powrót do listy produktów

Rolka siatki ochronnej przed ptakami na uprawy jagód. Wymiar: 8m x 8m

79,50

szt

Dostępność: Produkt niedostępny.
Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły


Polietylenowa siatka ochronna na uprawy jagód oko 25mm x 25mm, w arkuszu o wymiarach: 8m x 8m (64m²).

Siatka zabezpieczająca przed ptakami na plantacje jagodywykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne takie jak (deszcz, śnieg, wiatr oraz promienie UV). Polietylenowe siatki ochronne przeciw ptakom na plantacje jagody gwarantują długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki zabezpieczającej przed ptakami na plantacje jagody składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek. Oferowane przez naszą firmę siatki na ptaki na plantacje jagody wyróżniają się także dużą lekkością (12g/m²). Oczka siatki ochronnej przeciw ptakom układają się w romby co wpływa na ich większą rozciągliwość i elastyczność.

WYMIARY: siatka ochronna przeciw ptakom na uprawę jagód sprzedawana w rolce o wymiarach: 8m x 8m


Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury

(
siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na jagody, siatki na jagody, ochrona jagody przed szpakami, ochrona jagody przed ptakami, jagody szpaki, siatki ochronne na jagody, siatka ochronna na jagody) 
  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: zielony
    czarny
Zastosowanie:
 
Polietylenowe siatki ochronne przed ptakami na uprawy jagód o oku 25mm x 25mm stosowane są głównie jako zabezpieczenie przed ptakami na całą uprawę jagód, borówek, malin, jeżyn czy truskawek a także mogą być stosowane jako ochrona przed ptakami dla obszarów rolnych, sadów, ogrodów czy ogródków działkowych. Siatka ochronna przeciw ptakom może być wykorzystana jako bezpośrednia ochrona jagód w formie narzuty lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących całe plantacje jagód. Oczko 25 mm x 25 mm jakie posiadają siatki ochronne przeciw ptakom na uprawy jagód w zupełności wystarczającą jako zabezpieczenia przed ptakami takimi jak: szpaki, wróble. Siatki przeciw ptakom na plantacje jagód mogą również pełnić funkcję siatki na woliery.


siatka ochronna na jagody

 

 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na jagody, siatki na jagody, ochrona jagody przed szpakami, ochrona jagody przed ptakami, jagody szpaki, siatki ochronne na jagody, siatka ochronna na jagody)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator