Siatka na gołębie

Najskuteczniejsze na gołębie polietylenowe siatki przeciw gołębiom

Siatki przeciw gołębiom stanowią barierę nie do pokonania przez ptaki. Odpowiednio dobrany rozmiar oczek pozwala osiągnąć 100% skuteczność zabezpieczenia. Nasze sznurkowe siatki na gołębie to produkty, które powstały na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w zabezpieczaniu balkonów, okien i wielu innych przestrzeni przed ptakami. W naszej ofercie znajdziesz siatki na gołębie wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego - polietylenu, które gwarantują wieloletnie zabezpieczenie balkonu i okna przed ptakami. Polecamy przede wszystkim siatki w kolorze jasnobeżowym ze względu na ich bezkonkurencyjną uniwersalność. Zamontowane na oknie lub balkonie są mało widoczne, nie zaciemniają mieszkania i nie rzucają się w oczy, tworząc maksymalnie dyskretne i estetyczne zabezpieczenie.

Rodzaje siatek na gołębie

Siatka na gołębie o oczku 50 mm to doskonały wybór do zabezpieczenia balkonu i okna. Skutecznie ochroni przed gołębiami, krukami, mewami, a także spokojnego kota przed wypadnięciem z balkonu. Skuteczna i najbardziej dyskretna ochrona.

Gęste siatki na gołębie o oczku 28 x 28 mm i 19 x 19 mm to uniwersalne produkty, które oprócz ochrony przed gołębiami i drobnym ptactwem, sprawdzą się doskonale do zabezpieczenia przed wypadnięciem małego kota. Siatki ochronne o oczku 19 mm doskonale sprawdzą się do zabezpieczenia podbitki dachowej przed jaskółkami i wróblami.

Sortowanie:

Zestaw bez wiercenia 4x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia z siatką na balkon o rozmiarze 4 m x 3 m. W zestawie: siatka o oczkach 50 x 50 mm, zaczepy AVIK i klej AVIK 70ml.

140,00

Siatka ochronna na balkon na ptaki gołębie oczko 50mm

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,90 5,30

Zestaw bez wiercenia 6x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 6 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

165,00

Zestaw bez wiercenia 5x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 5 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

155,00

Zestaw siatka na balkon na gołębie 2x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 2x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

90,00

Siatka ochronna Oko 19 mm przeciw wróblom i jaskółkom Beżowa

Siatka na balkon o gęstym oczku 19x19mm to skuteczna metoda na bezpieczny odpoczynek lub zabawę na balkonie Twojego pupila. Siatki na balkon to także doskonały sposób na rozwiązanie problemu z nawet najdrobniejszymi, natarczywymi ptakami takimi jak wróble, sikorki.

10,69

Siatka dla kota przeciw ptakom na balkon 28 mm. Zestaw montażowy 5m x 3m bez wiercenia.

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 28x28mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 5 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

155,00 145,00

Zestaw bez wiercenia 2x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 2 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

95,00

Siatka na balkon 50x50mm. Siatka przeciw ptakom. Zestaw montażowy do 10m2.

Zestaw montażowy do 10m2 zawierający siatkę dla kota wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

99,00

Zestaw siatka na balkon na gołębie 6x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 6x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także natarczywym ptactwem.

159,00

Siatka na balkon na ptaki, gołębie, dla kota. Oko 28x28mm. Rolka 5x5m.

Siatki na balkon to znakomite zabezpieczenie dla kota przed wypadnięciem z wysokości. Siatka dla kota to bardzo mocna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego o gęstym oczku 28mm. Stabilizowane na gorąco węzły umożliwiają dowolne docinane siatki bez obawy o jej rozplątywanie.

154,00 119,00

Gęsta Siatka przeciw gołębiom na balkon oczko 28x28 mm. Na Wymiar.

Najpopularniejsza siatka na balkon przeciw gołębiom o oczku 28 mm. Dostępna w estetycznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 45 g/m². Materiał odporny na UV. Docinana na dowolny rozmiar.

6,59 5,30

Najpopularniejsza siatka na gołębie

Najpopularniejsza siatka na gołębie posiada oczka o rozmiarze 50 mm x 50 mm, który zapewnia skuteczną barierę dla gołębi. Nasza piaskowa siatka przeciw gołębiom posiadają optymalną - 1 mm średnicę sznurka, co w połączeniu z jasnobeżowym, piaskowym kolorem sprawia, że są niezwykle skuteczne i dyskretne. Mniejszy rozmiar oczek siatki na balkon przeciw gołębiom warto rozważyć jedynie przy jednoczesnym zabezpieczaniu balkonu przed wypadnięciem kota lub równoczesnym problem z mniejszym ptactwem jak wróble czy jaskółki.

Jak zamontować siatkę na gołębie?

W celu ułatwienia Ci samodzielnego montażu przygotowaliśmy kompletne zestawy montażowe zawierające wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do montażu siatki na gołębie na balkonie lub oknie. Korzystając z naszego doświadczenia w montażu siatki na gołębie polecamy dwa rodzaje montażu:
· montaż siatki na gołębie na linie stalowej (wymaga wiercenia w elewacji). Najtrwalszy, estetyczny i najskuteczniejszy sposób montażu, wymagający jednak wiercenia w elewacji. Zapoznaj się z naszym schematem
· montaż siatki bez wiercenia na poliwęglanowych zaczepach AVIK przyklejanych do elewacji. Niezwykle prosty i szybki sposób montażu siatki na gołębie. Umożliwia szybki demontaż siatki i nie ingeruje w elewację budynku.

Zobacz jak prosto za pomocą naszych zestawów zamontować siatkę na gołębie!