SIATKI TRANSPORTOWE PRODUCENT 
Siatka transportowa

siatka transportowa
Siatki transportowe to skuteczny sposób zabezpieczenia przewożonych ładunków i materiałów. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują wśród firm przewozowych, transportujących ładunki wymagające odpowiedniego zabezpieczenia. Bezpieczeństwo transportowanych materiałów jest wymagane odpowiednimi przepisami, ale także jest to kwestia odpowiedzialności za siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Siatki do transportu zabezpieczają przed niekontrolowanym przemieszczaniem się ładunku lub jego wypadnięciem.

W naszej ofercie znajdą Państwo siatki transportowe wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów to jest polipropylenu oraz polietylenu przystosowane do stosowania na zewnątrz. Materiały, które wykorzystujemy w produkcji odporne są na warunki zewnętrzne takie jak opady deszczu, śniegu oraz wahania temperatur. Dodatkowo siatka transportowa posiada zabezpieczenie w postaci stabilizacji UV. Do zabezpieczenia drobnych, sypkich ładunków polecamy wykorzystanie tkanin, dzianin plandekowych o gramaturze 150g/m2. Bardzo gęste przeszycia niciami polietylenowymi pozwalają na skuteczną ochronę przed wywianiem, rozsypywaniem nawet najdrobniejszych materiałów. Siatki transportowe są wykonywane na dowolne wymiary, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do wszystkich chronionych powierzchni. Siatka do transportu produkowana jest wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Standardowo brzegi wzmacniamy obszyciem sznurkiem o grubości ok. 5mm.(z wyjątkiem siatek o gramaturze 150g/m2). Na życzenie naszych klientów wykonujemy oferujemy dodatkowe obszycie taśmą wzmacniającą, okucia stalowymi oczkami oraz wszycie linki gumowej (ekspandor).

Dodatkowe usługi wykończenia:

■ obszycie wzmacniającą linią krawędziową - 1,50 zł/m
■ obszycie wzmacniającą taśmą - 3,50 zł/m
■ okucie stalowymi ringami (oczkami) - 1,50 zł/szt
■ przeciągnięcie linki gumowej po obwodzie (ekspandor) - 3,50 zł/m


Siatka transportowa PE Siatka transportowa PP Siatka transportowa 150g/m2

siatki transportowe siatki transportowe siatka zabezpieczająca na wysypiskasiatka transportowa obszyta taśmą siatka transportowa obszyta


Siatki transportowe


siatki transportowe

Polietylenowe siatki transportowe


siatki transportowe


Polipropylenowe siatki transportowe


siatki transportowe

Schemat montażu siatki transportowej

montaż siatki transportowej