Siatka na szpaki


Właściwy dobór siatki na szpaki decyduje o skutecznym zabezpieczeniu zbiorów. Siatki na szpaki produkujemy wyłącznie z zaplatanych ze sobą nici polietylenowych, które posiadają najwyższą wytrzymałość i cieszą się świetnymi opiniami wśród sadowników i plantatorów. W naszej ofercie znajdziesz plecione siatki na szpaki wyprodukowane z polietylenu do wielosezonowego użytku. Dodatkowo wszystkie oferowane u nas siatki ochronne na szpaki zabezpieczone są filtrami UV i odporne na warunki zewnętrzne. Siatki na szpaki oferujemy w rozmiarach oczek 15 mm, 25 mm oraz 27 mm, które skutecznie zabezpieczają przed najmniejszym ptactwem takim jak szpaki, kosy, gile i wróble. Nasze siatki ochronne na szpaki wyróżnia wysoka gramatura od 14 do aż 45 g/m². Oferujemy możliwość wykonania siatek ochronnych niemal na każdy wymiar. Siatki na szpaki przeznaczone są do zastosowania profesjonalnego na konstrukcjach oraz amatorskiego - narzucane bezpośrednio na drzewa lub krzewy.

Montujesz siatki przeciw szpakom? Posiadasz plantacje, sad i chcesz zabezpieczyć się przed ptakami? Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o ofertę przy hurtowym zamówieniu.
OFERTA DLA SADOWNIKÓW I ROLNIKÓW

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw szpakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Gęsta siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm Zielona Czarna

Wielosezonowa siatka ochronna przeciw ptakom. Drobne oczka w układzie rombowym 15 mm x 15 mm. Do zabezpieczenia borówek, wiśni, czereśni przed szpakami, gilami, kosami. Sprzedawana na metry kwadratowe. Dostępna w kilku szerokościach rolek. Odporna na UV.

2,90

Siatka ochronna przeciw szpakom na szpaki 25 mm

Pleciona siatka przeciw ptakom to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych przed szpakami, kwiczołami i innym natarczywym ptactwem. Siatki wykonana jest zaplatanych ze sobą żyłek polietylenowych odpornych na UV, co zapewnia wielosezonową trwałość i zwiększoną wytrzymałość na rozerwanie.

1,30

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 4m x 5m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 5m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

24,00

Wzmocniona siatka ochronna na szpaki. Sposób na szpaki. 23g/m2

Mocne siatki na szpaki wykonane z grubszych żyłek polietylenowych. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,58

Czarna Siatka ochronna przeciw szpakom oczko 25 mm Gramatura 14 g/m2

Doskonałe zastosowanie ochronne w postaci siatki na szpaki. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,30

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 12m x 12m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 12m x 12m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

165,60

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 8m x 8m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 8m x 8m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

74,88

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 20m x 20m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 20m x 20m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

440,00

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 4m x 4m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 4m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

19,20

Czarna siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 4m x 100m (400 mkw)

Czarna siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 4 m x 100 m (400 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Dostępna w kolorze czarnym. Waga rolki: 6 kg.

440,00

Zielona siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 4m x 100m (400 mkw)

Zielona siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 4 m x 100 m (400 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Odporna na UV. Waga rolki: 6 kg.

460,00

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 16m x 16m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 16m x 16m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

289,28

Jaka siatka na szpaki?

Gęsta siatka na szpaki o oczku 15 mm gwarantuje bardzo skuteczną ochronę i niesamowitą, wieloletnią wytrzymałość. Szczególnie popularna do zabezpieczeń borówki. Gramatura siatki wynosi aż 45 g/m². Docinana jest z rolek o szerokości od 5 m do 20 m. Dostępne kolory: czarny i zielony.

Siatka o oczku 25 mm to najbardziej uniwersalny i popularny wybór zwłaszcza jako ochrona drzew czereśni i wiśni. Gramatura siatek wynosi 14 g/m². Dostępna w kolorze zielonym lub czarnym. Docinana z rolek o szerokości od 4 m do 30 m.

Wzmocniona wersja siatki na szpaki o oczku 27 mm do ochrony czereśni i wiśni o dodatkowo pogrubionym splocie. Dostępna wyłącznie w kolorze czarnym. Szerokości rolek od 4 m do 40 m. Gramatura siatki na szpaki wynosi 23 g/m².

Siatka na szpaki w gotowych i popularnych rozmiarach.

Najskuteczniejsza siatka na szpaki

Zobacz jak wygląda profesjonalnie wykonane zabezpieczenie sadu czereśni naszą siatką na szpaki.