PRODUCENT SIATKI NA KONTENERY



siatka na kontenery

Siatka na kontener


Siatka na kontenery to niezbędne wyposażenie samochodów przewożących ładunki w firmach spedycyjnych i transportowych. Siatki na kontenery stanowią rozwiązanie problemu przemieszczającego się ładunku, który zabezpieczają przed wypadnięciem.

Każdy z nas wie jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego przewożone materiały zawsze powinny być odpowiednio zabezpieczone. Odpowiednie zabezpieczenie towarów gwarantuje ich dostarczenie do celu bez uszkodzenia, zagubienia lub zniszczenia. Siatki ochronne na kontenery znajdują także zastosowanie przy zabezpieczaniu wolno stojących towarów.


Rodzaje siatek na kontenery



Nasza oferta zawiera siatki na kontenery wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, czyli polipropylenu oraz polietylenu. Materiały, które wykorzystujemy w produkcji odporne są na warunki zewnętrzne takie jak opady deszczu, śniegu oraz wahania temperatur, a także na działanie promieni słonecznych.

W przypadku zabezpieczenia bardzo drobnych, sypkich materiałów polecamy wykorzystanie plandek przepuszczających powietrze o gramaturze 150g/m2. Bardzo gęste przeszycia nićmi polietylenowymi pozwalają na skuteczną ochronę przed wywianiem, rozsypywaniem nawet najdrobniejszych materiałów. Siatka na kontener spełnia bardzo wysokie wymogi wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz jest wykonywana na dowolne wymiary, co pozwala na jej łatwe dopasowanie do zabezpieczanych powierzchni. Standardowo brzegi siatek obszywamy sznurkiem o grubości ok. 5mm (z wyjątkiem siatek o gramaturze 150g/m2).


Oferujemy także dodatkowe obszycie siatki transportowej taśmą wzmacniającą, okucia stalowymi oczkami oraz wszycie linki gumowej (ekspandor).



siatka na balkon dla kota 50mm

Siatka ochronna nie chłonie wody, nie zamarza, jest odporna na promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne, dzięki czemu znakomicie sprawdzi się w użytkowaniu całorocznym. Węzły siatki stabilizowane są na gorąco, co uniemożliwia rozplątywanie splotów, co czyni ją bardzo stabilną i nierozciągliwą. 

 
 
siatka na kontener

Siatka transportowa dzięki zastosowaniu splotu bezwęzłowego jest bardzo elastyczna oraz wiotka, a jednocześnie niezwykle trwała i odporna na rozerwanie. Siatka po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Węzły siatki zabezpieczone są przed rozplątywaniem. Nawet przypadkowe rozcięcie siatki nie powoduje jej dalszego snucia.

 
 
siatka na kontener

Siatka na kontenery dzięki wykonaniu z polietylenu o podwyższonej gęstości zapewnia długoletnią trwałość. Siatka nie chłonie wody, co jednocześnie czyni ją mrozoodporną. Plandeka odporna jest na przecieranie, rozrywanie oraz przedarcie. Plandeka transportowa dzięki niezwykłej budowie przepuszcza powietrze, pozwalając na transport towarów wrażliwych na wilgoć oraz wysokie temperatury.

 
siatka ochronna na kontenery

Siatką ochronną na kontenery bezpiecznie zabezpieczysz ładunek przed przypadkowym wypadnięciem lub przemieszczaniem się towaru. Plandeka sprawdzi się doskonale również w zabezpieczeniu materiałów w wolno stojących kontenerach lub innych pojemnikach. 

 



 
siatka ochronna na kontenery

Siatka zabezpieczająca na kontenery wykonana jest z polietylenu o podwyższonej gęstości. Przystosowana do całorocznych warunków i przeznaczona do wielokrotnego wykorzystania. Siatkę można docinać nożyczkami we własnym zakresie na dowolne odcinki.

  


Wykończenie siatki na kontener:

■ obszycie wzmacniającą taśmą - 4,30 zł/mb
■ okucie stalowymi ringami (oczkami) - 1,70 zł/szt
■ przeciągnięcie linki gumowej po obwodzie (ekspandor) - 4,30 zł/mb




siatka na kontenery obszyta taśmą
 
siatka na kontenery obszyta nicią
 


Siatka dla kota na balkon

siatka na kontenery
 
siatka na kontenery



Schemat montażu siatki na kontener

montaż siatki na kontener