powrót do listy produktów

Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczka 80x80 mm splot 5 mm

11,30

Cena za 1 m² siatki. W polu ilości wpisz łączną ilość metrów kwadratowych.
Długość i szerokość podaj w polu "Twoje uwagi" po wypełnieniu formularza z danymi do wysyłki.

Dostępność: Na zamówienie. Realizacja do 5 dni roboczych.
 • Materiał: Polipropylen PP
 • Wielkość oczka: 80 mm x 80 mm
 • Kształt oczek: kwadraty
 • Średnica splotki: 5 mm
 • Gramatura: 205 g/m²
 • Kolor: zielony
 • Odporność na UV: Tak
 • Gwarancja: 2 lata

Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczko 8 cm, sznurek 5 mm

Zielona siatka ochronna na piłkochwyty wykonana jest z polipropylenowego sznura o grubości 5 mm. Sieć zapewnia wieloletnią wytryzmałość na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne (rozciąganie, rozrywanie, rozplątanie) i cechuje się wysoką elastycznością i sprężystością materiału.

Siatka została zabezpiecziona filtrami UV. Doskonale znosi warunki zewnętrzne, takie jak zmiany temperatur, deszcz, śnieg, wiatr, dzięki czemu może być stosowana przez cały rok na zewnątrz.

Gramatura siatki wynosi 205 g/m². Oczka po naciągnięciu siatki układają się w 8 cm kwadraty. Dostępny wyłącznie kolor zielony.

Siatka ochronna na boiska na dowolny wymiar

Oferujemy wykonanie siatki ochronnej w kształcie prostokątnym na dowolny wymiar. W przypadku zamówień siatek o powierzchni poniżej 30 m² (powierzchnia pojedynczej siatki) usługa obszycia krawędziowego jest dodatkowo płatna i wynosi 1,50 zł za metr bieżący. Powyżej wspomnianej powierzchni obszycie krawędziowe jest bezpłatne.

Polipropylenowa siatka na piłkochwyty

Budowa polipropylenowej siatki na piłkochwyty przypomina prostopadłościenny lub owalny warkocz, zaplatany z wielu włókien (nici) polipropylenu. To co najbardziej wyróżnia wykonane w ten sposób siatki to brak wiązanych splotów. Cała struktura siatki opiera się właśnie na zaplatanych warkoczach. Dzięki właściwościom włókien polipropylenu, które w porównaniu do nici polietylenowych są bardziej wiotkie i elastyczne, bezwęzłowe siatki są mniej sztywne, naturalniejsze w dotyku, bardziej elastyczne i miękkie.

Największymi zaletami siatek polipropylenowych jest niska waga (co znacznie ułatwia montaż dużych siatek na ogrodzeniach oraz odciążą konstrukcję) przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości mechanicznej na rozerwanie czy ścieranie (jednak niższej niż w przypadku siatek polietylenowych). Wśród minusów można zaliczyć niewielką chłonność wody.
Siatki na piłkochwyty to popularna nazwa siatek ochronych stosowanych na obiektach sportowych do wyłapywania piłek i innego sprzętu sportowego, a także ogrodzenia tych obiektów.

Wewnątrz obiektów i hal sportowych siatki polipropylenowe doskonale zabezpieczają ściany, okna, sufity, lampy, trybuny i pozostałe wyposażenie. Nowoczesna budowa siatek doskonale komponuje się z nowymi, wyremontowanymi obiektami sportowymi stanowiąc ich integralną część. Szeroka gama dostępnych kolorów oraz estetyczna, nowoczesna budowa zapewnia większą widoczność, przejrzystość i dostępność światła w zamkniętych obiektach sportowych. Piłkochwyty bezwęzłowe zabezpieczone są mocnymi filtrami UV równie dobrze spawdzają się na otwartych obiektach sportowych do ogrodzenia boisk, orlików, kortów do tenisa, obiektów lekkoaltetycznych czy trubyn na stadionach piłkarskich. 


polipropylenowa siatka
 • Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczka 80x80 mm splot 5 mm
 • Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczka 80x80 mm splot 5 mm
 • Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczka 80x80 mm splot 5 mm
 • Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczka 80x80 mm splot 5 mm
Dodaj swoją opinię o produkcie

Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator