powrót do listy produktów

Siatki zabezpieczające morele przed ptakami. Gęste siatki ochronne.

2,90

szt

Koszt dostawy już od: 10,90 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 15 mm x 15 mm
  • Kolor: czarny
Polietylenowa siatka ochronna na morele oko 15mm x 15mm.

Siatka zabezpieczająca morele przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne takie jak deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV oraz zmiany temperatur. Siatka ochronna przeciw ptakom na morele gwarantuje długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na morele składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,3mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na morele wyróżnia się dużą lekkością (21 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na morele układają się w romby co sprawia, że jest ona elastyczna i rozciągliwa.

WYMIARY: siatka zabezpieczająca morele przed ptakami o oku 15mm x 15mm docinana jest z określonych szerokości rolek:
 
* 5 metrów / długość dowolna
* 10 metrów / długość dowolna 

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO15mm x 15mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA45g/m2
GRUBOŚĆ0,6/0,7 mm
KOLORczarny
WYKONANIE2 x 0,3mm (dwie splecione żyłki po 0,3 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na morele, siatki na morele, ochrona moreli przed szpakami, ochrona moreli przed ptakami, morele szpaki, siatki ochronne na morele, siatka ochronna na moreli)

Zastosowanie:
 
Siatki zabezpieczające morele przed ptakami to wytrzymałe, polietylenowe siatki ochronne o gęstym oczku, stosowane głównie jako zabezpieczenie przed ptakami w miejscu gdzie występuje uprawa moreli lub morelowy sad. Niezbędnym elementem przy sadownictwie są zabezpieczenia przed ptakami na morele w postaci siatki ochronnej. Oczko 15 mm x 15 mm jakie posiada siatka zabezpieczająca morelowy sad przed ptakami to doskonała osłona na drzewo morelowe, ponieważ nawet małe ptaki takie jak wróble czy szpaki nie są w stanie przedostać się przez gęste siatki ochronne przeciw ptakom nie narażając przy tym na szkody w zbiorach moreli. Siatki ochronne przed ptakami na morele stosuje się jako bezpośrednią osłonę na drzewo moreli lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących cały sad morelowy.


siatki ochronne na morele


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na morele, siatki na morele, ochrona moreli przed szpakami, ochrona moreli przed ptakami, morele szpaki, siatki ochronne na morele, siatka ochronna na moreli)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatki ochronne na morele

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator