Siatki ochronne na drzewa i krzewy

Mocna siatka ochronna zaplatana z kilku żyłek

Siatka ochronna na drzewa i krzewy owocowe to najbardziej skuteczne zabezpieczenie, który skutecznie rozwiąże Twój problem z natarczywymi ptakami. Do ochrony zbiorów przed ptakami stosuje się popularnie lekkie siatki żyłkowe wykonane z polietylenu. Nasze siatki na drzewa i krzewy wykonujemy wyłącznie z plecionych i bardzo mocnych włókien polietylenu (tworzywa sztucznego). Dzięki unikalnej budowie nasze siatki ochronne są zdecydowanie mocniejsze i bardziej trwałe w porównaniu do siatek jednożyłkowych dostępnych w marketach.

Profesjonalna siatka na plantacje i pojedyncze drzewa

Siatki ochronne mogą być narzucane bezpośrednio na drzewa lub krzewy, ale najwyższą skuteczność uzyskują gdy są montowane na podwieszanej konstrukcji. Nasza siatka na ptaki skutecznie zabezpieczy między innymi drzewa czereśni, wiśni oraz krzewy borówki czy winorośli przed szpakami, kosami, gilami i innym ptactwem. Od lat nasze siatka na drzewa i krzewy posiada dobre opinie i wykorzystywana jest przez największych polskich sadowników i plantatorów. Umożliwiamy wykonanie siatki ochronnej na niemal dowolne wymiary i gwarantujemy hurtowe ceny. Nasze siatki na drzewa i krzewy cechuje niesamowita lekkość, odporność na warunki zewnętrzne, promieniowanie UV i wielosezonowa trwałość. Siatki oferujemy w kolorze czarnym lub zielonym o rozmiarach oczek od 15 mm do 27 mm.

Montujesz siatki ochronne na drzewa? Posiadasz plantacje, sad i chcesz zabezpieczyć się przed ptakami? Napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o ofertę przy hurtowym zamówieniu.
OFERTA DLA SADOWNIKÓW I ROLNIKÓW

Sortowanie:

Siatka chroniąca przed ptakami na drzewa i krzewy oczko 15 mm

Wysokiej jakości wytrzymała siatka na krzewy o oku 15mm x 15mm polecana jest do ochrony przed ptactwem na uprawach, plantacjach, ogrodach czy sadach. Siatka przeciw ptakom dostępna jest w kolorze czarnym oraz posiada stabilizację UV.

1,99

Siatka ochronna na ptaki na drzewa krzewy oczko 27x27mm Gramatura 23g/m2

Mocna siatka ochronna na drzewa wykonana z dwóch zaplecionych i wzmocnionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw ptakom są odporne na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantując w ten sposób skuteczną ochronę drzew, krzewów, upraw czy też większych plantacji.

1,58

Siatka na drzewa, krzewy oczko 25x25mm. Zielona.

Siatka na krzewy to doskonały sposób zabezpieczenia sadów owocowych i plantacji. Siatka na ptaki posiada plecioną strukturę żyłek polietylenowych, dzięki czemu posiada odpowiednią wytrzymałość przy zachowaniu niskiej gramatury.

1,30

Siatka na drzewa, krzewy oczko 25x25mm. Czarna.

Siatka na drzewa to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia przed natarczywymi szpakami wyjadającymi owoce. Siatka ochronna wykonana jest z plecionych żyłek polietylenowych odpornych na warunki zewnętrzne.

1,30

Zielona siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 4m x 100m (400 mkw)

Zielona siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 4 m x 100 m (400 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Odporna na UV. Waga rolki: 6 kg.

460,00

Czarna siatka ochronna na szpaki ptaki 25 mm Rolka 4m x 100m (400 mkw)

Czarna siatka przeciw ptakom o oczku 25 mm w rolce 4 m x 100 m (400 mkw.). Splot z dwóch żyłek 2x0,2 mm. Gramatura siatki 14 g/m². Dostępna w kolorze czarnym. Waga rolki: 6 kg.

440,00

Siatka na drzewa oczko 25mm x 25mm. Rolka: 12m x 12m.

Siatka na drzewa wykonana z plecionych żyłek polietylenowych zapewnia wysoką wytrzymałość przy zachowaniu niezwykłej lekkości. Siatka posiada rombową budowę oczek zwiększającą jej elastyczność.

177,00

Siatka na drzewa oczko 25mm x 25mm. Rolka: 8m x 8m.

Siatki na drzewa to doskonałe zabezpieczenie drzew owocowych przed natarczywym ptactwem plądrującym smaczne owoce. Siatka przeciw ptakom to w pełni skuteczna ochrona czereśni przed wróblami i szpakami.

74,88

Siatka na drzewa oczko 25mm x 25mm. Rolka: 12m x 10m.

Siatka na drzewa wykonana z wytrzymałych, plecionych żyłek o niezwykle niskiej gramaturze 12g/m2. Niska waga i wysoka wytrzymałość to największe zalety siatki ochronnej przeciw szpakom.

138,00

Siatka na drzewa oczko 25mm x 25mm. Rolka: 16m x 16m.

Siatka na drzewa wykonana z wysokiej jakości polietylenu. Siatka ochronna jest przystosowana do warunków zewnętrznych oraz posiada ochronę przed promieniowaniem słonecznym (stabilizacja UV 320 KLY).

289,28

Siatka na drzewa oczko 25mm x 25mm. Rolka: 12m x 12m.

Siatka na drzewa cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, która zwiększa wytrzymałość siatek ochronnych. Siatka na ptaki to skuteczna ochrona czereśni przed wróblami, szpakami wyjadającymi owoce.

165,60

Siatka na drzewa oczko 25mm x 25mm. Rolka: 8m x 10m.

Siatki na drzewa to doskonałe zabezpieczenie czereśni przed natarczywym ptactwem plądrującym smaczne owoce. Siatka przeciw ptakom to w pełni skuteczna ochrona czereśni przed wróblami i szpakami.

92,00