Siatka na balkon

Siatka na balkon to produkt najczęściej stosowany do zabezpieczenia balkonów i okien, stąd często nazywana jest jako siatka przeciw gołębiom lub siatka dla kota. Zabezpieczony siatką ochronną balkon lub okno to gwarancja rozwiązania problemu z ptactwem oraz większe bezpieczeństwo kociego pupila lub innego domowego zwierzęcia. Siatki przeznaczone są do całorocznego użytku, bez względu na warunki atmosferyczne. Materiał, z którego są wykonane jest wodoodporny i zabezpieczony filtrami UV, co znacznie wydłuża trwałość.

Siatka balkonowa - rodzaje i dostępne rozmiary

Siatki wykonane są z polietylenowego tworzywa sztucznego z cienkiego, ale odpowiednio mocnego sznurka o grubości najczęściej około 1 mm i dostępne w wielu różnych rozmiarach oczek od 19 do 50 mm. Siatki dostępne są zarówno jako docinane na wymiar, w gotowych arkuszach (dedykowane zwłaszcza dla montażystów) lub w zestawach do samodzielnego montażu.

Najczęściej wybieraną siatką ochronną na balkon przez klientów jest siatka w piaskowym odcieniu o oczku 50 mm, która z powodzeniem sprawdza się jako ochrona przed gołębiami oraz zabezpieczenie przed wypadnięciem okna. Neutralny odcień siatki sprawia, że odpowiednio zamontowana na oknie lub balkonie jest mało widoczna i nie zaciemnia mieszkania. W ofercie dostępne są również siatki balkonowe w kolorze białym i czarnym.

Siatki o drobniejszym rozmiarze oczek zalecane są przede wszystkim do zabezpieczenia balkonu przed wróblami, sikorkami (oczka 19 mm) lub wypadnięciem mniejszych oraz bardzo aktywnych kotów i zwierząt (oczka 28 mm lub 40 mm). Dedykowaną siatką ochronną dla kota jest siatka o oczku 40 mm, która wykonana jest z grubszego i bardziej wytrzymałego sznurka, co zwiększa jej wytrzymałość mechaniczną na rozerwanie i kocie wspinaczki.

Sprawdź naszą ofertę:

Sortowanie:

Siatka ochronna na balkon na ptaki gołębie oczko 50mm Dyskretna.

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,90 5,30

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 4x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 4x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

140,00

Premium siatka zabezpieczająca na balkon dla kota Oczko 40mm

Wzmocniona siatka ochronna dla kota 40 mm o zwiększonej grubości splotu - 1,5 mm. Dostępna w piaskowym kolorze. Gramatura siatki - 45 g/m². Dedykowana do zabezpieczeń przed wypadnięciem bardzo aktywnych, większych i cięższych kotów. Docinana na dowolny rozmiar.

8,90

Gęsta kocia siatka ochronna na balkon 28mm Piaskowa

Kocia siatka o drobnych 28 mm kwadratowych oczkach to świetnie zabezpieczenie małych kotów, dla których balkon i okno to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Sznurek o grubości 1 mm skręcany z kilku żyłek. Siatka jest odporna na rozerwanie i UV. Docinana na dowolny wymiar.

8,90 6,90

Zaczep AVIK do montażu bez wiercenia siatki na balkon i okno

Zaczepy do montażu siatki na balkon bez konieczności wiercenia. Przystosowany do mocowania wszystkich dostępnych w sklepie siatek ochronnych na balkon oraz dla kota o grubości sznurka do 1,5mm. Zaczep wykonany z tworzywa odpornego na warunki zewnętrzne, w tym promieniowanie UV.

1,40 1,20

Siatka ochronna dla kota 50 mm Arkusz 5m x 5m. Kolor piaskowy.

Polietylenowa siatka na balkon o wysokiej odporności mechanicznej. Siatka dla kota posiada węzłowe sploty, stabilizowane na gorąco dzięki czemu nie rozplątuje się i może być docinana na dowolne wymiary.

75,00

Zestaw siatka na balkon na gołębie 2x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 2x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

90,00

Piaskowa siatka ochronna przeciw wróblom i jaskółkom Oczko 19mm

Siatka na balkon o gęstym oczku 19x19mm to skuteczna metoda na bezpieczny odpoczynek lub zabawę na balkonie Twojego pupila. Siatki na balkon to także doskonały sposób na rozwiązanie problemu z nawet najdrobniejszymi, natarczywymi ptakami takimi jak wróble, sikorki.

10,69

Siatka ochronna dla kota na balkon 50 mm Piaskowa

Najpopularniejsza siatka dla kota o uniwersalnych kwadratowych oczkach 50 mm. Estetyczny i mało widoczny piaskowy kolor - nie zaciemniający balkonu. Mocny sznurek o grubości 1 mm zapleciony z kilku żyłek. Gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar.

5,90 5,30

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 2x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 2x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

95,00

Siatka na balkon 50x50mm. Siatka przeciw ptakom. Zestaw montażowy do 10m2.

Zestaw montażowy do 10m2 zawierający siatkę dla kota wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

99,00

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 5x3m. Drobne oczko 28mm.

Zestaw umożliwia zamocowanie siatki ochronnej bez konieczności wiercenia w elewacji. Wystarczy nanieść klej na zaczepy, odpowiednio je rozmieścić i przykleić, a na końcu zawiesić siatkę. W razie potrzeby siatkę łatwo i szybko zdemontujesz.

165,00 145,00