powrót do listy produktów

Piłkołap do bramki do piłki ręcznej. Polipropylen oczko 100x100m.

292,00

para

Dostępność: Produkt dostępny.

Czas realizacji 5 dni roboczych.
Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły
Akcesoria


Piłkołap do bramki o wymiarach 2m x 3m, oczko 100x100mm, grubość splotki fi 4mm.
Siatka dostępna jest w kolorze zielonym.

UWAGA! W komplecie znajaduję się linka mocująca o długości 8m.

Istnieje możliwość za dodatakową opłatą, wyposażenia siatki w linkę ołowianą (400g/m), umieszczoną w taśmie wszystej w dolną krawędź piłkołapu.


Piłkołap do bramki do piłki ręcznej wykonane są z wysokiej trwałości polipropylenu. Siatkę polipropylenową cechuje wytrzymałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (rozciąganie, zerwanie, rozplątanie). Piłkołapy do bramki HUCK są odporne na promienie słoneczne UV, zmiany temperatur oraz warunki atmosferyczne (deszcz, grad, śnieg, wiatr). Niska absorpcja wody sprawia, że piłkołapy HUCK zachowują zawsze swój kształt i wagę. Siatki polipropylenowe są przystosowane do użytkowania zarówno wewnątrz i zewnątrz. Piłkochwyty HUCK montowane w bramkach mają przede wszystkim za zadanie wyłapywanie piłek i amortyzację uderzeń, dlatego nie zwykle ważna jest wytrzymałość i jakość materiału siatki. Bezwęzłowa siatka posiada dodatkową linkę mocującą o długości 8m ułatwiającą montaż.
 
Wymiar: piłkołap do bramki sprzedawany jest komplecie (2 siatki) o wymiarach:

■ szerokość: 3 m
■ wysokość: 2 m

  • Materiał: Polipropylen PP
  • Wymiar bramki: 3 m x 2 m
  • Zawartość opakowania: 2 siatki
Zastosowanie:

Piłkołap do bramki do piłki ręcznej stosowany jest w standardowych bramkach o wymiarach 3x2m. Piłkołap mocowany jest do konstrukcji bramki i założonej siatki za pomocą załączonej w zestawie linki mocującej. Piłkołap do bramek stanowi dodatkowy element ochronny, amortyzujący uderzenia sprzętu sportowego.

Siatki polipropylenowe  ze względu na odporność na warunki zewnętrzne, wilgoć oraz zmiany temperatur nie maja przeciwwskazań do użytkowania zewnętrznego. Polipropylenowe piłkochwyty doskonale sprawdzają się do także do zabezpieczania wyposażenia obiektów sportowych jak również jako ich ogrodzenia.


Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator