Siatka na ptaki


Ptaki kojarzą Ci się z zanieczyszczonym ptasimi odchodami balkonem lub parapetem?
A może ptaki notorycznie atakują Twoje plantacje czereśni, wiśni, winogron czy borówek? Strachy na wróble, odstraszacze dźwiękowe i inne odstraszacze nie przynoszą rezultatów?

Na szczęście mamy dla Ciebie ekstremalnie skuteczne rozwiązanie Twoich problemów, którym jest mocna siatka na ptaki. Posiadamy w ofercie najwyższej jakości siatki ochronne przed ptakami na drzewa, sady, plantacje, balkony i okna, którymi zabezpieczysz każdą przestrzeń przed natrętnymi ptakami. Nasze siatki na ptaki produkowane są z bardzo mocnego tworzywa sztucznego - polietylenu odpornego na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Siatka chroniąca przed ptakami powinna być właściwie dobrana do swojego zastosowania pod względem rozmiaru oczek, grubości splotu oraz wielu innych parametrów. Warto przy wyborze siatki zabezpieczającej przed ptakami wybrać produkt dedykowany do danego zastosowania, co zapewni gwarantowaną skuteczność zabezpieczenia.

Doskonałe do zabezpieczenia przed miejskimi ptakami na okno i balkon są sznurkowe, piaskowe siatki na ptaki o oczkach kwadratowych. Siatki plecione są z mocnego 1 mm sznurka. Oferujemy możliwość wykonania siatek na dowolny wymiar.

Do zabezpieczenia sadów, plantacji oraz pojedynczych drzew i krzewów owocowych przed drobnym i natarczywym ptactwem proponujemy mocne siatki na ptaki, plecione z kilku żyłek siatki polietylenowe. Oczka siatek układają się romby, dzięki czemu mogą pokrywać nawet wielkopowierzchniowe plantacje i są niezwykle elastyczne. Siatki posiadają rozmiary oczek zapewniające ochronne przed najdrobniejszymi ptakami jak kosy, gile, szpaki.

Gwarantujemy wysokiej jakości produkty, natychmiastową wysyłkę oraz najniższe ceny siatki na ptaki w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Czarna siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm

Name
BESTSELLER

Czarna siatka przeciw ptakom szpakom kwiczołom oczko 15mm

Czarna siatka ochronna przeciw ptakom o oczku 15x15 mm. . Drobne oczka w układzie rombowym. Do zabezpieczenia borówek, wiśni, czereśni przed szpakami, gilami, kosami. Sprzedawana na metry kwadratowe. Odporna na UV.

2,20

Siatka ochronna na balkon na ptaki gołębie oczko 50mm

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,90 5,30

Wzmocniona siatka przeciw szpakom. Siatka przeciw ptakom oko 27x27mm. Gramatura 23 g/m2

Wzmocniona siatka przeciw szpakom o oczkach w romby o rozmiarze 27 x 27 mm. Siatka posiada podwyższoną gramaturę - 23 g/mkw. oraz zwiększoną grubość żyłek. Siatka do ochrony wiśni, czereśni, truskawki przed szpakami. Produkt posiada filtry UV.

1,55

Siatka ochronna przeciw ptakom, szpakom oko 25x25mm. Gramatura 14 g/m2

Name
BESTSELLER

Siatka ochronna przeciw ptakom, szpakom oko 25x25mm. Gramatura 14 g/m2

Zielona Siatka na czereśnie oczka w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,40

Zielona siatka ochronna przeciw ptakom oczko 25 mm do ochrony owoców

Zielona siatka ochronna przeciw ptakom o oczkach w romb o rozmiarze 25 mm. Pleciona z dwóch żyłek. Idealnie sprawdza się do zabezpieczenia pojedynczych drzew jak i większych powierzchni. Gramatura 14 g/mkw. Sprzedawana na metry kwadratowe. Do wielosezonowego użytku.

1,30

Gęsta Siatka przeciw gołębiom na balkon oczko 28x28 mm. Na Wymiar.

Najpopularniejsza siatka na balkon przeciw gołębiom o oczku 28 mm. Dostępna w estetycznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 45 g/m². Materiał odporny na UV. Docinana na dowolny rozmiar.

