Twoja walka z ptakami nie ma końca? Nie wiesz jak odgonić ptaki od swoich zbiorów? Ma już dość przesiadujących na balkonie i oknie gołębi? Chcesz zabezpieczyć wybieg hodowlany przed jastrzębiami? Stosowałeś dziesiątki różnych środków, odstraszaczy zapachowych, dźwiękowych i innych metod odstraszających i ciągle zero efektu?

Siatka przeciw ptakom jest popularnie wykorzystywana do zabezpieczeń między innymi w sadach, plantacjach, miejskich balkonach czy wybiegach hodowlanych. Wszystkie siatki przeciw ptakom w naszej ofercie mogą być stosowane na zewnątrz i pokryte są ochronnymi filtrami UV. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia nasze siatki przeciw ptakom w zależności od przeznaczenia posiadają budowę o odpowiedniej średnicy sploty, budowie i rozmiarze oczek gwarantującą skuteczną ochronę. W naszej ofercie przeciw ptakom znajdziesz między innymi:
· Siatki przeciw ptakom
· Siatki na szpaki
· Siatki na drzewa i krzewy
· Siatki na balkon

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek przeciw ptakom w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Montujesz siatki przeciw ptakom? Napisz do nas i zapytaj o ofertę hurtową.

Siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki oko 25 x 25mm. Czarna.

Czarna siatka przeciw ptakom to doskonałe zabezpieczenie przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki. Siatki na ptaki są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne oraz posiadają stabilizację UV.

1,30 1,25

Siatka ochronna na balkon. Piaskowa siatka balkonowa. Oczko 50 mm.

Siatka na balkon o oczku 50 mm stanowi skuteczną, mało widoczną ochronę balkonów i okien. Siatka ochronna dostępna w najbardziej popularnym i uniwersalnym - piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm. Świetny sposób na gołębie, wrony czy mewy oraz zabezpieczenie spokojnego kota na balkonie.

5,90 5,30

Siatka przeciw ptakom oczko 15mm x 15mm. Zielona. Czarna.

Wysokiej jakości, bardzo mocna siatka przeciw prakom o oku 15mm x 15mm w kolorze czarnym polecana jest do zastosowania w ogrodzie, sadzie lub na plantacji jako forma ochrony przed inwazją małych ptaków takich jak wróble czy szpaki.

2,90 2,50

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 4x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 4x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

140,00

Najgrubsza siatka dla kota na balkon. Siatka ochronna dla kota. Oko 40x40mm.

Gruba siatka dla kota na balkon to doskonałe zabezpieczenie niebezpiecznych miejsc dla kotów. Jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo Twojego pupila na balkonie lub oknie, to nasza siatka pozwoli Ci odetchnąć z ulgą. Dodatkowo siatka sprawdzi się jako zabezpieczenie przed ptakami.

8,90 7,90

Siatka ochronna przeciw szpakom. Siatka na szpaki.

Siatka przeciw ptakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki na szpaki to mocne siatki polietylenowe odporne na promieniowanie UV.

1,30 1,25

Siatka na borówkę oczko 25x25. Czarna.

Siatka na borówkę to najskuteczniejsza metoda na zabezpieczenia krzewów przed natarczywymi szpakami. Siatka ochronna wykonana jest z plecionych żyłek polietylenowych odpornych na warunki zewnętrzne.

1,30

Siatka gęsta 15x15 na winogrono, winogrona. Zabezpieczenie winorośli. Zielona. Czarna.

Siatki przeciw ptakom na uprawy winorośli to gęste, mocne siatki ochronne wykonane z tworzywa sztucznego (polietylenu), doskonale zabezpieczają całe uprawy winogron przed ptactwem plądrującym plantacje. Siatki ochronne na ptaki to gwarancja zabezpieczenia przed wróblami, drozdami czy szpakami.

2,50

Siatka przeciw ptakom na czereśnie oko 25x25. Kolor zielony.

Siatka na czereśnie wyróżnia się mocną konstrukcją przy zachowaniu bardzo niskiej gramatury 12g/m2. Siatki ochronne przed ptakami na czereśnie o oku 25 x 25mm to nie biodegradowalne siatki polietylenowe odporne na warunki zewnętrzne.

1,30 1,25

Wzmocniona siatka ochronna na szpaki. Sposób na szpaki. 23g/m2

Mocne siatki na szpaki wykonane z grubszych żyłek polietylenowych. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,58 1,45

Gęsta siatka dla kota. Siatka ochronna na balkon. Oko 28x28mm.

Siatki na balkon o oczku 28 mm to skuteczne zabezpieczenie małych kotów żyjących w mieszkaniu, dla których balkon to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Polietylenowe siatki doskonale sprawdzą się do ochrony balkonów przed uporczywą obecnością gołębi, wróbli i innych drobnych ptaków.

8,90 6,90

Siatka na woliery oko 100mm x 100mm. Polietylenowa siatka wolierowa.

Wysokiej jakości polietylenowa siatka na woliery o oku 100 mm x 100 mm idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie hodowli dużych ptaków przed drapieżnikami lub innymi ptakami. Siatki wolierowe charakteryzują się lekkością, odpornością na warunki atmosferyczne.

1,90 1,85