Siatka na woliery


Materiałowe siatki na woliery przeznaczone są do zadaszenia wolier lub wygradzania przestrzeni w ich wnętrzu. Polietylenowe siatki na woliery zapewniają zwierzętom swobodę, większą przestrzeń, odpowiednią ilość światła, dzięki czemu nie czują się one ograniczone. Podstawową funkcją jakie pełni polietylenowa siatka na woliery jest ochrona przed jastrzębiami, orłem bielikiem, a także drapieżnikami lądowymi jak lisy i kuny. Dodatkowo siatka na woliery chroni przed ucieczką hodowli skutecznie zabezpieczając gołębie, papugi i inne ptaki oraz służy do wygradzania przestrzeni wewnątrz wybiegów hodowlanych.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze i najtrwalsze siatki na woliery wykonane z polietylenu o rozmiarach oczek od 15 mm do 100 mm. Siatki wolierowe produkujemy na niemal dowolne długości i docinamy z określonych szerokości bel. Wykonujemy siatki na woliery o oczkach kwadratowych oraz rombowych. Nasze siatki na woliery doskonale sprawdzą się do zadaszenia wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz. Wysoka jakość naszych siatek wolierowych potwierdzona jest pozytywnymi opiniami wśród użytkowników, którzy cenią sobie przede wszystkim trwałość materiału oraz konkurencyjne ceny. Nasze sieci wolierowe cechuje niezwykła lekkość, elastyczność, wieloletnia trwałość i odporność na całoroczne warunki zewnętrzne.

Siatka na woliery jaką wybrać?

Siatka na woliery o oczkach od 60 mm do 100 mm to świetny wybór do ochrony hodowli przed atakami ptaków drapieżnych jak myszołowy, orły czy jastrzębie. Duży rozmiar oczka świetnie sprawdzi się przy całorocznym zastosowaniu i nie sprawi problemów zwłaszcza zimą, kiedy śnieg nie będzie osadzał się na siatce. Doskonale sprawdzą się do zabezpieczania między innymi hodowli kur, bażantów, kaczek, indyków.
· Siatka na woliery 100 mm
· Siatka na woliery 60 mm

Siatki wolierowe o oczkach od 30 mm do 50 mm doskonale zabezpieczą hodowlę gołębi i innych ptaków o podobnych wymiarach. Siatki wolierowe o drobniejszym oczku mogą także służyć do zabezpieczenia wolier przed dzikimi gołębiami, które zwłaszcza w okresie ptasiej grypy mogą stanowić ogromne zagrożenie dla hodowli.
· Siatka na woliery 50 mm
· Siatka na woliery 40 mm

Siatki na woliery o najdrobniejszych oczkach od 19 mm do 30 mm popularnie stosowane są do zabezpieczania ptaków ozdobnych, najczęściej papug. Doskonale sprawdzą się do zabezpieczenia woliery przed dostępem nie proszonych wróbli, jaskółek i innego drobnego ptactwa przenoszącego choroby lub podjadającego pokarm.
· Siatka na woliery 30 mm
· Siatka na woliery 25 mm
· Siatka na woliery 20 mm

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek wolierowych w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Sortowanie:

Gęsta siatka ochronna dla kota na balkon oko 28x28mm. Na wymiar.

Name
BESTSELLER

Gęsta siatka ochronna dla kota na balkon oko 28x28mm. Na wymiar.

Kocia siatka o drobnych 28 mm kwadratowych oczkach to świetnie zabezpieczenie małych kotów, dla których balkon i okno to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Sznurek o grubości 1 mm skręcany z kilku żyłek. Siatka jest odporna na rozerwanie i UV. Docinana na dowolny wymiar.

6,60

Zielona siatka na woliery wolierowa polietylenowa. Oczka kwadratowe 60 x 60 mm.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 60 mm x 60 mm. Oczka w układzie kwadratowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier, wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz woliery. Kolor zielony.

3,60

Zielona siatka na woliery wolierowa polietylenowa. Oczka kwadratowe 40 x 40 mm.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 40 mm x 40 mm. Oczka w układzie kwadratowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier, wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz woliery. Kolor zielony.

3,90

Siatka ochronna dla kota na balkon 50 mm piaskowa

Najpopularniejsza siatka dla kota o uniwersalnych kwadratowych oczkach 50 mm. Estetyczny i mało widoczny piaskowy kolor - nie zaciemniający balkonu. Mocny sznurek o grubości 1,1 mm zapleciony z kilku żyłek. Gramatura 23 g/m². Docinana na dowolny rozmiar.

5,30

Najgęstsza Siatka ochronna dla kota na balkon oko 19 mm Piaskowa

Bardzo gęsta siatka ochronna dla kota o 19 mm kwadratowych oczkach w niezwykle uniwersalnym i estetycznym beżowym kolorze. Zabezpiecz swojego pupila przed wypadnięciem z balkonu. Siatka zaplatana jest z mocnego 1 mm sznurka i gramaturę 65 g/m². Docinana na dowolny wymiar.

10,69

Siatka na balkon na ptaki, gołębie, dla kota. Oko 28x28mm. Rolka 5x5m.

Siatki na balkon to znakomite zabezpieczenie dla kota przed wypadnięciem z wysokości. Siatka dla kota to bardzo mocna konstrukcja wykonana z tworzywa sztucznego o gęstym oczku 28mm. Stabilizowane na gorąco węzły umożliwiają dowolne docinane siatki bez obawy o jej rozplątywanie.

154,00 119,00

Zielona siatka na woliery wolierowa polietylenowa. Oczka kwadratowe 100 x 100 mm.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 100 mm x 100 mm. Oczka w układzie kwadratowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier, wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz woliery. Kolor zielony.

2,50

Siatka na balkon na ptaki, gołębie, dla kota. Oko 28x28mm. Rolka 10x10m.

Rolka o wymiarach 10x10m umożliwia docięcie we własnym zakresie siatki na dowolne wymiary. Siatka balkonowa pozwala na zabezpieczenie balkonów, tarasów, okien, loggii zarówno przed upadkiem kota jak również natarczywą obecnością ptaków.

490,00 470,00

Kocia siatka ochronna na balkon Oko 19 mm Rolka 5x5m (25 mkw)

Siatki ochronna dla kota o oczku 19mm x 19mm w rolce 10 m x 10 m (100 m2). Doskonała bariera ochronna nawet dla najmniejszych kociąt. Siatka polietylenowa znakomicie się sprawdza jako zabezpieczenie otwartej powierzchni okien, balkonów, tarasów czy loggii. Estetyczny i uniwersalny piaskowy kolor.

249,00

Kocia siatka ochronna na balkon Oko 19 mm Rolka 10x10m (100 mkw)

Siatka na balkon posiada wiązane sploty, dodatkowo stabilizowane na gorąco co chroni przed przesuwanie się oczek i rozplątywaniem. Siatki dla kota o oczku 19mm doskonale chronią niebezpieczne miejsca, umożliwiając bezpieczne spacerowanie kotów po balkonach czy wylegiwanie na parapecie.

799,00

Zielona siatka na woliery wolierowa polietylenowa. Oczka kwadratowe 25 x 25 mm.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 25 mm x 25 mm. Oczka w układzie kwadratowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier, wybiegów hodowlanych oraz wygradzania przestrzeni wewnątrz woliery. Kolor zielony.

5,70 4,50

Siatka ochronna dla kota Oko 50 mm Arkusz 10 m x 10 m Kolor piaskowy

Siatka zabezpieczająca dla kota o oczkach 50 mm x 50 mm w arkuszu o wymiarach: 10 m x 10 mm (100 m²). Doskonały wybór do zabezpieczenia kilku balkonów, okien lub większego tarasu czy elewacji. Nawet do 50% niższa cena kociej siatki w przeliczeniu na metry kwadratowe.

279,00