Siatka na szpaki


Właściwy dobór siatki na szpaki decyduje o skutecznym zabezpieczeniu zbiorów. Siatki na szpaki produkujemy wyłącznie z zaplatanych ze sobą nici polietylenowych, które posiadają najwyższą wytrzymałość i cieszą się świetnymi opiniami wśród sadowników i plantatorów. W naszej ofercie znajdziesz plecione siatki na szpaki wyprodukowane z polietylenu do wielosezonowego użytku. Dodatkowo wszystkie oferowane u nas siatki ochronne na szpaki zabezpieczone są filtrami UV i odporne na warunki zewnętrzne. Siatki na szpaki oferujemy w rozmiarach oczek 15 mm, 25 mm oraz 27 mm, które skutecznie zabezpieczają przed najmniejszym ptactwem takim jak szpaki, kosy, gile i wróble. Nasze siatki ochronne na szpaki wyróżnia wysoka gramatura od 14 do aż 45 g/m². Oferujemy możliwość wykonania siatek ochronnych niemal na każdy wymiar. Siatki na szpaki przeznaczone są do zastosowania profesjonalnego na konstrukcjach oraz amatorskiego - narzucane bezpośrednio na drzewa lub krzewy.

Montujesz siatki przeciw szpakom? Posiadasz plantacje, sad i chcesz zabezpieczyć się przed ptakami? Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o ofertę przy hurtowym zamówieniu.
OFERTA DLA SADOWNIKÓW I ROLNIKÓW

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw szpakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Czarna siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm

Name
BESTSELLER

Czarna siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm

Czarna siatka ochronna przeciw ptakom o oczku 15x15 mm. . Drobne oczka w układzie rombowym. Do zabezpieczenia borówek, wiśni, czereśni przed szpakami, gilami, kosami. Sprzedawana na metry kwadratowe. Odporna na UV.

2,90

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2.

Name
BESTSELLER

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2.

Czarna Siatka na czereśnie oczka w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,30

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 4m x 5m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 5m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

25,00

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2. Zielona.

Name
BESTSELLER

Siatka ochronna na ptaki, szpaki oko 25mm. Gramatura 14 g/m2. Zielona.

Zielona Siatka na czereśnie oczka w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,30

Siatka ochronna premium 23g/m2 na ptaki, szpaki. Na czereśnie, borówki, drzewa.

Mocne siatki na szpaki wykonane z grubszych żyłek polietylenowych. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,59

Siatka ochronna przeciw szpakom, na szpaki. Wymiar: 12m x 12m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 12m x 12m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

180,00

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 20m x 20m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 20m x 20m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

500,00

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 4m x 4m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 4m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

20,00

Wzmocniona siatka ochronna przeciw szpakom na ptaki 27 mm Rolka 40m x 200m (8000 m2)

Siatka chroniąca przed ptakami o oczku 27 mm w najlepszej cenie w rolce 40 m x 200 m (8000 mkw.). Wzmocniona wersja - wykonana z pogrubionych żyłek. Gramatura siatki 23 g/m². Dostępna w kolorze czarnym. Waga rolki: 184 kg.

9 200,00

Zielona siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 20m x 100m (2000 mkw)

Zielona siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 20 m x 100 m (2000 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Odporna na UV. Waga rolki: 30 kg.

2 200,00

Czarna siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 12m x 100m (1200 mkw)

Czarna siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 12 m x 100 m (1200 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Dostępna w kolorze czarnym. Waga rolki: 18 kg.

1 200,00

Siatka ochronna przeciw szpakom. Wymiar: 16m x 16m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 16m x 16m. Siatka ochronna wykonana z dwóch splecionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw szpakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów, drzew owocowych oraz upraw narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki ochronne na szpaki to mocne siecipolietylenowe odporne na opady atmosferyczne, promieniowanie UV, wahania temperatur.

320,00

Jaka siatka na szpaki?

Gęsta siatka na szpaki o oczku 15 mm gwarantuje bardzo skuteczną ochronę i niesamowitą, wieloletnią wytrzymałość. Szczególnie popularna do zabezpieczeń borówki. Gramatura siatki wynosi aż 45 g/m². Docinana jest z rolek o szerokości od 4 m do 20 m. Dostępne kolory: czarny i zielony.

Siatka o oczku 25 mm to najbardziej uniwersalny i popularny wybór zwłaszcza jako ochrona drzew czereśni i wiśni. Gramatura siatek wynosi 14 g/m². Dostępna w kolorze zielonym lub czarnym. Docinana z rolek o szerokości od 4 m do 30 m.

Wzmocniona wersja siatki na szpaki o oczku 27 mm do ochrony czereśni i wiśni o dodatkowo pogrubionym splocie. Dostępna wyłącznie w kolorze czarnym. Szerokości rolek od 4 m do 40 m. Gramatura siatki na szpaki wynosi 23 g/m².

Siatka na szpaki w gotowych i popularnych rozmiarach.

Najskuteczniejsza siatka na szpaki

Zobacz jak wygląda profesjonalnie wykonane zabezpieczenie sadu czereśni naszą siatką na szpaki.