Siatki hodowlane


Siatka hodowlana to nieodłączny element zabezpieczenia wolier i wybiegów hodowlanych przed drapieżnikami takimi jak lisy, kuny, jastrzębie, myszołowy. Siatki hodowlane doskonale chronią również przed ucieczką zwierząt. Na boczne ogrodzenie wolier doskonale sprawdza się siatka hodowlana ocynkowana lub zgrzewana. Zapewnia ona odpowiednią wytrzymałość i jest odporna na przegryzanie przez kuny, lisy czy wilki. Natomiast do zadaszenia wolier świetnie sprawdzają się materiałowe siatki hodowlane wykonane z polietylenu. Zaletami siatki sznurkowej są lekkość, elastyczność i łatwość montażu. Pozwala ona zwiększyć przestrzeń dla hodowli, dzięki czemu zwierzęta czują się zdecydowanie swobodniej. Siatki hodowlane to także dobry sposób do przegradzania przestrzeni we wnętrzu wolier. W naszej ofercie znajdziesz sznurkowe siatki hodowlane odporne na warunki zewnętrzne i promieniowanie UV. Siatki na woliery docinamy na dowolne długości z wybranych szerokości rolek.

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatki hodowlanej w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Czarna pleciona siatka przeciw ptakom oczko 25 x 25 mm Gramatura 14 g/mkw

Czarna Siatka na czereśnie oczka w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,30

Polietylenowa siatka wolierowa do zadaszenia woliery. Oczka w romby 40 x 40 mm. Czarna.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 40 mm x 40 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor czarny.

3,40

Czarna siatka do woliery przeciw jastrzębiom. Oczka w romby 100 x 100 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 100 mm x 100 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor czarny.

1,80

Woliera dla kur. Siatki na woliery dla kur 40mm x 40mm

Polietylenowa siatka do woliery dla kur o oczkach 40 mm x 40 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier i wybiegów hodowlanych. Kolor czarny.

3,50

Czarna siatka wolierowa. Woliera dla ptaków. Oczka w romby 25 x 25 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 25 mm x 25 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia zbiorników wodnych przed liśćmi. Kolor czarny.

5,70

Zielona siatka hodowlana do woliery. Oczka w romby 100 x 100 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 100 mm x 100 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor zielony.

1,80

Gęsta siatka ochronna dla kota na balkon oko 28x28mm. Na wymiar.

Name
BESTSELLER

Gęsta siatka ochronna dla kota na balkon oko 28x28mm. Na wymiar.

Kocia siatka o drobnych 28 mm kwadratowych oczkach to świetnie zabezpieczenie małych kotów, dla których balkon i okno to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Sznurek o grubości 1 mm skręcany z kilku żyłek. Siatka jest odporna na rozerwanie i UV. Docinana na dowolny wymiar.

6,60

Czarna siatka wolierowa. Woliera dla bażantów. Oczka w romby 60 x 60 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 60 mm x 60 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor czarny.

2,80

Zielona siatka na woliery wolierowa polietylenowa. Oczka kwadratowe 60 x 60 mm.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 60 mm x 60 mm. Oczka w układzie kwadratowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier, wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz woliery. Kolor zielony.

3,60

Siatka ochronna przed jastrzębiem. Siatka przeciw jastrzębiom. Oczko 100x100mm

Siatka przeciw jastrzębiom o oczku w układzie rombowym 100 mm. Przeznaczona do nakrycia woliery i wybiegów hodowlanych. Wykonana z polietylenu. Odporna na UV i warunki atmosferyczne.

1,80

Zielona siatka na woliery wolierowa polietylenowa. Oczka kwadratowe 40 x 40 mm.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 40 mm x 40 mm. Oczka w układzie kwadratowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier, wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz woliery. Kolor zielony.

3,90

Woliera dla bażantów. Siatka na woliery dla bażantów 100mm x 100mm.

Wysokiej jakości siatki wolierowe dla bażantów stosowane do ochrony hodowli bażantów oraz innych ptaków przed drapieżnikami i innymi ptakami. Polietylenowe siatki wolierowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na warunki atmosferyczne.

1,80