Najlepsze ceny hurtowe na siatki ochronne na czereśnię, wiśnię, borówkę amerykańską

Sprawdź naszą ofertę na wzmocnione siatki na szpaki i skorzystaj z oferty promocyjnej! Oferta dotyczy wybranych siatek w rozmiarach podanych w opisie produktu. Zapoznaj się już teraz z naszą ofertą wyprzedażową siatki na szpaki!

Promocyjne ceny obowiązują do wyczerpania zapasów i obowiązują wybrane rozmiary siatek. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Promocja - oferta hurtowa dla sadowników powyżej 4000 mkw.!

Wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom plantatorów i sadowników czereśni, wiśni, truskawek oraz borówki sklep Linarem Siatki Sieci przygotował promocyjne oferty cenowe. Nasze siatki ochronne cechuje wysoka wytrzymałość oraz wielosezonowa trwałość. Wykonujemy siatki wyłącznie z plecionych nici polietylenu o podwyższonej gęstości, zabezpieczone filtrami UV. W obecnym sezonie oferujemy 3 rodzaje siatek ochronnych na ptaki:
 
 
 
Siatki ochronne na ptaki przygotowujemy z wielu szerokości rolek od 4 m do 40 m na dowolne długości. W naszej ofercie sklepowej znajdują się także gotowe rolki siatek na ptaki w promocyjnych cenach.

Zasady oferty promocyjnej

  • 1. Oferta hurtowa dla sadowników i plantatorów przygotowywana jest indywidualnie. Rabaty ustalane są indywidualnie, w zależności między innymi: od powierzchni siatek, długości oraz szerokości rolek i związaych z nimi odpadów materiałowych.
  • 2. Zniżki zawierają się w przedziałach od 10% do 30% od ceny detalicznej (widocznej na stronie produktów).
  • 3. Minimalna powierzchnia siatek uprawniająca do przystapienia do oferty specjalnej to 4000 m².
  • 4. Zapytania o wycenę prosimy kierować:

Galeria filmowa

Zobacz nasze siatki ochronne chroniące sady i plantacje naszych stałych Klientów. Sprawdź jak prezentują się plantację borówki amerykańskiej oraz czereśni karłowatej zabezpieczone naszymi siatkami!

Galeria zdjęciowa

siatka chroniąca przed ptakami na czereśnie
 
siatka na szpaki
siatki na ptaki na winogrona
 
siatka ochronna na czereśnie
wzmocniona siatka ochronna na szpaki 27 mm
 
montaż siatki ochronnej na szpaki ptaki schemat