Siatki na krety

Rozłożenie siatki na krety pod trawnikiem to bardzo skuteczna metoda na pozbycie się nieustannie pojawiających się w ogrodzie kretowisk. Jednak sam montaż siatki na krety wymaga sporego nakładu pracy, dlatego warto wybrać odpowiedni produkt, który zagwarantuje wieloletnią skuteczność. Zdecydowanie najpopularniejsze są siatki na krety wykonywane z tworzywa sztucznego polipropylenu, który przy dobraniu odpowiednich parametrów gwarantuję odpowiednią wytrzymałość na rozerwanie i wieloletnią trwałość.

Wysoka jakość siatek na krety gwarancją skuteczności

Oferowana przez nas siatka na krety produkowana jest z wzmocnionego tworzywa sztucznego polipropylenu (BOPP). Wybierając siatkę na krety oprócz materiału, z którego jest wykonana warto zwrócić jeszcze uwagę jednocześnie na dwa parametry: rozmiar oczka i gramaturę oraz co równie ważne ich wzajemny stosunek. W naszej ofercie znajdziesz siatkę na krety o rozmiarze oczek 15 mm i gramaturze 30 g/m². Odpowiedni rozmiar oczka w połączeniu z wysoką gramaturą sprawia, że łączenia oczek naszej siatki są mocne, stabilne i gwarantują odpowiednią wytrzymałość na rozerwanie. Warto również pamiętać, że zbyt małe oczka siatki na krety mogą zaburzyć system korzeniowy roślin. Siatka na krety mimo, że układana jest pod trawnik w celu wzmocnienia materiału zabezpieczona jest dodatkowo filtrami UV.

Do każdej siatki na krety dajemy Ci zupełnie za darmo kołki mocujące, którą służą do łączenia i zabezpieczania siatek przed ich przesuwaniem. Znajdziesz u nas siatki na krety w uniwersalnej szerokości 2 m o długościach od 50 m do 300 m.
SIATKA NA KRETY 2 x 50 m
SIATKA NA KRETY 2 x 100 m
SIATKA NA KRETY 2 x 200 m
KOŁKI DO SIATKI NA KRETY

Dostarczamy siatki na terenie całego kraju. Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Kołki do siatki na krety (100 szt.). Trójzębne.

Kołki przystosowane są do mocowania siatki przeciw kretom w glebie. Długość całkowita 15 cm.

14,00

Kołki do siatki na krety (50 szt.). Trójzębne.

Kołki przystosowane są do mocowania siatki przeciw kretom w glebie. Długość całkowita 15 cm.

7,00

Siatka na krety 2 m x 50 m. Rolka 100 m2.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

105,00 95,00

Siatka na krety 2 m x 200 m. Rolka 400 m2.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 10x10mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

355,00 329,00

Siatka na krety 2 m x 100 m. Rolka 200 m2.

Najlepsza siatka na krety, dzięki której pozbędziesz się kretowisk. Mocna siatka przeciw kretom posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek sprawia, że siatka na krety w ogrodzie jest tak wytrzymała.

185,00

Siatka na krety metalowa czy plastikowa?

Z kilku powodów zdecydowanie bardziej popularnie stosowane są siatki na krety wykonane z wzmocnionego tworzywa sztucznego polipropylenu (BOPP). Wysokiej jakości plastikowe siatki na krety o gęstym oczku i odpowiedniej gramaturze oferują odpowiednie parametry wytrzymałościowe, które zapobiegną powstawaniu kretowisk. Prawidłowo zamontowana siatka na krety z tworzywa sztucznego pod około 10 cm warstwą ziemi, dzięki odpowiedniej grubości i elastyczności szybko wkomponowuje się i wzmacnia system korzeniowy gleby i trawnika. Dodatkowo siatki na krety wykonane z BOPP w porównaniu do siatek metalowych nie korodują, nie ulegają rozkładowi w glebie oraz dostępne są w praktycznych rolkach osiągających nawet kilkaset metrów długości, co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia montaż. Kolejną zaletą jest możliwość swobodnego docinania i przycinania siatki nożyczkami, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do swoich potrzeb oraz w przyszłości nie będzie mieć problemu z zasadzeniem dodatkowego krzewu lub drzewka (siatkę można wyciąć wraz z ziemią nożykiem). Na koniec często najistotniejszą kwestią jest zdecydowanie niższa cena plastikowej siatki na krety w porównaniu do siatki metalowej. Wykonanie zabezpieczenia trawnika z siatki metalowej choć jest możliwe, okazuje się najczęściej niepotrzebnym zwiększaniem wydatków i wiąże się z dodatkowymi utrudnieniami. Okazuje się, że odpowiedniej jakości siatka na krety jest doskonałym i wystarczającym sposobem na kreta w ogrodzie.