W zależności od rozmiaru oczka siatki składowane są w belach o różnej szerokości, długość siatki na drzewa i krzewy jest dowolna.


Sortowanie:

Siatka na ptaki na drzewa. Siatka przeciw ptakom na krzewy 25x25mm.

Siatka na drzewa i krzewy to najwyższej jakości siatka ochronna wykonana z polietylenu. Siatka ochronna na drzewa i krzewy to doskonałe zabezpieczenie przed ptakami ogrodów i sadów owocowych. Siatki na drzewa, krzewy posiadają wysoką odporność na promienie słoneczne i deszcz.

1,30

Siatka chroniąca przed ptakami na drzewa i krzewy oczko 15 mm

Wysokiej jakości wytrzymała siatka na krzewy o oku 15mm x 15mm polecana jest do ochrony przed ptactwem na uprawach, plantacjach, ogrodach czy sadach. Siatka przeciw ptakom dostępna jest w kolorze czarnym oraz posiada stabilizację UV.

1,99

Siatka ochronna na ptaki na drzewa krzewy oczko 27x27mm Gramatura 23g/m2

Mocna siatka ochronna na drzewa wykonana z dwóch zaplecionych i wzmocnionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw ptakom są odporne na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantując w ten sposób skuteczną ochronę drzew, krzewów, upraw czy też większych plantacji.

1,58

Siatka na drzewa, krzewy oczko 25x25mm. Zielona.

Siatka na krzewy to doskonały sposób zabezpieczenia sadów owocowych i plantacji. Siatka na ptaki posiada plecioną strukturę żyłek polietylenowych, dzięki czemu posiada odpowiednią wytrzymałość przy zachowaniu niskiej gramatury.

1,30