Twoja walka z ptakami nie ma końca? Nie wiesz jak odgonić ptaki od swoich zbiorów? Ma już dość przesiadujących na balkonie i oknie gołębi? Chcesz zabezpieczyć wybieg hodowlany przed jastrzębiami? Stosowałeś dziesiątki różnych środków, odstraszaczy zapachowych, dźwiękowych i innych metod odstraszających i ciągle zero efektu?

Siatka przeciw ptakom jest popularnie wykorzystywana do zabezpieczeń między innymi w sadach, plantacjach, miejskich balkonach czy wybiegach hodowlanych. Wszystkie siatki przeciw ptakom w naszej ofercie mogą być stosowane na zewnątrz i pokryte są ochronnymi filtrami UV. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia nasze siatki przeciw ptakom w zależności od przeznaczenia posiadają budowę o odpowiedniej średnicy sploty, budowie i rozmiarze oczek gwarantującą skuteczną ochronę. W naszej ofercie przeciw ptakom znajdziesz między innymi:
· Siatki przeciw ptakom
· Siatki na szpaki
· Siatki na drzewa i krzewy
· Siatki na balkon

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw ptakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Montujesz siatki przeciw ptakom? Napisz do nas i zapytaj o ofertę hurtową.

Siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki oko 25 x 25mm. Czarna.

Czarna siatka przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki. Siatki na ptaki są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz posiadają stabilizację UV.

1,30 1,25

Siatka przeciw ptakom na czereśnie oko 25x25. Kolor zielony.

Siatka na czereśnie wyróżnia się mocną konstrukcją przy zachowaniu bardzo niskiej gramatury 12g/m2. Siatki ochronne przed ptakami na czereśnie o oku 25 x 25mm to nie biodegradowalne siatki polietylenowe odporne na warunki zewnętrzne.

1,30 1,25

Siatka ochronna przeciw szpakom. Siatka na szpaki.

Siatka przeciw ptakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki na szpaki to mocne siatki polietylenowe odporne na promieniowanie UV.

1,30 1,25

Siatka na plantacje/do sadu oczko 25mm x 25mm. Zielona.

Wysokiej jakości siatka na plantacje o oku 25mm w kolorze zielonym idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie obszarów rolniczych przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki. Siatka do sadu wykonana z polietylenu o podwyższonej gęstości.

1,30

Siatka na borówkę oczko 25x25. Zielona.

Siatki ochronne na plantacje borówki amerykańskiej to mocne siatki polietylenowe zabezpieczające uprawę borówki oraz całe krzewy i drzewa owocowe. Idealne zabezpieczenie, ponieważ zapobiega niepotrzebnemu zaplątywaniu się ptaków (wróbli, szpaków).

1,30

Siatka na borówkę oczko 25x25. Czarna.

Siatka na borówkę to najskuteczniejsza metoda na zabezpieczenia krzewów przed natarczywymi szpakami. Siatka ochronna wykonana jest z plecionych żyłek polietylenowych odpornych na warunki zewnętrzne.

1,30

Siatka ochronna przeciw ptakom na winogrona, winogrono. Oko 25x25mm.

Siatka ochronna przeciw ptakom na plantacje winogron to siatka zabezpieczająca uprawy winorośli przed zlatywaniem się ptactwa, które plądrują plantacje winogron. Siatka przeciw ptakom doskonale odporna na warunki atmosferyczne i działanie wody. Wyróżnia się dużą lekkością.

1,30

Siatki na winogrono, winogrona. Zabezpieczenie winorośli. Oko 25x25mm.

Siatki ochronne na winogrona to najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia plonów przed ptakami. Siatki posiadają mocną, unikatową plecioną strukturę zwiększającą wytrzymałość oraz pokryte są filtrami UV. Siatki na winogrona to świetny wybór do ogródka jak również hektarowe plantacje.

1,30

Siatka na czereśnie oko 25x25. Kolor czarny.

Siatki na czereśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw ptakom to skutecznie chroni przed drobnymi ptakami takimi jak szpaki, drozdy czy wróble.

1,30

Siatki ochronne na szpaki. Sposób na szpaki.

Doskonałe zastosowanie ochronne w postaci siatki na szpaki. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,30

Siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki oko 25 x 25mm. Zielona.

Zielona siatka przeciw ptakom wykonana z zaplatanych żyłek polietylenowych zapewniająca wysoką wytrzymałość i długoletnią trwałość. Oczko 25mm doskonale zabezpiecza chronione powierzchnie przed najgroźniejszym dla upraw ptactwem, czyli szpakami i drozdami.

1,30

Siatka na drzewa, krzewy oczko 25x25mm. Zielona.

Siatka na krzewy to doskonały sposób zabezpieczenia sadów owocowych i plantacji. Siatka na ptaki posiada plecioną strukturę żyłek polietylenowych, dzięki czemu posiada odpowiednią wytrzymałość przy zachowaniu niskiej gramatury.

1,30