Twoja walka z ptakami nie ma końca? Nie wiesz jak odgonić ptaki od swoich zbiorów? Ma już dość przesiadujących na balkonie i oknie gołębi? Chcesz zabezpieczyć wybieg hodowlany przed jastrzębiami? Stosowałeś dziesiątki różnych środków, odstraszaczy zapachowych, dźwiękowych i innych metod odstraszających i ciągle zero efektu?

Siatka przeciw ptakom jest popularnie wykorzystywana do zabezpieczeń między innymi w sadach, plantacjach, miejskich balkonach czy wybiegach hodowlanych. Wszystkie siatki przeciw ptakom w naszej ofercie mogą być stosowane na zewnątrz i pokryte są ochronnymi filtrami UV. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia nasze siatki przeciw ptakom w zależności od przeznaczenia posiadają budowę o odpowiedniej średnicy sploty, budowie i rozmiarze oczek gwarantującą skuteczną ochronę. W naszej ofercie przeciw ptakom znajdziesz między innymi:
· Siatki przeciw ptakom
· Siatki na szpaki
· Siatki na drzewa i krzewy
· Siatki na balkon

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw ptakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Montujesz siatki przeciw ptakom? Napisz do nas i zapytaj o ofertę hurtową.

Sortowanie:

Czarna pleciona siatka przeciw ptakom oczko 25 x 25 mm Gramatura 14 g/mkw

Czarna siatka przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki. Siatki na ptaki są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz posiadają stabilizację UV.

1,30

Gęsta siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm Zielona

Wielosezonowa siatka ochronna przeciw ptakom. Drobne oczka w układzie rombowym 15 mm x 15 mm. Do zabezpieczenia borówek, wiśni, czereśni przed szpakami, gilami, kosami. Sprzedawana na metry kwadratowe. Dostępna w kilku szerokościach rolek. Odporna na UV.

2,90

Zestaw bez wiercenia 4x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 4 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

140,00

Siatka ochronna na balkon na ptaki gołębie oczko 50mm

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,90 5,30

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2.

Pleciona siatka przeciw ptakom to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych przed szpakami, kwiczołami i innym natarczywym ptactwem. Siatki wykonana jest zaplatanych ze sobą żyłek polietylenowych odpornych na UV, co zapewnia wielosezonową trwałość i zwiększoną wytrzymałość na rozerwanie.

1,30

Czarna siatka do woliery przeciw jastrzębiom. Oczka w romby 100 x 100 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 100 mm x 100 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor czarny.

1,80

Siatka gęsta 15x15 na winogrono, winogrona. Zabezpieczenie winorośli. Zielona.

Siatki przeciw ptakom na uprawy winorośli to gęste, mocne siatki ochronne wykonane z tworzywa sztucznego (polietylenu), doskonale zabezpieczają całe uprawy winogron przed ptactwem plądrującym plantacje. Siatki ochronne na ptaki to gwarancja zabezpieczenia przed wróblami, drozdami czy szpakami.

2,90

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 4m x 5m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 5m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

25,00 22,00

Siatka na borówkę amerykańską na ptaki, szpaki oko 25x25mm. Gramatura 14 g/m2. Czarna.

Siatka na borówkę to najskuteczniejsza metoda na zabezpieczenia krzewów przed natarczywymi szpakami. Siatka ochronna wykonana jest z plecionych żyłek polietylenowych odpornych na warunki zewnętrzne.

1,30

Siatki na winogrono, winogrona do zabezpieczenia winorośli Oko 25x25mm

Siatki ochronne na winogrona to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia plonów przed ptakami. Siatki posiadają mocną, unikatową plecioną strukturę zwiększającą wytrzymałość oraz pokryte są filtrami UV. Siatki na winogrona to świetny wybór do ogródka jak również hektarowe plantacje.

1,30

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2. Zielona.

Siatka ochronna na ptaki przeciw szpakom 25x25mm. Splot siatki pleciony z dwóch żyłek. Gramatura 14 g/mkw. Do wielosezonowego użytku. Odporna na UV.

1,30 1,25

Siatka ochronna premium 23g/m2 na ptaki, szpaki. Na czereśnie, borówki, drzewa.

Mocne siatki na szpaki wykonane z grubszych żyłek polietylenowych. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,58