powrót do listy produktów

Mocna siatka ochronna na ptaki na brzoskwinie.

2,90

szt

Dostępność: Chwilowy brak towaru
Koszt dostawy już od: 10,99 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 15 mm x 15 mm
  • Kolor: czarny
Polietylenowa siatka ochronna na brzoskwinie oko 15mm x 15mm.

Siatka zabezpieczająca
brzoskwinie przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Siatki na brzoskwinie są odporne na czynniki zewnętrzne, w tym na promieniowanie UV. Siatka ochronna przeciw ptakom na brzoskwinie gwarantuje długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na brzoskwinie składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2x0,3mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na brzoskwinie wyróżnia się także dużą lekkością (45 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na brzoskwinie układają się w romby dzięki czemu jest ona bardziej elastyczna i rozciągliwa.

WYMIARY: gęsta siatka ochronna przed ptakami na brzoskwinie o oku 15mm x 15mm docinana jest z określonych szerokości rolek:

* 5 metrów / długość dowolna
* 10 metrów / długość dowolna

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO15mm x 15mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA45g/m2
GRUBOŚĆ0,6/0,7 mm
KOLORczarny
WYKONANIE2 x 0,3mm (dwie splecione żyłki po 0,3 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na brzoskwinie, siatki na brzoskwinie, ochrona brzoskwini przed szpakami, ochrona brzoskwini przed ptakami, brzoskwinie szpaki, siatki ochronne na brzoskwinie, siatka ochronna na brzoskwinie)

Zastosowanie:

 
Mocna siatka ochronna na ptaki na brzoskwinie to wytrzymała, polietylenowa siatka ochronna o gęstym oczku, stosowana głównie jako zabezpieczenie przed ptakami w miejscu gdzie występuje uprawa brzoskwiń czy sad brzoskwiniowy. Niezbędnym elementem przy sadownictwie są zabezpieczenia przed ptakami na brzoskwinie w postaci siatki ochronnej. Oczko 15 mm x 15 mm jakie posiada siatka przeciw ptakom na brzoskwiniowy sad to doskonała osłona na drzewo brzoskwini, ponieważ nawet małe ptaki takie jak wróble czy szpaki nie są w stanie przedostać się przez gęste siatki ochronne przeciw ptakom nie narażając przy tym na szkody w zbiorach brzoskwiń. Siatki zabezpieczające przed ptakami na brzoskwinie stosuje się jako bezpośrednią osłonę na drzewo brzoskwiniowe lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących cały sad brzoskwiniowy.


siatka ochronna na brzoskwinie


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na brzoskwinie, siatki na brzoskwinie, ochrona brzoskwini przed szpakami, ochrona brzoskwini przed ptakami, brzoskwinie szpaki, siatki ochronne na brzoskwinie, siatka ochronna na brzoskwinie)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatka na brzoskwinie

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator