Firma Linarem poleca siatki ogrodowe przeznaczone do ochrony wszystkich elementów ogrodu. Oferujemy m.in. siatki na drzewa i krzewy, siatki przeciw kretom, siatki na woliery, siatki na basen, siatki na oczko wodne oraz wiele innych.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości siatki ochronne przeznaczone do zabezpieczania drzew i krzewów, ogrodu i jego wyposażenia. W zależności od wielkości oczka siatki składowane są w belach o różnej szerokości, długość siatki ogrodowej jest dowolna.


Siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki oko 25 x 25mm. Czarna.

Czarna siatka przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki. Siatki na ptaki są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz posiadają stabilizację UV.

1,30 1,25

Siatka ochronna na balkon. Piaskowa siatka balkonowa. Oczko 50 mm.

Siatka na balkon o oczku 50 mm stanowi skuteczną, mało widoczną ochronę balkonów i okien. Siatka ochronna dostępna w najbardziej popularnym i uniwersalnym - piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm. Świetny sposób na gołębie, wrony czy mewy oraz zabezpieczenie spokojnego kota na balkonie.

5,90 5,30

Siatka przeciw ptakom oczko 15mm x 15mm. Zielona. Czarna.

Wysokiej jakości, bardzo mocna siatka przeciw prakom o oku 15mm x 15mm w kolorze czarnym polecana jest do zastosowania w ogrodzie, sadzie lub na plantacji jako forma ochrony przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki.

2,90 2,50

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 4x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 4x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

140,00

Siatka cieniująca 1,5m x 25m. Dzianina osłonowa 90%.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 100 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

164,00 139,00

Najgrubsza siatka dla kota na balkon. Siatka ochronna dla kota. Oko 40x40mm.

Gruba siatka dla kota na balkon to doskonałe zabezpieczenie niebezpiecznych miejsc dla kotów. Jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo Twojego pupila na balkonie lub oknie, to nasza siatka pozwoli Ci odetchnąć z ulgą. Dodatkowo siatka sprawdzi się jako zabezpieczenie przed ptakami.

8,90 7,90

Siatka przeciw kretom 2m x 100m. Rolka 200 m2.

Najlepsza siatka na krety, dzięki której pozbędziesz się kretowisk. Mocna siatka przeciw kretom posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek sprawia, że siatka na krety w ogrodzie jest tak wytrzymała.

185,00

Siatka cieniująca 1,5m x 50m. Dzianina osłonowa 62%.

Siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Posiada specjalne otwory ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 200 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

179,00 155,00

Gęsta siatka dla kota. Siatka ochronna na balkon. Oko 28x28mm.

Siatki na balkon o oczku 28 mm to skuteczne zabezpieczenie małych kotów żyjących w mieszkaniu, dla których balkon to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Polietylenowe siatki doskonale sprawdzą się do ochrony balkonów przed uporczywą obecnością gołębi, wróbli i innych drobnych ptaków.

8,90 6,90

Siatka cieniująca 1,5m x 50m. Dzianina osłonowa 90%.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 200 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

255,00 234,00

Siatka na oczko wodne 25x25mm. Siatka przeciw liściom i ptakom.

Siatka na oczko wodne skutecznie chroni przed ptakami i zwierzętami, które plądrują niezabezpieczone zbiorniki wodne z ryb. Siatka do oczka wodnego stanowi doskonałą barierę przed czaplami, bocianami czy kormoranami oraz idealnie zabezpiecza oczko wodne przed opadającymi liśćmi i gałęziami.

1,30

Siatka przeciw kretom 2m x 50m. Rolka 100 m2.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

105,00 95,00

Firma Linarem poleca siatki ogrodowe przeznaczone do ochrony i zabezpieczenia wszystkich elementów ogrodu. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!