LINAREM SIATKISIECI CISOWSKI, KOWALSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA z siedzibą w Krakowie, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000961036, której dokumentację przechowuje Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego: 50.000,00 zł, kapitał wpłacony: 50.000,00 zł.

Adres: ul. Płk. Stanisława Dąbka 16, 30-732 Kraków
NIP: 6793235183

Linarem SiatkiSieci

Nasza działalność rozpoczęła się kilkanaście lat temu od dostrzeżenia nasilającego się problemu z gołębiami na krakowskich balkonach. Szukaliśmy rozwiązania skutecznego, estetycznego i gwarantującego wieloletnią skuteczność. Tak właśnie - w dużym skrócie - zaczęliśmy sprzedawać siatki ochronne na balkon.

Od tamtej pory, wraz z upływem kolejnych lat, stale rozszerzamy nasz asortyment siatek zabezpieczających, mat i osłon ochronnychdbając oferując naszym klientom produkty wysokiej jakości i w najlepszych cenach.

Oferta

Jesteśmy dystrybutorem i największym sprzedawcą siatek zabezpieczających oraz mat i osłon ochronnych z tworzyw sztucznych do szerokiego zastosowania. W Polsce od lat jesteśmy jednym z liderów sprzedaży:
✓ siatek na balkon na gołębie,
✓ siatek zabezpieczających dla kota, 
✓ zestawów montażowych siatki balkon bez wiercenia,
✓ siatek cieniująco-osłonowych,
✓ taśm ogrodzeniowych,
✓ siatek na krety,
✓ siatek na ptaki na drzewa i krzewy owocowe,
✓ siatek przeciw szpakom,
✓ siatki na woliery,
✓ mat i osłon rattanowych na balkon.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniają:
✓ siatki na piłkochwyty wykonywane na wymiar,
✓ siatki na bramki,
✓ siatki transportowe,
✓ siatki na rusztowania, 
✓ siatki bezpieczeństwa.


Nasze produkty cechuje odpowiedni dobór parametrów do zastosowania, wysoka wytrzymałość mechaniczna i odporność na warunki zewnętrzne. W naszym sklepie znajdziesz produkty sygnowane naszymi markami: Linarem SiatkiSieci, Bezpiecznekoty oraz AVIK, a także produkty znanych marek m.in. Thermoplast, Bradas. Większość naszych produktów posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH - PIB oraz stabilizację UV wydłużającą trwałość materiałów w warunkach zewnętrznych. Oferujemy dostawę zamówień na terenie całego kraju i Europy.

Linarem SiatkiSieci jako jedna z pierwszych firm na rynku polskim rozpowszechniła montaż siatki na balkon w systemie bez wiercenia. Oferujemy gotowe zestawy montażowe, które ułatwiają Państwu profesjonalny montaż siatki zabezpieczającej. W tym celu do oferty wprowadziliśmy specjalnie opracowane przez nas zaczepy poliwęglanowe AVIK do montażu siatki ochronnej wraz z klejem AVIK. Jeśli natomiast nie czujesz się na siłach lub montaż jest utrudniony i bardziej skomplikowany oferujemy kompleksową usługę montażu siatki ochronnej (sprawdź). 


Sklep Linarem SiatkiSieci prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Współpracujemy z firmami przemysłowymi, sklepami ogrodniczymi, hurtowniami, plantatorami, sadownikami, firmami usługowymi czy montażystami siatek ochronnych na balkon oraz piłkochwyty.

Profesjonalne doradztwo

Wiemy, że właściwie dobrane parametry materiału takie jak rodzaj materiału, rozmiar oczek, gramatura, średnicay sznurka, filtry UV itp. decyduą o skuteczności zabezpieczenia oraz trwałości produktu. Z tego powodu opisy naszych produktów wypełnione są między innymi tabelkami specyfikacji oraz bogatą treścią, w celu dostarczenia Państwu jak największej ilości informacji technicznych oraz przybliżenia jakości naszych produktów.

Wykonujemy dziesiątki zdjęć, abyś jeszcze przed otwarciem paczki doskonale wiedział czego się spodziewać. Staramy Ci przedstawić produkty w sprawdzonych i polecanych przez nas zastosowaniach oraz ich wady i zalety, tak abyś wybrał jak najlepszy produkt do swoich potrzeb i dokonał właściwego wyboru.

W przypadku wątpliowści nasi pracownicy gwarantują profesjonalne doradztwo w zakresie sposobów montażu, szczegółowej specyfikacji produktów oraz pomocy w wyborze właściwego produktu. Oferujemy też wysyłanie próbek naszych produktów.

Lokalizacja

Nasz sklep firmowy i magazyn główny ulokowany jest w Krakowie. Część naszych produktów wymaga przygotowania, przycięcia, wykończenia lub wyprodukowania zgodnie ze specyfikacją klientów, więć w ich przypadku czas realizacji ustalany jest indywidualnie. Pozostałe nasze produkty, które nie są personalizowane pod zamówienie są dostępne w sklepie stacjonarnym (jeśli są dostępne w sklepie internetowym). 

Pozostałe standardowe produkty są stale uzupełniane w magazynie głównym i przygotowane do natychmiastowej wysyłki. Możliwy jest odbiór osobisty w naszym sklepie.

Wysyłkę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DPD, InPost oraz Poczty Polskiej oferując Ci wybór wysokiej jakości i pewnych dostawców.

Adres sklepu i odbiór zamówień

Linarem Siatki Sieci
ul. płk. Dąbka 16
30-732 Kraków

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:
pon - pt: 8:00 - 16:00
sobota: 10:00 - 14:00

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną.

Sprawdź też:
Pozostałe dane kontaktowe
Dział dostawa i płatności
Regulamin sklepu internetowego
Polityka prywatności

Sprawdź jak do nas trafić

Komunikacja miejska:
Linie autobusowe: 123, 125, 158, 221, 264 - przystanek "Albatrosów" oraz 123, 158 - przystanek "Zajezdnia Płaszów"