powrót do listy produktów

Siatka zabezpieczająca na kwiczoły.

Kolor:

1,30

szt

Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły


Polietylenowa siatka ochronna przeciw kwiczołom oko 25mm x 25mm.

Siatka zabezpieczająca na kwiczoły wykonana jest z polietylenu. Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV) oraz niskie i wysokie temperatury. Polietylenowe siatki zabezpieczające na kwiczoły to idealna ochrona pól uprawnych, plantacji,sadów przed ptakami na długie sezony. Linka z której wykonana jest siatka ochronna na kwiczoły składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek. Oferowane przez naszą firmę siatki ochronne przed kwiczołami wyróżniają się także dużą lekkością (12g/m2), dzięki czemu można je bez problemu narzucić krzewy lub drzewa. Siatka przeciw kwiczołom dostępna jest w dwóch opcjach kolorystycznych: zielona lub czarna. Oczka 25mm x 25mm jakie posiadają siatki ochronne na kwiczoły układają się w charakterystyczne romby dając estetyczny wygląd oraz skuteczną ochronę przed kwiczołami, gawronami, szpakami, wronami.

WYMIARY: siatka ochronna przeciw kwiczołom o oku 25mm x 25mm docinana jest z określonych szerokości rolek:

* 4 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 8 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 12 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 16 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 20 metry / 100 m (zielona lub czarna)


Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury


Informacje dodatkowe :

Prosimy o zwrócenie uwagi na dostępne szerokości siatki zabezpieczającej przeciw kwiczołom (4m, 8m, 12m, 16m, 20m, 35m, 42m), z których docinamy dowolną długość siatki.

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka na kwiczoły, siatki na kwiczoły, siatka przeciw kwiczołom, ochrona przed kwiczołami, siatki przeciw kwiczołami, siatka przeciw kwiczołom cena, siatka na kwiczoły cena, sposób na kwiczoły)

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: zielony
    czarny
Zastosowanie:
 
Siatka zabezpieczająca na kwiczoły to wytrzymała siatka polietylenowa zabezpieczająca uprawy, plantacje, ogrody i sady przed kwiczołami. Kwiczoły powodują szkody rolnikom i sadownikom chętnie zjadając jabłka oraz żerują na ziemi wyjadając nasiona czy owoce. Siatki zabezpieczające na kwiczoły charakteryzują się sporą elastycznością i lekkością wiec można je wykorzystać jako bezpośrednia ochrona przed kwiczołami pojedynczych roślin, grządek, drzew czy krzewów w formie osłony lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniącej całe uprawy i plantacje. Oczka siatki przeciw kwiczołom doskonale powstrzymują natarczywe ptaki, nie ograniczając przy tym przepływu powietrza oraz promieni słonecznych niezbędnych do prawidłowego rozwoju. Siatki ochronne na kwiczoły to najpopularniejsze zabezpieczenie przed ptakami dla większości rolników i sadowników, ponieważ skutecznie ograniczają szkody wyrządzone przez kwiczoły i inne ptactwo.


siatka przeciw kwiczołom


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki, siatka przeciw ptakom cena, siatka na kwiczoły, siatki na kwiczoły, siatka przeciw kwiczołom, ochrona przed kwiczołami, siatki przeciw kwiczołami, siatka przeciw kwiczołom cena, siatka na kwiczoły cena, sposób na kwiczoły)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator