Linerem to producent siatek ochronnych zabezpieczających przed ptakami. W naszej ofercie również znajdują się lekkie siatki na czereśnie wykonane z polietylenu. Nasza siatka na czereśnie rozwiąże Państwa problemy z natarczywym ptactwem.
Zapraszamy do współpracy sadowników, plantatorów oraz klientów detalicznych. Sprawdź naszą ofertę!

W naszej ofercie znajdują się siatki na czereśnie przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, sadowników oraz innych sklepów/hurtowni. Siatka na czereśnie jest przystosowane do montażu na konstrukcji jak również jako narzuta na drzewa/krzewy.


ptakom to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku w kwestii odstraszania ptaków. Oferowane przez nas siatki ochronne wykonane z polietylenu to najwyższej jakości produkt skutecznie zabezpieczający powierzchnie i obiekty narażone na niepożądaną obecnością ptaków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze siatki na ptaki docinamy na dowolny wymiar lub dowolne długości z określonych szerokości.


Sortowanie:

Siatka przeciw ptakom, szpakom na czereśnie oko 25 x 25 mm. Zielona.

Zielona Siatka na czereśnie oczka w romb 25 x 25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,40

Siatka na czereśnie na ptaki, szpaki oko 25 x 25 mm. Czarny.

Czarna Siatka na czereśnie oczka w romb 25 x 25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,40

Zapraszamy do współpracy sadowników, plantatorów oraz klientów detalicznych. Nasza siatka na czereśnie spełni oczekiwania każdego klienta. Sprawdź naszą ofertę!