Siatka ochronna przed ptakami na śliwki.

2,90 zł / m²
Cena jednostkowa: 2,90 zł/m²

 • Koszt dostawy tego produktu już od 11,99 zł (szczegóły)
 • platnosci
Polietylenowa siatka ochronna na śliwki oko 15mm x 15mm.

Siatka zabezpieczająca śliwki przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne typu deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV oraz wahania temperatur. Siatka ochronna przeciw ptakom na śliwki gwarantuje kilkusezonową ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na śliwki składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,3mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na śliwki wyróżnia się dużą lekkością (45 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na śliwki układają się w romby co powoduje, że jest ona bardziej elastyczna i rozciągliwa.

WYMIARY: siatki zabezpieczające śliwki przeciw ptakom o oku 15mm x 15mm docinamy z określonych szerokości rolek:
 
* 5 metrów / długość dowolna
* 10 metrów / długość dowolna
 

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO15mm x 15mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA45g/m2
GRUBOŚĆ0,6/0,7 mm
KOLORczarny
WYKONANIE2 x 0,3mm (dwie splecione żyłki po 0,3 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 


 
(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na śliwki, siatki na śliwki, ochrona śliwki przed szpakami, ochrona śliwki przed ptakami, śliwki szpaki, siatki ochronne na śliwki, siatka ochronna na śliwki) Parametry

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  15 mm x 15 mmZastosowanie:
 
Siatka ochronna przed ptakami na śliwki to wytrzymała, polietylenowa siatka ochronna o gęstym oczku, stosowana głównie jako zabezpieczenie przed ptakami w miejscach gdzie występują sady śliwek. Niezbędnym elementem przy sadownictwie są zabezpieczenia przed ptakami na śliwki w postaci siatki ochronnej. Oczko 15 mm x 15 mm jakie posiada siatka przeciw ptakom to doskonała osłona dla drzew śliwy, ponieważ nawet małe ptaki takie jak szpaki, wróble czy drozdy nie mają możliwości przedostać się przez gęste siatki ochronne przeciw ptakom nie narażając przy tym na szkody w zbiorach śliwek. Siatki zabezpieczające przed ptakami na śliwki stosuje się jako bezpośrednią osłonę na drzewa lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących cały sad śliwkowy. 


siatki ochronne na śliwki


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na śliwki, siatki na śliwki, ochrona śliwki przed szpakami, ochrona śliwki przed ptakami, śliwki szpaki, siatki ochronne na śliwki, siatka ochronna na śliwki) 
 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  15 mm x 15 mm

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator


Zobacz podobne produkty

Siatka przeciw ptakom na śliwki.

Siatka przeciw ptakom na śliwki.

Siatka przeciw ptakom na śliwki o oczku 25mm to profesjonalna siatka ochronna zabezpieczająca drzewa w okresie dojrzewania owoców przed natarczywym ptactwem. Siatki na drzewa nie ulegają biodegradacji oraz są odporne na czynniki atmosferyczne.

1,30 zł/m²
Cena jednostkowa: 1,30 zł/m²

Sprawdź teraz

Siatki przeciw ptakom na śliwki. Ochrona śliwek. Oczko 25x25 mm

Siatki przeciw ptakom na śliwki. Ochrona śliwek. Oczko 25x25 mm

Siatki przeciw ptakom na śliwki to wysokiej jakości siatki zabezpieczające sady lub pojedyncze drzewa śliwkowe przed ptakami plądrującymi owoce. Siatka ochronna na ptaki służy na wiele sezonów, ponieważ doskonale znosi warunki atmosferyczne: opady, promienie słoneczne.

1,40 zł/m²
Cena jednostkowa: 1,40 zł/m²

Sprawdź teraz