Siatka na wysypisko śmieci oczko 60mm x 60mm. Siatka ochronna na składowisko odpadów.

7,20 zł / m²
Cena jednostkowa: 7,20 zł/m²

 • Dostępny na zamówienie. Wysyłka do 5 dni.
 • Koszt dostawy tego produktu już od 11,99 zł (szczegóły)
 • platnosci
Siatka ochronna na składowisko odpadów oko 60mm x 60mm.


Obecne uwarunkowania prawne nakazują zarządcy sortowni lub wysypiska zapobieganie rozwiewaniu odpadów oraz zanieczyszczeniu terenów przyległych. Siatka ochronna na składowiska odpadów i sortownie o oczku 60mm x 60mm jest doporna na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV) a także mechaniczne ( rozciąganie, zerwanie, rozplątanie), idealnie sprawdza się w roli zabezpieczenia terenu sortowni przed wydostaniem się drobnych odpadów na zewnątrz. Siatka ochronna na wysypisko (sortownie) to nowoczesny oraz estetyczny sposób na spełnienie wymagań ochrony środowiska oraz zmniejszenia oddziaływania instalacji na tereny sąsiednie.

WYMIARY: siatki na składowisko odpadów wykonujemy na wymiar dowolny.


Informacje dodatkowe:

W naszym asortymencie znajdą Państwo również inne specjalistyczne siatki na wysypiska, składowiska odpadów oraz sortownie:  siatka ochronna oczko 100mm x 100mm oraz oczko 25mm x 25 mm.

Istnieje możliwości obszycia siatki ochronnej obszycia krawędzi taśmą (4,40 zł/mb) oraz okucia ringami stalowymi (1,7 zł/szt.).


                             Parametry

 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  60 mm x 60 mmZastosowanie:

Siatka ochronna na składowisko odpadów zabezpiecza przed przedostawaniem się odpadów i zanieczyszczeń poza teren składowiska. Siatka na wysypisko lub teren sortowni skutecznie chroni przed rozwiewaniem odpadów i ich wydostaniem się na zewnątrz. Siatki zabezpieczające wysypisko mogą również spełniać rolę siatki ogrodzeniowej zewnętrznej, uniemożliwiającej zwierzętom przedostanie się na teren placówki.  (siatka ochronna na wysypisko, siatka ochronna na składowisko, siatka na wysypiska, siatka na wysypisko, siatki na wysypisko cena, siatka na wysypisko cena, siatka ochronna, ogrodzenie wysypiska, siatka odpady, ogrodzenie składowiska, zabezpieczenie wysypiska, ochrona składowiska odpadów, ochrona wysypiska, siatka sortownia.)
 
 • Materiał:

  Polietylen PE HD

 • Kolor:

  czarny

 • Rozmiar oczek:

  60 mm x 60 mm

Zapytaj o ten produkt

Przepisz kod z obrazka:

weryfikator


Zobacz podobne produkty

Siatka na wysypisko śmieci oczko 40mm x 40mm. Siatka ochronna na składowisko odpadów.

Siatka na wysypisko śmieci oczko 40mm x 40mm. Siatka ochronna na składowisko odpadów.

Specjalistyczne siatki na wysypiska to skuteczna metoda zapobiegająca przedostawaniu się drobnych odpadów i zanieczyszczeń poza teren składowiska. Siatka ochronna na składowisko zapobiega wywiewaniu odpadów i zanieczyszczaniu terenów sąsiadujących.

8,30 zł/m²
Cena jednostkowa: 8,30 zł/m²

Sprawdź teraz

Siatka ochronna na wysypiska oczko 100mm x 100mm. Ogrodzenie składowiska odpadów.

Siatka ochronna na wysypiska oczko 100mm x 100mm. Ogrodzenie składowiska odpadów.

Specjalistyczne siatki ochronne na wysypiska to skuteczna metoda zapobiegająca przedostawaniu się odpadów i zanieczyszczeń poza teren składowiska. Ogrodzenie składowiska odpadów zapobiega wywiewaniu odpadów i zanieczyszczaniu terenów sąsiadujących.

5,80 zł/m²
Cena jednostkowa: 5,80 zł/m²

Sprawdź teraz

 Siatka na składowiska odpadów, sortownie. Oczko 25mm x 25mm. Zabezpieczenie sortowni.

Siatka na składowiska odpadów, sortownie. Oczko 25mm x 25mm. Zabezpieczenie sortowni.

Specjalistyczna siatka ochronna o oczku 25 mm x 25 mm przeznaczona do ogrodzenia i zabezpieczenia terenu sortowni lub wysypiska śmieci zapobiega przedostawaniu się drobnych odpadów i zanieczyszczeń poza teren placówki.

11,50 zł/m²
Cena jednostkowa: 11,50 zł/m²

Sprawdź teraz