Siatka zabezpieczająca wiśnie przed ptakami.

2,90 zł / m²
Cena jednostkowa: 2,90 zł/m²

Produkty chwilowo niedostępny.

 • Chwilowy brak towaru
 • Koszt dostawy tego produktu już od 11,99 zł (szczegóły)
 • platnosci

Powiadom o dostępności produktu

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator

Polietylenowa siatka ochronna na wiśnie oko 15mm x 15mm.

Siatka zabezpieczająca wiśnie przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV) oraz niskie lub wysokie temperatury. Polietylenowa siatka ochronna przeciw ptakom na wiśnie gwarantuje długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2x0,3mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na wiśnie wyróżnia się także dużą lekkością (45 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na wiśnie układają się w romby nadając estetyczny wygląd oraz umożliwiają przepływ powietrza oraz promieni słonecznych niezbędnych do prawidłowego rozwoju owoców.

WYMIARY: siatki ochronne na ptaki na sady wiśniowe o oku 15mm x 15mm docinamy z określonych szerokości rolek:

* 5 metrów / długość dowolna
* 10 metrów / długość dowolna

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO15mm x 15mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA45g/m2
GRUBOŚĆ0,6/0,7 mm
KOLORczarny
WYKONANIE2 x 0,3mm (dwie splecione żyłki po 0,3 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury

                

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na wiśnie, siatki na wiśnie, ochrona wiśni przed szpakami, ochrona wiśni przed ptakami, wiśnie szpaki, siatki ochronne na wiśnie, siatka ochronna na wiśnie)
Parametry

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  15 mm x 15 mmZastosowanie:
 
Siatka zabezpieczająca wiśnie przed ptakami to mocna polietylenowa siatka ochronna o gęstym oczku, znajduje swe zastosowanie jako zabezpieczenie przed ptakami w miejscach gdzie występują sady wiśniowe. Niezbędnym elementem przy sadownictwie są zabezpieczenia przed ptakami w postaci siatki ochronnej. Oczko 15 mm x 15 mm jakie posiada siatka przeciw ptakom to doskonała osłona dla drzew wiśni, ponieważ nawet małe ptaki takie jak szpaki drozdy czy wróble nie mają możliwości przedostać się przez gęste siatki ochronne przeciw ptakom nie narażając przy tym na szkody w zbiorach wiśni. Siatki zabezpieczające wiśnie przed ptakami stosuje się jako bezpośrednią osłonę na drzewa lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących całe sady wiśniowe. Siatka ochronna na ptaki na wiśnie jest wykorzystywana jako siatka na woliery.


siatka zabezpieczająca na wiśnie

 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na wiśnie, siatki na wiśnie, ochrona wiśni przed szpakami, ochrona wiśni przed ptakami, wiśnie szpaki, siatki ochronne na wiśnie, siatka ochronna na wiśnie)

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  15 mm x 15 mm

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator


Zobacz podobne produkty

Rolka siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie. Wymiar: 8m x 8m

Rolka siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie. Wymiar: 8m x 8m

Siatka na szpaki sprzedawana jest w rolce o wymiarach: 8m x 8m. Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych drzew wiśni lub całych sadów wiśniowych. Siatka ochronna na ptaki to idealna ochrona wiśni przed wróblami i szpakami, które wyjadają owoce.

79,50 zł/szt.
Cena jednostkowa: 1,24 zł/m²

Sprawdź teraz

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie. Ochrona wiśni.

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie. Ochrona wiśni.

Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych drzew wiśni lub całych sadów wiśniowych. Siatka ochronna na ptaki to idealna ochrona wiśni przed wróblami i szpakami, które wyjadają owoce. Siatki o oczku 25mm dostępne w dwóch kolorach: czarny lub zielony.

1,30 zł/m²
Cena jednostkowa: 1,30 zł/m²

Sprawdź teraz

Wzmocniona siatka ochronna na wiśnie oko 27x27mm. Zabezpieczenie wiśni przed ptakami. 23g/m2

Wzmocniona siatka ochronna na wiśnie oko 27x27mm. Zabezpieczenie wiśni przed ptakami. 23g/m2

Mocna siatka ochronna na wiśnie wykonana z dwóch zaplecionych i wzmocnionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw ptakom są odporne na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantując w ten sposób skuteczną ochronę drzew, krzewów, upraw czy też większych plantacji.

1,59 zł/m²
Cena jednostkowa: 1,59 zł/m²

Sprawdź teraz

Siatka przeciw ptakom do ochrony na sad wiśniowy.

Siatka przeciw ptakom do ochrony na sad wiśniowy.

Siatka przeciw ptakom do ochrony sadów wiśniowych wyróżnia się dużą lekkością i wytrzymałością na opady atmosferyczne oraz promieniowanie słoneczne. Siatki ochronne przed ptakami na wiśnie to niebiodegradowalne siatki polietylenowe zabezpieczające przed różnymi ptakami.

1,30 zł/m²
Cena jednostkowa: 1,30 zł/m²

Sprawdź teraz

Rolka siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie. Wymiar: 12m x 12m

Rolka siatki ochronnej przed ptakami na wiśnie. Wymiar: 12m x 12m

Siatka ochronna na wiśnie w rolce o wymiarach: 12m x 12m. Siatki ochronne przed ptakami to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych drzew wiśni lub całych sadów wiśniowych. Siatka ochronna na ptaki to idealna ochrona wiśni przed wróblami i szpakami, które wyjadają owoce.

182,88 zł/szt.
Cena jednostkowa: 1,27 zł/m²

Sprawdź teraz