Siatki dla kota

Twój kot tak bardzo lubi wylegiwać się na balkonie i parapecie w sezonie wiosenno-letnim? Chcesz żeby czuł się jak najlepiej, ale za każdym razem boisz się o jego życie? Zastanawiasz się jak skutecznie zabezpieczyć balkon dla kota?

Polietylenowe siatki zabezpieczające dla kota

Polecamy Ci skuteczny i bardzo popularny sposób do zabezpieczenia balkonu dla kota przed jego wypadnięciem mocną, materiałową siatką. Nasze siatki wykonane są z tworzywa sztucznego - polietylenu, który cechuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie. Sznurek skręcany jest z kilku, mocnych włókien polietylenu. Siatki zabezpieczające na balkon dla kota doskonale znoszą wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie UV. Uniwersalny - piaskowy kolor sprawia, że zabrudzenia nie są widoczne na siatce nawet po upływie kilku lat. Nasze siatki posiadają bardzo mocne wiązania, dzięki czemu miejscowe uszkodzenie, przecięcie nie powoduje dalszego snucia materiału. Dodatkowo nasze siatki są na tyle wytrzymałe, że nie wymagają dodatkowego obszycia krawędzi, co umożliwia ich docięcie podczas montażu i optymalne naciągnięcie i dopasowanie do każdej przestrzeni.

Estetyczne siatki ochronne dla kota

Szczególnie polecamy Ci z naszej oferty siatki ochronne dla kota w odcieniu jasnobeżowym (piaskowym), ponieważ są one zdecydowanie najmniej widoczne, doskonale komponują się z elewacją i tworzą estetyczne zabezpieczenie balkonu lub okna. Nasze siatki zabezpieczające balkon dla kota gwarantują Ci dyskretne i wysoce skuteczne zabezpieczenie przed wypadnięciem Twojego kota, zwiększając jego bezpieczeństwo. Dodatkowo nie wymagają czyszczenia, nie ulegają szarzeniu i nie brudzą się. Przygotujemy dla Ciebie siatkę na dowolny wymiar, którą gdy zajdzie taka potrzeba będziesz mógł dowolnie docinać nożyczkami. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu - zabezpieczyliśmy już tysiące balkonów i okien i przekonaj się, dlaczego nasze piaskowe siatki dla kota posiadają najlepsze opinie.

Sortowanie:

Premium siatka zabezpieczająca na balkon dla kota Oczko 40mm

Wzmocniona siatka ochronna dla kota 40 mm o zwiększonej grubości splotu - 1,5 mm. Dostępna w piaskowym kolorze. Gramatura siatki - 45 g/m². Dedykowana do zabezpieczeń przed wypadnięciem bardzo aktywnych, większych i cięższych kotów. Docinana na dowolny rozmiar.

8,90 5,90

Gęsta siatka ochronna dla kota na balkon oko 28x28mm. Na wymiar.

Name
BESTSELLER

Gęsta siatka ochronna dla kota na balkon oko 28x28mm. Na wymiar.

Kocia siatka o drobnych 28 mm kwadratowych oczkach to świetnie zabezpieczenie małych kotów, dla których balkon i okno to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Sznurek o grubości 1 mm skręcany z kilku żyłek. Siatka jest odporna na rozerwanie i UV. Docinana na dowolny wymiar.

6,60 5,30

Siatka ochronna dla kota na balkon 50 mm Piaskowa

Najpopularniejsza siatka dla kota o uniwersalnych kwadratowych oczkach 50 mm. Estetyczny i mało widoczny piaskowy kolor - nie zaciemniający balkonu. Mocny sznurek o grubości 1,1 mm zapleciony z kilku żyłek. Gramatura 23 g/m². Docinana na dowolny rozmiar.

5,30

Najgęstsza Siatka ochronna dla kota na balkon oko 19 mm Piaskowa

Bardzo gęsta siatka ochronna dla kota o 19 mm kwadratowych oczkach w niezwykle uniwersalnym i estetycznym beżowym kolorze. Zabezpiecz swojego pupila przed wypadnięciem z balkonu. Siatka zaplatana jest z mocnego 1 mm sznurka i gramaturę 65 g/m². Docinana na dowolny wymiar.

10,69

Siatka na balkon na ptaki, gołębie, dla kota. Oko 28x28mm. Rolka 5x5m.

Siatki na balkon to znakomite zabezpieczenie dla kota przed wypadnięciem z wysokości. Siatka dla kota to bardzo mocna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego o gęstym oczku 28mm. Stabilizowane na gorąco węzły umożliwiają dowolne docinane siatki bez obawy o jej rozplątywanie.

154,00 119,00

Siatka na balkon na ptaki, gołębie, dla kota. Oko 28x28mm. Rolka 10x10m.

Rolka o wymiarach 10x10m umożliwia docięcie we własnym zakresie siatki na dowolne wymiary. Siatka balkonowa pozwala na zabezpieczenie balkonów, tarasów, okien, loggii zarówno przed upadkiem kota jak również natarczywą obecnością ptaków.