6,60 5,90

Siatka przeciw gołębiom 50 mm na balkon okna na wymiar

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,30

Siatka przeciw gołębiom na balkon 50 mm Arkusz 10 m x 10 m (100 m2)

Siatka przeciw gołębiom na balkon w gotowym arkuszu 10 m x 10 m. Siatkę można docinać na mniejsze fragmenty. Doskonała do zabezpieczenia kilku balkonów, okien czy elewacji budynku. Siatka balkonowa o oczku 50 mm, w najlepszym jasnobeżowym kolorze. Waga rolki około 2,5 kg. Siatka odporna na UV.

279,00

Siatka przeciw ptakom. Rolka: 4m x 5m.

Siatki przeciw ptakom o plecionej konstrukcji z żyłek polietylenowych to doskonały wybór do zabezpieczenia drzew i krzewów owocowych. Siatki posiadają ochronę przed promieniowaniem UV oraz są odporne na warunki zewnętrzne.

24,00

Siatka ochronna przeciw ptakom na balkon oczko 28x28mm

Najpopularniejsza siatka na balkon przeciw gołębiom o oczku 28 mm. Dostępna w estetycznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 45 g/m². Materiał odporny na UV. Docinana na dowolny rozmiar.

6,60 5,90

Siatka przeciw ptakom. Rolka: 12m x 12m.

Siatka przeciw ptakom cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania, która zwiększa wytrzymałość siatek ochronnych. Siatka na ptaki to skuteczna ochrona czereśni przed wróblami, szpakami wyjadającymi owoce.

165,60

Siatka przeciw ptakom. Rolka: 8m x 10m.

Siatki przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie drzew owocowych przed natarczywym ptactwem plądrującym smaczne owoce. Siatka przeciw ptakom to w pełni skuteczna ochrona czereśni przed wróblami i szpakami.

92,00

Siatka na ptaki na balkon i okna

Siatka na ptaki rozwiązuje największy miejski z natarczywymi gołębiami, wronami, mewami przesiadującymi na balkonie i oknie. Do tego rodzaju zabezpieczeń doskonale sprawdza się siatka ochronna przed ptakami o kwadratowym oczku 50 x 50 mm. Siatka na ptaki w najbardziej popularnym piaskowym kolorze i o wskazanym rozmiarze oczka gwarantuje skuteczną ochronę oraz jednocześnie jest niezwykle mało widoczna. Wybór piaskowego odcienia siatki na ptaki nie jest przypadkowy i stanowi konsekwencję wieloletnich doświadczeń. Piaskowe siatki chroniące przed ptakami nie szarzeją, nie znać na nich oznak brudu oraz świetnie komponują się z elewacją, tworząc estetyczne zabezpieczenie. Nasza siatka na ptaki posiada najlepsze opinie użytkowników i cechuje się wieloletnią trwałością. Znajdziesz u nas również siatki na ptaki o mniejszych oczkach doskonałe do zabezpieczenia m.in. przed wróblami i jaskółkami.

Siatka na szpaki na drzewa

Do zabezpieczeń drzew i krzewów owocowych doskonałym wyborem są plecione siatki na ptaki o oczkach w rozmiarach nie większych niż 30 mm. Popularna siatka na szpaki skutecznie zabezpiecza uprawy i plantacje przed szpakami, kwiczołami, kawkami, wróblami. Siatki na ptaki produkujemy z dwóch plecionych nici polietylenu, które dzięki temu gwarantują zwiększoną wytrzymałość, w stosunku do tanich, jednorazowych, jednożyłkowych siatek na ptaki. Nasze siatki na ptaki są pokryte filtrami UV, dzięki czemu gwarantują wielosezonową trwałość. Oferujemy możliwość wykonania siatki na ptaki na niemal dowolny wymiar. Nasza siatka ochronna przed ptakami sprawdza się w profesjonalnym i amatorskim użytku, dzięki czemu posiada pozytywne opinie użytkowników. Naszymi klientami są plantatorzy i sadownicy z całej Polski.