Twoja walka z ptakami nie ma końca? Nie wiesz jak odgonić ptaki od swoich zbiorów? Ma już dość przesiadujących na balkonie i oknie gołębi? Chcesz zabezpieczyć wybieg hodowlany przed jastrzębiami? Stosowałeś dziesiątki różnych środków, odstraszaczy zapachowych, dźwiękowych i innych metod odstraszających i ciągle zero efektu?

Siatka przeciw ptakom jest popularnie wykorzystywana do zabezpieczeń między innymi w sadach, plantacjach, miejskich balkonach czy wybiegach hodowlanych. Wszystkie siatki przeciw ptakom w naszej ofercie mogą być stosowane na zewnątrz i pokryte są ochronnymi filtrami UV. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia nasze siatki przeciw ptakom w zależności od przeznaczenia posiadają budowę o odpowiedniej średnicy sploty, budowie i rozmiarze oczek gwarantującą skuteczną ochronę. W naszej ofercie przeciw ptakom znajdziesz między innymi:
· Siatki przeciw ptakom
· Siatki na szpaki
· Siatki na drzewa i krzewy
· Siatki na balkon

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw ptakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Montujesz siatki przeciw ptakom? Napisz do nas i zapytaj o ofertę hurtową.

Sortowanie:

Czarna pleciona siatka przeciw ptakom oczko 25 x 25 mm Gramatura 14 g/mkw

Czarna siatka przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki. Siatki na ptaki są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz posiadają stabilizację UV.

1,30

Gęsta siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm Zielona Czarna

Wielosezonowa siatka ochronna przeciw ptakom. Drobne oczka w układzie rombowym 15 mm x 15 mm. Do zabezpieczenia borówek, wiśni, czereśni przed szpakami, gilami, kosami. Sprzedawana na metry kwadratowe. Dostępna w kilku szerokościach rolek. Odporna na UV.

2,90

Siatka ochronna na balkon na ptaki gołębie oczko 50mm Dyskretna.

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,90 5,30

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 4x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 4x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

140,00

Siatka ochronna przeciw szpakom na szpaki 25 mm

Pleciona siatka przeciw ptakom to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych przed szpakami, kwiczołami i innym natarczywym ptactwem. Siatki wykonana jest zaplatanych ze sobą żyłek polietylenowych odpornych na UV, co zapewnia wielosezonową trwałość i zwiększoną wytrzymałość na rozerwanie.

1,30

Czarna siatka na borówkę oczko 25x25 mm Gramatura 14 g/m2

Siatka na borówkę to najskuteczniejsza metoda na zabezpieczenia krzewów przed natarczywymi szpakami. Siatka ochronna wykonana jest z plecionych żyłek polietylenowych odpornych na warunki zewnętrzne.

1,30

Polietylenowa Siatka na woliery wolierowa oko 100 mm. Czarna

Wysokiej jakości polietylenowa siatka na woliery o oku 100 mm x 100 mm idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie hodowli dużych ptaków przed drapieżnikami lub innymi ptakami. Siatki wolierowe charakteryzują się lekkością, odpornością na warunki atmosferyczne.

1,80

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 4m x 5m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 5m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

24,00

Siatka gęsta 15x15 na winogrono, winogrona. Zabezpieczenie winorośli. Zielona. Czarna.

Siatki przeciw ptakom na uprawy winorośli to gęste, mocne siatki ochronne wykonane z tworzywa sztucznego (polietylenu), doskonale zabezpieczają całe uprawy winogron przed ptactwem plądrującym plantacje. Siatki ochronne na ptaki to gwarancja zabezpieczenia przed wróblami, drozdami czy szpakami.

2,90 1,99

Siatki na winogrono, winogrona do zabezpieczenia winorośli Oko 25x25mm

Siatki ochronne na winogrona to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia plonów przed ptakami. Siatki posiadają mocną, unikatową plecioną strukturę zwiększającą wytrzymałość oraz pokryte są filtrami UV. Siatki na winogrona to świetny wybór do ogródka jak również hektarowe plantacje.

1,30

Wzmocniona siatka ochronna na szpaki. Sposób na szpaki. 23g/m2

Mocne siatki na szpaki wykonane z grubszych żyłek polietylenowych. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,58

Zielona siatka na woliery. Siatka do wolier hodowlana oko 100 mm

Zielona siatka wolierowa standardowej struktury oczek w romby do swobodnego naciągania. Oczka siatka 100x100 przystosowane do ochrony większych rozmiarów ptaków hodowlanych jak bażanty i kury. Zabezpiecza również przed drapieżnikami takimi jak jastrzębie.

1,80