Siatka na woliery dla papug to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia miejsc przeznaczonych do hodowli papug. Woliera dla papug zabezpieczona naszymi siatkami gwarantuje bezpieczeństwo hodowanego ptactwa. Zabezpieczenie woliery jest dwutorowe. Z jednej strony siatki wolierowe wykluczają możliwość ucieczki papug, a z drugiej strony zabezpieczają je przed drapieżnikami takimi jak lis czy jastrząb.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery dla papug dla to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe także dla innych gatunków ptaków hodowlanych. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki dla woliery dla papug pod względem zagrożenia oraz wymiaru. Posiadamy również w ofercie metalowe siatki hodowlane - zgrzewane i heksagonalne.


Woliera dla papug. Siatka na wolierę dla papugi oko 30mm x 30mm.

Siatka hodowlana na papugi ozdobne to bardzo mocna sieć polietylenowa o gęstym oku, która pełni funkcję ogrodzeniową hodowli a także doskonale chroni hodowle papug ozdobnych przed drapieżnikami zagrażającymi papugom z zewnątrz.

4,70

Woliera dla papug. Siatka na wolierę dla papugi oko 25mm x 25mm.

Siatka wolierowa wykorzystywana do budowy woliera dla papug. Siatka na woliery dla papug zabezpiecza hodowlę przed drapieżnikami atakującymi z zewnątrz. Woliery dla papug wykonane z siatki wolierowej posiadają odpowiednią ochronne oraz estetyczny wygląd.

5,70

Woliera dla papug. Siatka na wolierę dla papugi oko 20mm x 20mm.

Siatka hodowlana dla papug wykonana z polietylenu - to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne takie jak woda, promienie słoneczne, zimne lub wysokie temperatury. Siatki wolierowe wykorzystuje się do odzielenia papug od innych ptaków.

6,80