powrót do listy produktów

Siatki ochronne przed kawkami. Siatka zabezpieczająca na kawki.

Kolor:

1,30

szt

Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: zielony
    czarny
Polietylenowa siatka ochronna przeciw kawkom oko 25mm x 25mm.

Siatki ochronne przed kawkami w kolorze zielonym wykonane są z polietylenu. Siatka przeciw kawkom jest odporna na czynniki zewnętrzne takie jak deszcz, śnieg, grad, promieniowanie UV czy też zmiany temperatur. Siatki zabezpieczające na kawki to idealna ochrona pól uprawnych, plantacji, sadów przed ptakami na długie sezony. Linka z której wykonana jest siatka ochronna na kawki składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,2mm). Oferowana przez naszą firmę siatka ochronna przed kawkami wyróżnia się dużą lekkością (12g/m2), dzięki czemu można ją bez problemu narzucić na krzewy lub drzewa. Oczka 25mm x 25mm jakie posiadają siatki ochronne na kawki układają się w romby co sprawia, że są one elastyczne i rozciągliwe.

WYMIARY: siatki ochronne przeciw kawkom o oku 25mm x 25mm docinane są z określonych szerokości rolek:

* 4 metry / do 100 m (zielona lub czarna
* 8 metry / do 100 m (zielona lub czarna)
* 12 metry / do 100 m (zielona lub czarna)
* 16 metry / do 100 m (zielona lub czarna)
* 20 metry / do 100 m (zielona lub czarna)

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka na kawki, siatki na kawki, siatka przeciw kawkom, ochrona przed kawkom, siatki przeciw kawkom, siatka przeciw kawkom cena, siatka na kawki cena, sposób na kawki)

Zastosowanie:

 
Siatki ochronne przed kawkami to mocne siatki zabezpieczające grządki, krzewy oraz całe uprawy przed natarczywymi kawkami i innym ptactwem. Kawki powodują szkody rolnikom i sadownikom wybierając pokarm roślinny w postaci ziaren i kiełków zbóż, bulw, nasion traw lub owoców. Siatki ochronne przeciw kawkom są lekkie i elastyczne więc można je wykorzystać jako bezpośrednia ochrona przed kawkami pojedynczych grządek, krzewów, drzew w formie osłony lub jako materiał do budowy konstrukcji zabezpieczającej całe uprawy i plantacje. Oczka siatki przeciw kawkom doskonale powstrzymują natarczywe ptaki, nie ograniczając przy tym przepływu powietrza oraz promieni słonecznych niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Siatki przeciw kawkom to najpopularniejsze zabezpieczenie przed ptakami dla większości rolników czy sadowników, ponieważ skutecznie ograniczają szkody wyrządzone przez kawki i inne ptactwo. 


siatki ochronne przed kawkami(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka na kawki, siatki na kawki, siatka przeciw kawkom, ochrona przed kawkom, siatki przeciw kawkom, siatka przeciw kawkom cena, siatka na kawki cena, sposób na kawki)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatka na kawki

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator