Linerem jako producent siatki przeciw ptakom do wszelkiego rodzaju zastosowań oferuje wysokiej jakości siatki ochronne dla domu, rolnictwa, przemysłu i innych. Nasza siatka przeciw ptakom rozwiąże Państwa problemy z natarczywym ptactwem.
Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!

Siatki przeciw ptakom to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku w kwestii odstraszania ptaków. Oferowane przez nas siatki ochronne wykonane z polietylenu to najwyższej jakości produkt skutecznie zabezpieczający powierzchnie i obiekty narażone na niepożądaną obecnością ptaków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze siatki na ptaki docinamy na dowolny wymiar lub dowolne długości z określonych szerokości.


Sortowanie:

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2.

Pleciona siatka przeciw ptakom to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych przed szpakami, kwiczołami i innym natarczywym ptactwem. Siatki wykonana jest zaplatanych ze sobą żyłek polietylenowych odpornych na UV, co zapewnia wielosezonową trwałość i zwiększoną wytrzymałość na rozerwanie.

1,30

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2. Zielona.

Siatka ochronna na ptaki przeciw szpakom 25x25mm. Splot siatki pleciony z dwóch żyłek. Gramatura 14 g/mkw. Do wielosezonowego użytku. Odporna na UV.

1,30 1,25

Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!