Siatka na woliery dla papug to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia miejsc przeznaczonych do hodowli papug. Woliera dla papug zabezpieczona naszymi siatkami gwarantuje bezpieczeństwo hodowanego ptactwa. Zabezpieczenie woliery jest dwutorowe. Z jednej strony siatki wolierowe wykluczają możliwość ucieczki papug, a z drugiej strony zabezpieczają je przed drapieżnikami takimi jak lis czy jastrząb.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery dla papug dla to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe także dla innych gatunków ptaków hodowlanych. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki dla woliery dla papug pod względem zagrożenia oraz wymiaru. Posiadamy również w ofercie metalowe siatki hodowlane - zgrzewane i heksagonalne.


Woliera dla papug. Siatka na wolierę dla papugi oko 25mm x 25mm.

Siatka wolierowa wykorzystywana do budowy woliera dla papug. Siatka na woliery dla papug zabezpiecza hodowlę przed drapieżnikami atakującymi z zewnątrz. Woliery dla papug wykonane z siatki wolierowej posiadają odpowiednią ochronne oraz estetyczny wygląd.

5,70

Woliera dla papug. Siatka na wolierę dla papugi oko 20mm x 20mm.

Siatka hodowlana dla papug wykonana z polietylenu - to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne takie jak woda, promienie słoneczne, zimne lub wysokie temperatury. Siatki wolierowe wykorzystuje się do odzielenia papug od innych ptaków.

6,80

Woliera dla papug. Siatka na wolierę dla papugi oko 30mm x 30mm.

Siatka hodowlana na papugi ozdobne to bardzo mocna sieć polietylenowa o gęstym oku, która pełni funkcję ogrodzeniową hodowli a także doskonale chroni hodowle papug ozdobnych przed drapieżnikami zagrażającymi papugom z zewnątrz.

4,70