490,00 299,00

Kocia siatka ochronna na balkon Oko 19 mm Rolka 5x5m (25 mkw)

Siatki ochronna dla kota o oczku 19mm x 19mm w rolce 10 m x 10 m (100 m2). Doskonała bariera ochronna nawet dla najmniejszych kociąt. Siatka polietylenowa znakomicie się sprawdza jako zabezpieczenie otwartej powierzchni okien, balkonów, tarasów czy loggii. Estetyczny i uniwersalny piaskowy kolor.

249,00

Kocia siatka ochronna na balkon Oko 19 mm Rolka 10x10m (100 mkw)

Siatka na balkon posiada wiązane sploty, dodatkowo stabilizowane na gorąco co chroni przed przesuwanie się oczek i rozplątywaniem. Siatki dla kota o oczku 19mm doskonale chronią niebezpieczne miejsca, umożliwiając bezpieczne spacerowanie kotów po balkonach czy wylegiwanie na parapecie.

799,00

Siatka balkonowa przeciw gołębiom Oczko 19x19mm Rolka 5m x 5m (25 m2)

Doskonałe zabezpieczenie przed ptakami na ściany czy elewacje to montaż siatki. Rolka o wymiarach 5x5m siatki na gołębie może być dowolnie docinana na mniejsze fragmenty. Dzięki stabilizowanym na gorąco węzłom, siatka nie rozplątuje się.

249,00

Siatka ochronna dla kota Oko 50 mm Arkusz 10 m x 10 m Kolor piaskowy

Siatka zabezpieczająca dla kota o oczkach 50 mm x 50 mm w arkuszu o wymiarach: 10 m x 10 mm (100 m²). Doskonały wybór do zabezpieczenia kilku balkonów, okien lub większego tarasu czy elewacji. Nawet do 50% niższa cena kociej siatki w przeliczeniu na metry kwadratowe.

279,00

Siatka ochronna na balkon dla kota 28x28mm Siatka przeciw ptakom rolka 3m x 30m

Siatka ochronna na balkon o oczku 28 mm w rolce 3 m x 30 m. Siatkę można docinać nożyczkami na mniejsze odcinki. Doskonałe zabezpieczenie balkonu, okna oraz elewacji. Mało widoczny piaskowy odcień. Siatka odporna na UV.

585,00 477,00

Siatka ochronna na balkon dla kota oczko 50x50mm Siatka przeciw ptakom 6 m x 2 m

Siatka ochronna na balkon o oczku 50 mm w rolce 6 m x 2 m bez akcesoriów. Do zabezpieczenia przed gołębiami i wypadnięciem kota. Odporna na UV i warunki atmosferyczne.

58,00

Zastanawiasz się jak dobrać właściwą wielkość oczka siatki dla kota?

Siatka dla kota, aby była bezpieczna i gwarantowała odpowiednią wytrzymałość mechaniczną powinna posiadać średnicę sznurka w granicach od 1 mm do 1,5 mm. Nasze wysokiej jakości siatki zabezpieczające dla kota posiadają dodatkowo sznurek skręcany z trzech do czterech dwu żyłkowych splotów. Do zabezpieczenia kota polecamy siatki ochronne o wielkościach oczek od 19 mm do 50 mm. Sprawdź nasze wskazówki i dobierz właściwą siatkę dla swojego pupila.

Siatka dla kota na okno i balkon o oczku 50 mm polecana jest do zabezpieczeń spokojnych i dużych kotów. Grubość splotu wynosi 1 mm. Gramatura 21 g/m².
Siatka ochronna dla kota o oczku 40 mm to produkt dedykowany do zabezpieczenia przed wypadnięciem kota. Grubość sznurka siatki zwiększona do 1,5 mm. Gramatura 45 g/m².
● Dla drobnych i małych kotów doskonale sprawdzi się siatka zabezpieczająca dla kota o oczku 28 x 28 mm lub siatka ochronna dla kota 19 mm x 19 mm w kolorze piaskowym. Średnica splotu siatek wynosi 1 mm.

Zestawy do samodzielnego montażu siatki balkonowej dla kota

W naszej ofercie oprócz siatki dla kota sprzedawanej na metry znajdziesz również gotowe zestawy zawierające siatkę dla kota oraz akcesoria do jej montażu na balkonie lub oknie. Od wielu lat Linarem zajmuje się montażem siatki dla kota na balkon i okna na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Łodzi i pozostałych polskich miast. Korzystając z naszego doświadczenia przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rodzaje zestawów montażowych:

Zestaw inwazyjny wymagający wiercenia w elewacji, który gwarantuje najwyższą wytrzymałość oraz wieloletnią trwałość zabezpieczenia balkonu dla kota. Do proponowanego sposobu montażu niezbędne jest wykorzystanie wiertarki. Zobacz też poglądowy schemat zabezpieczenia balkonu dla kota.
Zestaw bezinwazyjny z zaczepami poliwęglanowymi AVIK oraz klejem montażowym AVIK. Montaż siatki dla kota bez wiercenia jest niezwykle prosty, nie narusza elewacji budynku oraz umożliwia szybki demontaż. Wystarczy jedynie przykleić za pomocą dedykowanego kleju przykleić zaczepy i rozwiesić na nich siatkę.

Zobacz instrukcję montażu naszej siatki dla ochronnej dla kota