Siatka na szpaki


Właściwy dobór siatki na szpaki decyduje o skutecznym zabezpieczeniu zbiorów. Siatki na szpaki produkujemy wyłącznie z zaplatanych ze sobą nici polietylenowych, które posiadają najwyższą wytrzymałość i cieszą się świetnymi opiniami wśród sadowników i plantatorów. W naszej ofercie znajdziesz plecione siatki na szpaki wyprodukowane z polietylenu do wielosezonowego użytku. Dodatkowo wszystkie oferowane u nas siatki ochronne na szpaki zabezpieczone są filtrami UV i odporne na warunki zewnętrzne. Siatki na szpaki oferujemy w rozmiarach oczek 15 mm, 25 mm oraz 27 mm, które skutecznie zabezpieczają przed najmniejszym ptactwem takim jak szpaki, kosy, gile i wróble. Nasze siatki ochronne na szpaki wyróżnia wysoka gramatura od 14 do aż 45 g/m². Oferujemy możliwość wykonania siatek ochronnych niemal na każdy wymiar. Siatki na szpaki przeznaczone są do zastosowania profesjonalnego na konstrukcjach oraz amatorskiego - narzucane bezpośrednio na drzewa lub krzewy.

Montujesz siatki przeciw szpakom? Posiadasz plantacje, sad i chcesz zabezpieczyć się przed ptakami? Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o ofertę przy hurtowym zamówieniu.
OFERTA DLA SADOWNIKÓW I ROLNIKÓW

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw szpakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Gęsta siatka przeciw ptakom, szpakom oczko 15x15mm. Siatka na ptaki szpaki na czereśnie, drzewa i krzewy. Czarna.

Czarna siatka ochronna przeciw ptakom o oczku 15x15 mm. . Drobne oczka w układzie rombowym. Do zabezpieczenia borówek, wiśni, czereśni przed szpakami, gilami, kosami. Sprzedawana na metry kwadratowe. Odporna na UV.

2,90 2,20

Siatka na szpaki ptaki 14g/m2. Siatka przeciw szpakom ptakom na czereśnie, borówkę, drzewa i krzewy. Oczko 25x25mm. Czarna.

Name
BESTSELLER

Siatka na szpaki ptaki 14g/m2. Siatka przeciw szpakom ptakom na czereśnie, borówkę, drzewa i krzewy. Oczko 25x25mm. Czarna.

Czarna Siatka na ptaki o oczkach w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia drzew, krzewów przed ptakami. Przeznaczona do użytku amatorskiego i profesjonalnego. Chroni przed szpakami, drozdami, sójkami i innym drobnym ptactwem. Odporna na UV.

1,40

Siatka ochronna przeciw szpakom na ptaki. Oczka 25x25mm. Wymiar: 4m x 5m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 4m x 5m. Oczka siatki 25x25mm. Wykonana z 2. żyłkowego splotu. Skutecznie zabezpiecza m.in. uprawy truskawki, czereśni, wiśni, borówki przed szpakami i innymi ptakami. Odporna na UV.

28,00 25,00

Siatka przeciw ptakom szpakom 14g/m2. Siatka na ptaki szpaki na czereśnie, borówkę, drzewa i krzewy. Oczko 25x25mm. Zielona.

Name
BESTSELLER

Siatka przeciw ptakom szpakom 14g/m2. Siatka na ptaki szpaki na czereśnie, borówkę, drzewa i krzewy. Oczko 25x25mm. Zielona.

Zielona Siatka na czereśnie oczka w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,40

Czarna siatka 23g/m2 przeciw ptakom szpakom. Siatka na szpaki ptaki na czereśnie, drzewa i krzewy. Oczka 27mm x 27mm.

Mocne siatki na szpaki wykonane z grubszych żyłek polietylenowych. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,69

Gęsta siatka przeciw ptakom, szpakom oczko 15x15mm. Siatka na ptaki szpaki na czereśnie, drzewa i krzewy. Zielona.

Name
BESTSELLER

Gęsta siatka przeciw ptakom, szpakom oczko 15x15mm. Siatka na ptaki szpaki na czereśnie, drzewa i krzewy. Zielona.

Siatka przeciw ptakom, szpakom o gęstym oczku 15x15mm o plecionej strukturze (żyłki 2x0,3mm) i gramaturze 45g/m2. Wykonana z polietylenu odpornego na warunki zenętrzne ze zwiększoną wytrzymałością mechaniczną. Doskonale sprawdza się do ochrony owoców przed ptakami.

2,90 2,20

Siatka ochronna przeciw szpakom na ptaki. Oczka 25x25mm. Wymiar: 20m x 20m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 20m x 20m. Oczka siatki 25x25mm. Wykonana z 2. żyłkowego splotu. Skutecznie zabezpiecza m.in. uprawy truskawki, czereśni, wiśni, borówki przed szpakami i innymi ptakami. Odporna na UV.

560,00 456,00

Siatka ochronna przeciw szpakom na ptaki. Oczka 25x25mm. Wymiar: 12m x 12m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 12x12m. Oczka siatki 25x25mm. Wykonana z 2. żyłkowego splotu. Skutecznie zabezpiecza m.in. uprawy truskawki, czereśni, wiśni, borówki przed szpakami i innymi ptakami. Odporna na UV.

201,60 165,60

Siatka przeciw ptakom. Rolka: 4m x 5m.

Siatki przeciw ptakom o plecionej konstrukcji z żyłek polietylenowych to doskonały wybór do zabezpieczenia drzew i krzewów owocowych. Siatki posiadają ochronę przed promieniowaniem UV oraz są odporne na warunki zewnętrzne.

24,00

Siatka ochronna przeciw szpakom na ptaki. Oczka 25x25mm. Wymiar: 8m x 8m.

Name
BESTSELLER

Siatka ochronna przeciw szpakom na ptaki. Oczka 25x25mm. Wymiar: 8m x 8m.

Siatka na szpaki w rolce o wymiarach: 8m x 8m. Oczka siatki 25x25mm. Wykonana z 2. żyłkowego splotu. Skutecznie zabezpiecza m.in. uprawy truskawki, czereśni, wiśni, borówki przed szpakami i innymi ptakami. Odporna na UV.

89,60 73,60

Siatka przeciw ptakom. Rolka: 12m x 12m.

Siatka przeciw ptakom cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, która zwiększa wytrzymałość siatek ochronnych. Siatka na ptaki to skuteczna ochrona czereśni przed wróblami, szpakami wyjadającymi owoce.

165,60

Siatka przeciw ptakom. Rolka: 8m x 10m.

Siatki przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie drzew owocowych przed natarczywym ptactwem plądrującym smaczne owoce. Siatka przeciw ptakom to w pełni skuteczna ochrona czereśni przed wróblami i szpakami.

92,00

Jaka siatka na szpaki?

Gęsta siatka na szpaki o oczku 15 mm gwarantuje bardzo skuteczną ochronę i niesamowitą, wieloletnią wytrzymałość. Szczególnie popularna do zabezpieczeń borówki. Gramatura siatki wynosi aż 45 g/m². Docinana jest z rolek o szerokości od 4 m do 20 m. Dostępne kolory: czarny i zielony.

Siatka o oczku 25 mm to najbardziej uniwersalny i popularny wybór zwłaszcza jako ochrona drzew czereśni i wiśni. Gramatura siatek wynosi 14 g/m². Dostępna w kolorze zielonym lub czarnym. Docinana z rolek o szerokości od 4 m do 30 m.

Wzmocniona wersja siatki na szpaki o oczku 27 mm do ochrony czereśni i wiśni o dodatkowo pogrubionym splocie. Dostępna wyłącznie w kolorze czarnym. Szerokości rolek od 4 m do 40 m. Gramatura siatki na szpaki wynosi 23 g/m².

Siatka na szpaki w gotowych i popularnych rozmiarach.

Najskuteczniejsza siatka na szpaki

Zobacz jak wygląda profesjonalnie wykonane zabezpieczenie sadu czereśni naszą siatką na szpaki.