powrót do listy produktów

Zielona siatka ochronna przeciw ptakom oczko 25 mm do ochrony owoców

Kolor:

1,30 / m²

szt

Koszt dostawy już od: 10,99 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: zielony
Polietylenowa siatka ochronna przecw ptakom oko 25mm x 25mm.

Siatki ochronne przeciw ptakom wykonane są z wysokiej jakości polietylenu. Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg, wiatr, promienie słoneczne UV oraz na wahania temperatur. Siatki przeciw ptakom to skuteczna ochrona przed ptakami na kilka sezonów. Struktura siatki ochronnej na ptaki składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,2mm). Oferowana przez naszą firmę siatka ochronna na ptaki wyróżnia się także dużą lekkością (12g/m2) dzięki czemu można ją bez problemu narzucić np. na drzewa lub krzewy. Oczka siatki przeciw ptakom układają się w romby co wpływa na jej rozciągliwość i elastyczność.


WYMIARY: siatka przeciw ptakom o oku 25mm x 25mm docinana jest  z określonych szerokości rolek:
 
* 4 metry / 100 m
* 8 metry / 100 m
* 12 metry / 100 m
* 16 metry / 100 m
* 20 metry / 100 m

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka ochronna przed ptakami, siatki ochronne przed ptakami, siatka przeciw ptakom producent, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena)

Zastosowanie:
 
Polietylenowa siatka przeciw ptakom o oczku 25mm x 25mm stosowana jest do zabezpieczenia drzew i krzewów owocowych oraz innych roślin przed ptakami w ogrodach, sadach lub na plantacjach. Siatka ochronna przeciw ptakom to skuteczna i estetyczna metoda zabezpieczenia przed ptakami dziesiątkującymi obszary rolne i hodowlane. Siatka ochronna przed ptakami idealnie nadaje się do narzucenia na drzewa i krzewy oraz do budowy konstrukcji chroniących całe plantacje a oczko 25mm skutecznie chroni przed takimi ptakami jak szpaki, wróble czy drozdy. Siatka ochronna przeciw ptakom może również spełniać funkcję siatki na woliery.


siatki ochronne przeciw ptakom
 


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka ochronna przed ptakami, siatki ochronne przed ptakami, siatka przeciw ptakom producent, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena)


Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatki na ptaki

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator