powrót do listy produktów

Siatka ochronna przeciw ptakom na jabłka. Ochrona jabłoni.

Kolor:

1,30

szt

Koszt dostawy już od: 10,90 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 25 mm x 25 mm
  • Kolor: zielony
Polietylenowa siatka ochronna na jabłonie oko 25mm x 25mm.

Siatka zabezpieczająca jabłonie przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne (deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV) oraz niskie i wysokie temperatury. Polietylenowa siatka ochronna przeciw ptakom na jabłonie gwarantuje długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na czereśnie składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2x0,2mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na jabłonie wyróżnia się także dużą lekkością (12 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na jabłonie układają się w romby co zwiększa jej rozciągliwość i elastyczność. 
 
WYMIARY: siatki ochronne przed ptakami na drzewa jabłoni o oku 25mm x 25mm docinamy z określonych szerokości rolek:
 
* 4 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 8 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 12 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 16 metry / 100 m (zielona lub czarna)
* 20 metry / 100 m(zielona lub czarna)


Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO25mm x 25mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA12g/m2
GRUBOŚĆ0,4/0,5 mm
KOLORzielony lub czarny
WYKONANIE2 x 0,2 (dwie splecione żyłki po 0,2 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na jabłka, siatki na jabłka, ochrona jabłoni przed szpakami, ochrona jabłoni przed ptakami, jabłka szpaki, siatki ochronne na jabłka, siatka ochronna na jabłka)

Zastosowanie:
 
Siatki ochronne przeciw ptakom na jabłka o oku 25mm x 25mm stosowane są głównie jako zabezpieczenia przed ptakami na drzewa lub jako ochrona przed ptakami dla sadów i uprawy jabłek. Siatka ochronna przeciw ptakom na jabłka może być wykorzystana jako bezpośrednia ochrona jabłoni w formie narzuty na drzewo lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących całe sady jabłek. Oczko 25 mm x 25 mm jakie posiadają siatki ochronne przeciw ptakom na jabłka w zupełności wystarczającą jako zabezpieczenie przed ptakami takimi jak: szpaki, wróble. Siatki przeciw ptakom na jabłka posiadają estetyczny wygląd, mogą również pełnić funkcję siatki na woliery.


siatki ochronne na jabłka


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na jabłka, siatki na jabłka, ochrona jabłoni przed szpakami, ochrona jabłoni przed ptakami, jabłka szpaki, siatki ochronne na jabłka, siatka ochronna na jabłka)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatki przeciw ptakom na jabłonie

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator