logo linarem siatki sieci


Nasza pasja to siatki ochronne

Nasza działalność rozpoczęła się kilkanaście lat temu od dostrzeżenia nasilającego się problemu z gołębiami na krakowskich balkonach. Szukaliśmy rozwiązania skutecznego, estetycznego i gwarantującego wieloletnią skuteczność. Tak właśnie - w dużym skrócie - zaczęliśmy sprzedawać siatki ochronne na balkon.

Od tamtej pory, wraz z upływem kolejnych lat, stale rozszerzamy nasz asortyment siatek dbając o najwyższą jakość i oferując konkurencyjne ceny. 

Oferta

Jesteśmy producentem i dystrybutorem siatek ochronnych do szerokiego zastosowania. W Polsce od lat jesteśmy jednym z liderów sprzedaży. Oferujemy siatki ochronne:
- sznurkowe;
- materiałowe;
- tkaniny wyprodukowane z tworzyw pochodzenia sztucznego.
Nasze produkty cechuje bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna i odporność na warunki zewnętrzne. Wyróżnia je staranność wykonania, wysoka jakość. Większość naszych produktów posiada stabilizację UV wydłużającą trwałość materiałów. Produkty dostarczamy na terenie całego kraju i Europy.

Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami, plantatorami, sadownikami, firmami usługowymi czy montażystami siatek ochronnych. 

Obecnie w ofercie posiadamy siatki do bardzo szerokiego zastosowania - od sportu, przez przemysł, budownictwo, rolnictwo, uprawy, ogród, po wiele innych dziedzin.

Profesjonalne doradztwo

Wiemy, że właściwie dobrany rodzaj materiału, oczka i średnicy sznurka decyduje o skuteczności siatek. Z tego powodu opisy naszych produktów wypełnione są między innymi tabelkami specyfikacji oraz bogatą treścią, w celu dostarczenia Ci maksimum informacji technicznych oraz przybliżenia jakości naszych produktów.

Wykonujemy dziesiątki zdjęć, abyś jeszcze przed otwarciem paczki doskonale wiedział czego się spodziewać. Staramy Ci przedstawić produkty w sprawdzonych i polecanych przez nas zastosowaniach oraz ich wady i zalety, tak abyś wybrał jak najlepszą siatkę do swoich potrzeb i dokonał właściwego wyboru.

Nasi pracownicy gwarantują profesjonalne doradztwo w zakresie sposobów montażu, szczegółowej specyfikacji produktów oraz pomocy w wyborze właściwego produktu.

Lokalizacja

Nasz sklep firmowy i magazyn główny ulokowany jest w Krakowie. Znaczna część naszych produktów wymaga przygotowania, przycięcia, wykończenia lub wyprodukowania zgodnie ze specyfikacją klientów. O czasie realizacji wspomnianych zamówień zawsze indywidualnie informujemy w trakcie procesu zamówienia (przeciętny czas w takich przypadkach wynosi od 1 do 2 dni roboczych).

Pozostałe standardowe produkty są stale uzupełniane w magazynie głównym i przygotowane do natychmiastowej wysyłki. Możliwy jest odbiór osobisty w naszym sklepie.

Wysyłkę realizujemy za pomocą firmy kurierskiej DPD, InPost oraz Poczty Polskiej oferując Ci wybór wysokiej jakości i pewnych dostawców.

Adres sklepu i odbiór zamówień

Linarem Siatki Sieci
ul. płk. Dąbka 16
30-732 Kraków

Godziny otwarcia sklepu stacjonarnego:
pon - pt: 8:00 - 16:00
sobota: 10:00 - 14:00

W przypadku odbioru osobistego prosimy o wcześniejszy kontakt.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt drogą mailową lub telefoniczną. 

Sprawdź też:
Pozostałe dane kontaktowe
Dział dostawa i płatności
Regulamin naszego sklepu internetowego
Nasza polityka prywatności

Sprawdź jak do nas trafić

Komunikacja miejska:
Linie autobusowe: 123, 125, 158, 221, 264 - przystanek "Albatrosów" oraz 123, 158 - przystanek "Zajezdnia Płaszów"