Firma LINAREM poleca wysokiej jakości siatki ochronne na dachy przeznaczone do ochrony dachów i innych przestrzeni narażonych na obecność uciążliwych ptaków.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Firma Linarem jest liderem w Polsce w temacie siatek przeciw ptakom. Posiadamy niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w kwestii odstraszania ptaków oraz gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność naszych siatek ochronnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy siatki na ptaki na dowolny wymiar oraz sprzedajemy w całych arkuszach 10mx10m.


Siatki przeciw gołębiom na dachy oko 50x50mm. DOCIĘTA NA WYMIAR do 100m2.

Skuteczne zabezpieczenie dachu przed gołębiami oraz innymi ptakami o podobnej wielkości. Siatka przeciw gołębiom na dachy stanowi idealną osłonę przed ptakami, co umożliwia skuteczną ochronę różnych powierzchni zadaszających.

5,99

Siatka przeciw ptakom 50mm na dach Piaskowa Rolka 5m x 5m (25m2)

Siatka przeciw ptakom 50 mm w arkuszu 5 m x 5 m (25m2) w kolorze piaskowym. Doskonała do zabezpieczenia przestrzeni przed gołębiami, mewami i innymi ptakami podobnej wielkości. Wykonana z mocnego polietylenowego sznurka o grubości 1 mm. Odporna na UV. Gramatura 21 g/m2.

77,50

Rolka 100m2 siatki przeciw ptakom na dachy oko 50x50mm. Rolka 10x10m.

Rolka 100m² siatki przeciw ptakom na dachy to doskonałe zabezpieczenie różnych powierzchni zadaszająch przed gołębiami lub innymi ptakami o podobnej wielkości. Siatka przeciw ptakom na dachy to polietylenowa siatka ochronna, doskonale odporna na warunki zewnętrzne.

289,00

Rolka 400m2 siatki przeciw ptakom na dachy oko 50x50mm. Rolka 20x20m.

Rolka 400m² siatki przeciw ptakom na dachy to doskonałe zabezpieczenie różnych powierzchni przed gołębiami lub innymi ptakami o podobnej wielkości. Siatka przeciw ptakom to polietylenowa siatka ochronna, odporna na warunki zewnętrzne.

1 222,00

Firma LINAREM poleca wysokiej jakości siatki ochronne na dachy przeznaczone do ochrony dachów i innych przestrzeni narażonych na obecność uciążliwych ptaków. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!