PRODUCENT SIATEK OCHRONNYCH

Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne
 


Lider sprzedaży siatki ochronnej w Polsce


Linarem Siatki to producent i największy sklep z siatkami ochronnymi w Polsce. Nasze siatki ochronne wykonujemy z tworzyw pochodzenia sztucznego, głównie polietylenu PE HD oraz polipropylenu PP. Nasze siatki ochronne gwarantują najwyższą jakość, dzięki czemu cieszą się najlepszymi opiniami wśród użytkowników. Od kilkunastu lat produkujemy i dystrybuujemy siatki ochronne, które znajdują zastosowanie między innymi jako: siatki na piłkochwyt, siatki na woliery, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki na balkon, siatki zabezpieczające do przemysłu, siatki na krety, siatki cieniujące. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom staramy się systematycznie rozwijać, powiększać i dopracowywać naszą ofertą słuchając przy tym opinii naszych Klientów. Nasz stacjonarny sklep z siatkami znajduje się w Krakowie. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju oraz Europy.

Producent siatki na piłkochwyty

Piłkochwyty są ważnym elementem każdego nowoczesnego obiektu sportowego, gdzie ich główną funkcją jest wyłapywanie sprzętu sportowego. Piłkołapy doskonale sprawdzają się jako ogrodzenia obiektów sportowych, zabezpieczenie okien, ścian i innego wyposażenia przed jego uszkodzeniem. Siatki na piłkochwyty wykonujemy wyłącznie z najwyższej jakości tworzyw pochodzenia sztucznego zabezpieczone filtrami UV. Znajdziesz u nas również siatki sportowe do uprawiania większości dyscyplin sportowych, siatki na bramki do piłki nożnej, piłki ręcznej oraz hokeja.
Sprawdź naszą ofertę siatek na piłkochwyty!
producent piłkochwytów

Producent siatki na woliery

Nasze siatki na woliery to najlepszy wybór do zadaszenia wybiegów hodowlanych i zabezpieczania zwierząt przed drapieżnikami takimi jak jastrzębie, lisy oraz kuny. Siatki na woliery wykonujemy z węzłowego polietylenu o podwyższonej gęstości, o rozmiarach oczek od 20 mm do 100mm i grubości splotu 1,2 mm. Siatki wolierowe sprawdzą się również przy hodowli ryb zabezpieczenia stawu. Nasze produkty przystosowane są do użytku całorocznego i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne (posiadają filtry UV).
Sprawdź naszą ofertę siatek na woliery!
siatki wolierowe producent

Producent siatki na ptaki

Siatki na ptaki, popularnie zwane też siatki na szpaki to doskonała i bardzo skuteczna metoda do zabezpieczania upraw, drzew i krzewów owocowych przed szpakami, kosami, gilami i innymi drobnymi ptakami. Siatka na ptaki produkowana jest z przeplatanych, polietylenowych żyłek odpornych na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Nasze siatki na szpaki przeznaczone są do ochrony wielkopowierzchniowych upraw, plantacji, sadów lub też pojedynczych drzew, krzewów. Nasze siatki na ptaki gwarantują wielosezonową ochronę.
Sprawdź naszą ofertę siatek na szpaki!
siatki na ptaki

Producent siatki przeciw ptakom

Siatki przeciw ptakom to popularne rozwiązanie do zabezpieczania balkonów, okien, elewacji, hal magazynowych i innych przestrzeni narażonych na natarczywą obecność ptactwa. Siatki ochronne przeciw ptakom produkowane są z polietylenu o podwyższonej gęstości. Najbardziej popularne i uniwersalne są siatki przeciw ptakom w piaskowym kolorze. Siatki ochronne przed ptakami zabezpieczone są filtrami UV, dzięki czemu mogą być przez cały rok stosowane na zewnątrz. Najwyższa jakość naszych siatek przeciw ptakom przekłada się na wysokie opinie użytkowników.
Sprawdź naszą ofertę siatek przeciw ptakom!
siatki przeciw ptakom

Producent siatki zabezpieczające

W naszej ofercie znajdziesz siatki ochronne do przemysłu i budownictwa:
• siatki ochronne na wysypiska
• siatka rusztowaniowa o gramaturze od 37-150 g/m²
• atestowane siatki bezpieczeństwa bhp typu S, U
• siatki zacieniające
• siatki do transportu pionowego
Sprawdź naszą ofertę siatek ochronnych!
siatki zabezpieczające

Producent siatka transportowa

Siatki transportowe doskonale sprawdzają się do zabezpieczenia przewożonych ładunków, skrzyń, kontenerów, przyczep. Produkujemy siatki zabezpieczające ładunki o oczkach od 45 mm - 120 mm, a także dziane siatki typu plandeka przepuszczające powietrze. Siatka transportowa produkowana jest dowolny wymiar. Nasze siatki zabezpieczające zabezpieczone są przed promieniowaniem UV.
Sprawdź naszą ofertę siatek transportowych!
siatki transportowe

Realizacja niestandardowych zamówień

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy możliwość wykonania siatek o niestandardowych wymiarach i kształtach. W przypadku zainteresowania usługą wykonania niestandardowych siatek ochronnych zachęcamy do kontaktu z nami.


Wysyłka na terenie kraju i Europy

Nasze produkty dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD do wyznaczonych miejsc na terenie całego kraju. Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD są ubezpieczone od uszkodzeń powstałych w transporcie, aż do momentu ich doręczenia Klientowi. Przesyłki kurierske dostarczane są w ciągu jednego dnia roboczego. Oferujemy państwu także wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz paczkomatów InPost. Nasz sklep stacjonarny znajduje się w Krakowie - znajdziesz nas tutaj.


Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży siatek ochronnych

Od wielu lat z powodzeniem współpracujemy z klientami indywidualnymi, plantatorami, sadownikami, firmami handlowymi, firmami usługowymi, jednostkami publicznymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Niezwykle ważne dla nas są Twoje opinie i wskazówki dotyczące naszych produktów, dzięki nim możemy nieustannie udoskonalać nasze produkty oraz jakość ich wykonania. Zostaw nam swoją opinie po zakupie na stronie produktu!