PRODUCENT SIATKI NA SZPAKI


Siatka na szpaki


siatka na szpakiSzpak to gatunek małego ptaka żyjący wśród ludzkich osiedli, sadów, ogrodów i parków. Najczęściej szpaki można spotkać w ogrodach i sadach, gdzie po swoim krótkim pobycie potrafią zostawić po sobie spustoszenie. Te drobne ptaki żywią się między innymi owocami takimi jak czereśnie, wiśnie, borówki, truskawki i inne. Każdy sadownik lub nawet amatorsko uprawiająca owoce osoba wie jakie straty powoduje nalot szpaków. Poskubane owoce w kilka chwil ulegają gniciu i fermentacji co sprawia, że cały dorobek zostaje pochłonięty. Często sadownicy ograniczając koszt zabezpieczeń swoich sadów starają się walczyć ze szpakami na własną rękę, domowymi, zazwyczaj nie w pełni skutecznymi metodami. Tak samo często wspomniane próby walki na własną rękę kończą się na jednym sezonie.

Firma Linarem producent siatek ochronnych oferuje Państwu szeroką gamę siatek na szpaki, które są w stanie skutecznie zabezpieczyć całe plantacje i sady, a także pojedyncze krzewy i drzewa. Siatka na szpaki to nasz sztandarowy produkt, który w razie potrzeby z sezonu na sezon staramy się udoskonalać wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów.

Siatka na przeciw szpakom produkowana jest z wysokiej gęstości tworzywa sztucznego - polietylenu. Użyte przez Linarem w produkcji materiały przystosowane są do warunków zewnętrznych, takich jak deszcz, wiatr, zmiany temperatur i promieniowanie UV. Siatka przeciw szpakom zbudowana jest z dzianych żyłek polietylenowych. Wspomniana konstrukcja siatki ochronnej zapewnia wysoką odporność mechaniczną przy bardzo niskiej gramaturze siatki, co okazuje się niezwykle pomocne przy montażu. Siatka na szpaki posiada specyficzną, elastyczną budowę. Siatki na szpaki podczas  montażu  powinny być gęsto naciągane, jednocześnie po długości i szerokości tak by osiągnąć docelowy, przygotowany wymiar. Oferowane siatki przeciw szpakom dostępne są w kolorach zielonym lub czarnym oraz w różnych rozmiarach oczek od15x15mm do 27x27mm.


Dostępne wymiary siatki na szpaki


Siatka na szpaki docinana jest na dowolne długości z określonych szerokości rolek

tabela siatki na szpaki

* aktualne dostępne szerokości rolek znjadują się w opisie każdej oferty 
zielona siatka na czereśnie
 
zielona siatka na czereśnie

 

Siatka na szpaki

zielona siatka na szpaki
 
zielona siatka na szpaki
 


Zobacz nasze siatki na szpaki na YouTube!

kanał youtube

Schemat montażu siatki przeciw szpakom


montaż siatki na szpaki