Siatki przeciw ptakom na morelowy sad. Zabezpieczenie przed ptakami.

1,30 zł / m²
Cena jednostkowa: 1,30 zł/m²

 • Koszt dostawy tego produktu już od 11,99 zł (szczegóły)
 • platnosci
Polietylenowa siatka ochronna na morele oko 25mm x 25mm.

Siatka zabezpieczająca morele przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Siatki na morele są odporne na czynniki zewnętrzne w tym na promieniowanie UV oraz wahania temperatur. Siatka ochronna przeciw ptakom gwarantuje kilkusezonową ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na morele składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,2mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na morele wyróżnia się dużą lekkością (12 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na morele układają się w romby co sprawia, że jest ona rozciągliwa i elastyczna.

WYMIARY: siatka ochronna przed ptakami na morele o oku 25mm x 25mm  docinana jest z określonych szerokości rolek:
 
* 4 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 8 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 12 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 16 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 20 metry / 100 m (zielona lub czarna) 
 

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na morele, siatki na morele, ochrona moreli przed szpakami, ochrona moreli przed ptakami, morele szpaki, siatki ochronne na morele, siatka ochronna na moreli)
Parametry

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  25 mm x 25 mmZastosowanie:
 
Siatki przeciw ptakom na morelowy sad o oku 25mm x 25mm stosowane głównie jako zabezpieczenie przed ptakami na drzewo morelowe lub jako ochrona przed ptakami dla uprawy czy sadów morelowych. Siatka ochronna przeciw ptakom na uprawy moreli może być wykorzystana jako bezpośrednia ochrona moreli w formie narzuty na drzewo lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniącej morelowy sad. Oczko 25 mm x 25 mm jakie posiadają siatki przeciw ptakom na morele w zupełności wystarczającą jako zabezpieczenia przed ptakami takimi jak: szpaki, wróble, wrony czy kawki. Siatki przeciw ptakom na sad morelowy posiadają estetyczny wygląd, mogą być używane jako siatki na woliery.


siatka ochronna na sad moreli


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na morele, siatki na morele, ochrona moreli przed szpakami, ochrona moreli przed ptakami, morele szpaki, siatki ochronne na morele, siatka ochronnna moreli)

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  25 mm x 25 mm

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator


Zobacz podobne produkty

Siatki zabezpieczające morele przed ptakami. Gęste siatki ochronne.

Siatki zabezpieczające morele przed ptakami. Gęste siatki ochronne.

Mocne, wykonane z polietylenu siatki zabezpieczające morele przed ptakami to siatki o drobnym oczku odporne na warunki atmosferyczne: opady, zmiany temperatur oraz promieniowanie UV. Siatki ochronne przed ptakami na morele o oku 15mm dostępne są w kolorze czarnym.

2,90 zł/m²
Cena jednostkowa: 2,90 zł/m²

Sprawdź teraz

Siatka ochronna przeciw ptakom na uprawy moreli. Ochrona moreli.

Siatka ochronna przeciw ptakom na uprawy moreli. Ochrona moreli.

Siatka ochronna przeciw ptakom na uprawy moreli to skuteczna metoda na ptaki, które plądrują drzewo morelowe. Morelowy sad zabezpieczony w siatki ochronne przeciw ptakom to gwarancja niezniszczonych zbiorów moreli. Siatka ochronna na morele odporna jest na warunki atmosferyczne.

1,30 zł/m²
Cena jednostkowa: 1,30 zł/m²

Sprawdź teraz