powrót do listy produktów

Siatki ochronne przed ptakami na gruszki. Ochrona gruszek.

Kolor:

1,30

szt

Koszt dostawy już od: 10,99 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: czarny
Polietylenowa siatka ochronna na gruszki oko 25mm x 25mm.

Siatka zabezpieczająca gruszki przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne takiej jak deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV oraz wahania temperatur. Siatka ochronna przeciw ptakom na gruszki gwarantuje kilkusezonową ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na gruszki składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,2mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na gruszki wyróżnia się dużą lekkością (12 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na gruszki układają się w romby co wpływa na jej większą rozciągliwość i elastyczność.

WYMIARY: siatka przeciw ptakom na gruszki o oku 25mm x 25mm  docinana jest z określonych szerokości rolek:
 
* 4 metry / do 100 m (zielona lub czarna
* 8 metry / do 100 m (zielona lub czarna)
* 12 metry / do 100 m (zielona lub czarna)
* 16 metry / do 100 m (zielona lub czarna)
* 20 metry / do 100 m (zielona lub czarna)

 

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 (siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na gruszki, siatki na gruszki, ochrona gruszek przed szpakami, ochrona gruszek przed ptakami, siatki ochronne na gruszki, siatka ochronna na gruszki)

Zastosowanie:

 
Siatki ochronne przed ptakami na gruszki (ochrona gruszek) o oku 25mm x 25mm stosowane są głównie jako zabezpieczenia przed ptakami na drzewa lub jako ochrona przed ptakami dla sadów i uprawy gruszek. Siatka ochronna przeciw ptakom na gruszki może być wykorzystana jako bezpośrednia ochrona gruszy w formie narzuty na drzewo lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących całe sady gruszek. Oczko 25 mm x 25 mm jakie posiadają siatki ochronne przeciw ptakom na gruszki w zupełności wystarczającą jako zabezpieczenie przed ptakami takimi jak: szpaki, wróble. Siatki przeciw ptakom na gruszki posiadają estetyczny wygląd, mogą również pełnić funkcję siatki na woliery. 


siatki ochronne na gruszki


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na gruszki, siatki na gruszki, ochrona gruszek przed szpakami, ochrona gruszek przed ptakami, siatki ochronne na gruszki, siatka ochronna na gruszki) 


Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatka przeciw ptakom na gruszki

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator