Siatki na czereśnie

Jak chronić czereśnie przed szpakami?

Drzewa czereśni w dzisiejszych czasach wymagają szczególnej ochrony zwłaszcza w okresie dojrzewania owoców. Oprócz zagrożeń związanych z warunkami pogodowymi, szczególnie uporczywy problem stanowią dla sadowników dzikie ptaki, w tym najbardziej popularne szpaki, kosy i gile. Doskonałym sposobem na ptaki i zabezpieczenie czereśni jest pleciona siatka na czereśnie. Siatki ochronne na czereśnie, aby zagwarantować pełną skuteczność nie powinny posiadać oczek większych niż 3 cm. Nasze siatki ochronne na czereśnie plecione są kilku żyłek polietylenowych, co gwarantuje najwyższą wytrzymałość oraz wielosezonową trwałość, dzięki temu posiadają najlepsze opinie wśród sadowników i plantatorów. Siatki na ptaki na czereśnie wykonujemy na niemal dowolne wymiary. W naszej ofercie znajdziesz siatki na czereśnie w trzech wersjach: standardowej (oczko 25 mm), wzmocnionej (oczko 27 mm) oraz w wersji wzmocnionej o drobniejszym oczku (oczko 15 mm). Poszczególne wersje siatek na czereśnie różnią się rozmiarem oczka, grubością nici oraz gramaturą. Wszystkie rodzaje naszych siatek na czereśnie doskonale sprawdzą się do zarówno do budowy profesjonalnych zabezpieczeń sadów czereśni jak i amatorskiego użytku.

Montujesz siatki na czereśnie? Posiadasz plantacje, sad i chcesz zabezpieczyć się przed ptakami? Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o ofertę przy hurtowym zamówieniu.
OFERTA DLA SADOWNIKÓW I ROLNIKÓW

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek na czereśnie w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Zielona siatka przeciw ptakom na czereśnie oko 25 mm x 25 mm

Zielona siatka przeciw szpakom na czereśnie wyróżnia się mocną, plecioną konstrukcją żyłek. Gramatura siatki wynosi 14 g/m². Siatki ochronne przed ptakami na czereśnie o oku 25 x 25 mm pokryte są filtrami UV, dzięki czemu doskonale sprawdzają się do wielosezonowego zabezpieczenia plantacji i sadów.

1,30 1,25

Siatka na czereśnie oko 25x25. Kolor czarny.

Siatki na czereśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw ptakom to skutecznie chroni przed drobnymi ptakami takimi jak szpaki, drozdy czy wróble.

1,30 1,25

Wzmocniona siatka na czereśnie przeciw ptakom oko 27 mm Gramatura 23 g/m kw.

Wzmocniona siatka na czereśnie o optymalnym 27 mm rozmiarze oczka. Zwiększona wytrzymałość siatki gwarantuje wieloletnią ochronę. Doskonała do zabezpieczenia sadów czereśni przed szpakami i kwiczołami. Gramatura siatki wynosi 23 g/mkw. Dostępna wyłącznie w czarnym kolorze.

1,58 1,45

Siatka na czereśnie. Rolka: 20m x 20m.

Siatki na czereśnie to to najskuteczniejsza metoda zabezpieczania drzew owocowych. Siatka posiada plecioną budowę, która podnosi wytrzymałość mechaniczną siatki.

440,00

Siatka na czereśnie oczko 15mm x 15mm. Czarna.

Wysokiej jakości, bardzo mocna siatka na czereśnie o oku 15mm x 15mm w kolorze czarnym. Siatka polecana jest do zastosowania w ogrodzie, sadzie lub na plantacji jako forma ochrony przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki.

2,90 1,99

Siatka na czereśnie. Rolka: 12m x 10m.

Siatka na czereśnie wykonana z wytrzymałych, plecionych żyłek o niezwykle niskiej gramaturze 12g/m2. Niska waga i wysoka wytrzymałość to największe zalety siatki ochronnej przeciw szpakom.

138,00

Czarna siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 4m x 100m (400 mkw)

Czarna siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 4 m x 100 m (400 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Dostępna w kolorze czarnym. Waga rolki: 6 kg.

440,00

Zielona siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 4m x 100m (400 mkw)

Zielona siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 4 m x 100 m (400 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Odporna na UV. Waga rolki: 6 kg.

460,00

Siatka na czereśnie. Rolka: 8m x 8m.

Siatki na czereśnie to doskonałe zabezpieczenie czereśni przed natarczywym ptactwem plądrującym smaczne owoce. Siatka przeciw ptakom to w pełni skuteczna ochrona czereśni przed wróblami i szpakami.

74,88

Siatka na czereśnie. Rolka: 4m x 5m.

Siatki na czereśnie o plecionej konstrukcji z żyłek polietylenowych to doskonały wybór do zabezpieczenia drzew i krzewów owocowych. Siatki posiadają ochronę przed promieniowaniem UV oraz są odporne na warunki zewnętrzne.

24,00

Siatka na czereśnie. Rolka: 12m x 12m.

Siatka na czereśnie cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, która zwiększa wytrzymałość siatek ochronnych. Siatka na ptaki to skuteczna ochrona czereśni przed wróblami, szpakami wyjadającymi owoce.

165,60

Siatka na czereśnie. Rolka: 20m x 20m.

Siatki na czereśnie to to najskuteczniejsza metoda zabezpieczania drzew owocowych. Siatka posiada plecioną budowę, która podnosi wytrzymałość mechaniczną siatki przy zachowaniu niskiej gramatury.

440,00