Rolka siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie. Wymiar: 12m x 12m

182,88 zł / szt.

szt.

Produkty chwilowo niedostępny.

 • Chwilowy brak towaru
 • Koszt dostawy tego produktu już od 11,99 zł (szczegóły)

Powiadom o dostępności produktu

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Polietylenowa siatka ochronna na wiśnie oko 25mm x 25mm, w arkuszu o wymiarach: 12m x 12m (144m²).

Siatka zabezpieczająca wiśnie przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV oraz zmiany temperatur. Polietylenowa siatka ochronna przeciw ptakom na wiśnie gwarantuje długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,2mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na wiśnie wyróżnia się także dużą lekkością (12 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na wiśnie układają się w romby dzięki czemu są one bardziej rozciągliwe i elastyczne. 

WYMIARY: siatka ochronna przeciw ptakom sprzedawana jest w rolce o wymiarach: 12m x 12m

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na wiśnie, siatki na wiśnie, ochrona wiśni przed szpakami, ochrona wiśni przed ptakami, wiśnie szpaki, siatki ochronne na wiśnie, siatka ochronna na wiśnie)
Parametry

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  zielony
  czarny

 • Rozmiar oczek:

  25 mm x 25 mmZastosowanie:

 
Polietylenowe siatki ochronne przed ptakami na wiśnie o oku 25mm x 25mm stosowane są głównie jako zabezpieczenie przed ptakami na drzewa wiśni lub mogą być stosowane jako ochrona przed ptakami dla sadów wiśniowych. Siatka ochronna przeciw ptakom może być wykorzystana jako bezpośrednia ochrona wiśni w formie narzuty na drzewo lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących całe sady wiśniowe. Oczko 25mm x 25mm jakie posiadają siatki ochronne przeciw ptakom na wiśnie w zupełności wystarczającą jako zabezpieczenia przed ptakami takimi jak: szpaki, wróble. Siatki przeciw ptakom na wiśnie mogą również pełnić funkcję siatki na woliery.


siatki ochronne na ptaki 


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na wiśnie, siatki na wiśnie, ochrona wiśni przed szpakami, ochrona wiśni przed ptakami, wiśnie szpaki, siatki ochronne na wiśnie, siatka ochronnna wiśnie)

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  zielony
  czarny

 • Rozmiar oczek:

  25 mm x 25 mm

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator


Zobacz podobne produkty

Wzmocniona siatka ochronna na wiśnie oko 27x27mm. Zabezpieczenie wiśni przed ptakami. 23g/m2

Wzmocniona siatka ochronna na wiśnie oko 27x27mm. Zabezpieczenie wiśni przed ptakami. 23g/m2

Mocna siatka ochronna na wiśnie wykonana z dwóch zaplecionych i wzmocnionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw ptakom są odporne na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantując w ten sposób skuteczną ochronę drzew, krzewów, upraw czy też większych plantacji.

1,59 zł

Sprawdź teraz

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie. Ochrona wiśni.

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie. Ochrona wiśni.

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych drzew wiśni lub całych sadów wiśniowych. Siatka ochronna na ptaki to idealna ochrona wiśni przed wróblami i szpakami, które wyjadają owoce. Siatki o oczku 25mm dostępne w dwóch kolorach: czarny lub zielony.

1,30 zł

Sprawdź teraz

Siatka przeciw ptakom do ochrony na sad wiśniowy.

Siatka przeciw ptakom do ochrony na sad wiśniowy.

Siatka przeciw ptakom do ochrony sadów wiśniowych wyróżnia się dużą lekkością i wytrzymałością na opady atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne. Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to niebiodegradowalne siatki polietylenowe zabezpieczające przed różnymi ptakami.

1,30 zł

Sprawdź teraz