PRODUCENT SIATKI NA KONTENERY
Siatka na kontener

siatka na kontenery
Siatka na kontenery to niezbędne wyposażenie samochodów przewożących ładunki w firmach spedycyjnych i transportowych. Siatki na kontenery stanowią rozwiązanie problemu przemieszczającego się ładunku, który zabezpieczają przed wypadnięciem. Każdy z nas wie jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze, dlatego przewożone materiały zawsze powinny być odpowiednio zabezpieczone. Odpowiednie zabezpieczenie towarów gwarantuje ich dostarczenie do celu bez uszkodzenia, zagubienia lub zniszczenia. Siatki ochronne na kontenery znajdują także zastosowanie przy zabezpieczaniu wolno stojących towarów.

Nasza oferta zawiera siatki na kontenery wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, czyli polipropylenu oraz polietylenu. Materiały, które wykorzystujemy w produkcji odporne są na warunki zewnętrzne takie jak opady deszczu, śniegu oraz wahania temperatur, a także na działanie promieni słonecznych. W przypadku zabezpieczenia bardzo drobnych, sypkich materiałów polecamy wykorzystanie plandek przepuszczających powietrze o gramaturze 150g/m2. Bardzo gęste przeszycia nićmi polietylenowymi pozwalają na skuteczną ochronę przed wywianiem, rozsypywaniem nawet najdrobniejszych materiałów. Siatka na kontener spełnia bardzo wysokie wymogi wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz jest wykonywana na dowolne wymiary, co pozwala na jej łatwe dopasowanie do zabezpieczanych powierzchni. Standardowo brzegi siatek obszywamy sznurkiem o grubości ok. 5mm (z wyjątkiem siatek o gramaturze 150g/m2). Oferujemy także dodatkowe obszycie siatki transportowej taśmą wzmacniającą, okucia stalowymi oczkami oraz wszycie linki gumowej (ekspandor).


Siatka na kontener PE Siatka na kontener PP Siatka na kontener 150g/m2

siatki na kontenery siatki ochronne na kontenery siatki ochronne na konteneryWykończenie siatki na kontener:

■ obszycie wzmacniającą linią krawędziową - 1,50 zł/m
■ obszycie wzmacniającą taśmą - 3,50 zł/m
■ okucie stalowymi ringami (oczkami) - 1,50 zł/szt
■ przeciągnięcie linki gumowej po obwodzie (ekspandor) - 3,50 zł/msiatka na kontenery obszyta taśmą siatka na kontenery obszyta nicią


Siatki na kontenery


siatki na kontenery

Polietylenowa siatka na kontener


siatki na kontenery


Polipropylenowa siatka na kontener


siatka na kontener

Schemat montażu siatki na kontenery

montaż siatki na kontener