PRODUCENT SIATKI DLA KOTA
Siatka dla kota

siatka dla kota
Od kilkunastu lat jesteśmy producentem siatek ochronnych do zabezpieczania wielu różnych powierzchni. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji, sprzedaży oraz montażu siatki dla kota montowanych na balkonach, oknach lub innych miejscach stanowiących realne zagrożenie upadku zwierzątka z dużej wysokości. Nasze siatki dla kota produkujemy z najwyższej jakości materiałów, tak by móc zagwarantować Państwu jak najdłuższe bezpieczne użytkowanie. Siatka dla kota wykonywana jest z tworzywa sztucznego, odpornego na warunki zewnętrzne jakim jest polietylen.W naszej ofercie znajdą Państwo estetyczne, mało widoczne i niezaciemniające siatki koloru piaskowego o oczkach 50x50mm, 40x40mm, 28x28mm oraz 19x19mm. Specjalnie dla tych najbardziej aktywnych czworonogów, chętnych do wspinaczki po siatce, wprowadziliśmy specjalną siatkę dla kota o oczku 40x40mm i grubości sznurka 1,5mm.


Produkcja na dowolny wymiar


Siatka dla kota produkowana jest z polietylenu o zwiększonej gęstości, co zwiększa wytrzymałość siatki na uszkodzenia mechaniczne. Kocia siatka jest przystosowana do użytkowania całorocznego w zmiennych warunkach atmosferycznych. Kocie siatki nie nasiąkają wodą, są całkowicie wodoodporne a także zabezpieczone przed promieniowaniem UV. Wspomniane właściwości wpływają na niezmienny kształt, kolor i gramaturę siatki dla kota przez cały okres użytkowania. Wysokiej jakości materiał użyty w produkcji siatki dla kotów gwarantuje wysoką wytrzymałość mechaniczną na szarpanie, zrywanie, rozciąganie. Siatka dla kota wykonywana jest na zamówienie i przygotowywana na dowolne wymiary.

Siatka dla kota 50x50mm Siatka dla kota 40x40mm Siatka dla kota 28x28mm

siatka dla kota 50 mm siatka zabezpieczająca dla kota 40 mm siatka zabezpieczająca dla kota 28 mmMontaż siatki dla kota


Oferujemy wszelkie akcesoria umożliwiające montaż siatek. W skład typowego zestawu montażowego wchodzą: linka stalowa 2mm, kotwy główne (100mm lub 160mm do elewacji ocieplonej), haczyki pośrednie, śruba rzymska, cybanty-zaciski do linki stalowej, opaski zaciskowe (trytki).
Zobacz akcesoria do montażu siatki dla kotów!

Samodzielny montaż

W celu ułatwienia Państwu prób samodzielnego montażu przygotowaliśmy dla Państwa przykładowy sposób montażu siatki na balkonie, opisany krok po kroku. 
Graficzna instrukcja montażu siatki dla kotów.

Profesjonalny montaż siatki dla kota

Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim sprzętem gwarantującym bezpieczeństwo w trakcie prac na wysokości warto powierzyć montaż profesjonalistom. Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi montażu siatki dla kota.

Siatka dla kota na balkon


siatki ochronne dla kota


Siatka na kota na taras


siatka zabezpieczająca dla kota

Siatka na kota na dziedziniec


siatka dla kota na balkon

Instrukcja montażu siatki dla kota


siatka na gołębie montaż