Skorzystaj z najlepszej oferty hurtowej na siatki ochronne przeciw ptakom

Sprawdź naszą ofertę na siatki na ptaki i skorzystaj z oferty promocyjnej! Oferta dotyczy siatek na ptaki w wybranych rozmiarach. Zapoznaj się już teraz z naszą ofertą promocyjną siatki na szpaki!

Promocyjne ceny obowiązują do wyczerpania zapasów i dotyczą wyłącznie wybranych rozmiarów siatek. Promocja nie łączy się z innymi rabatami.

Promocja - specjalna oferta hurtowa dla sadowników przy zakupie powyżej 6000 m²

Dla plantatorów i sadowników między innymi czereśni, wiśni, truskawek oraz borówki przygotowaliśmy specjalną ofertę promocyjną. Przy zakupie hurtowym siatek powyżej 6000 m² oferujemy rabaty i możwliość zakupu siatki na ptaki w cenie hurtowej.

Nasze siatki ochronne cechuje wysoka wytrzymałość oraz wielosezonowa trwałość. Na sady i plantacje oferujemy wyłącznie siatki ochronne o splocie wykonanym z dwóch żyłek polietylenoweych o podwyższonej gęstości, dodatkowo zabezpieczone filtrami UV.

W zależności od potrzeb w tym między innymi rodzaju zabezpieczanych owoców, plonów, polecamy 3 rodzaje siatek ochronnych, różniących się głównie rozmiarem oczek, gramaturą i grubością splotu żyłkowego:
siatka na czereśnie

Standardowa siatka ochronna o oczku 25x25 mm (gramatura 14 g/m², dwie splecione polietylenowe żyłki o grubości 0,2 mm każda, kolory: czarny, zielony)

 
siatka na czereśnie

Wzmocniona siatka ochronna o oczku 27x27 mm (gramatura 23 g/m², dwie splecione polietylenowe żyłki o grubości 0,3 mm każda, kolor: czarny)

 
siatka na czereśnie

Gęsta siatka ochronna o oczku 15x15 mm (gramatura 45 g/m²; dwie splecione polietylenowe żyłki o grubości 0,3 mm każda, kolory: czarny, zielony)

 
Siatki ochronne na ptaki dostępne są w wielu szerokościach rolek od 4 m do 40 m i przygotowujemy je na dowolne długości. W naszej ofercie sklepowej znajdują się także gotowe rolki siatek na ptaki w promocyjnych cenach.

Zasady oferty promocyjnej

  • 1. Oferta hurtowa dla sadowników i plantatorów przygotowywana jest indywidualnie po przesłaniu zapytania z rozmiarami siatek. Rabaty ustalane są indywidualnie, w zależności między innymi: od powierzchni siatek, długości oraz szerokości rolek i związanych z nimi odpadów materiałowych.
  • 2. Zniżki zawierają się w przedziałach od 10% do 30% od ceny detalicznej (widocznej na stronie produktów).
  • 3. Minimalna powierzchnia siatek uprawniająca do przystąpienia do oferty specjalnej to 6000 m².
  • 4. Zapytania o wycenę prosimy kierować:

Galeria filmowa

Zobacz nasze siatki ochronne chroniące sady i plantacje naszych stałych Klientów. Sprawdź jak prezentują się plantację borówki amerykańskiej oraz czereśni karłowatej zabezpieczone naszymi siatkami!

Galeria zdjęciowa

siatka chroniąca przed ptakami na czereśnie
 
siatka na szpaki pleciona
siatki na ptaki na winogrona
 
siatka ochronna na czereśnie
wzmocniona siatka ochronna na szpaki 27 mm
 
montaż siatki ochronnej na szpaki ptaki schemat