Siatki dla kota

Twój kot tak bardzo lubi wylegiwać się na balkonie i parapecie w sezonie wiosenno-letnim? Chcesz żeby czuł się jak najlepiej, ale za każdym razem boisz się o jego życie? Zastanawiasz się jak skutecznie zabezpieczyć balkon dla kota?

Polietylenowe siatki zabezpieczające dla kota

Polecamy Ci skuteczny i bardzo popularny sposób do zabezpieczenia balkonu dla kota przed jego wypadnięciem mocną, materiałową siatką. Nasze siatki wykonane są z tworzywa sztucznego - polietylenu, który cechuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie. Sznurek skręcany jest z kilku, mocnych włókien polietylenu. Siatki zabezpieczające na balkon dla kota doskonale znoszą wahania temperatur, deszcz czy promieniowanie UV. Uniwersalny - piaskowy kolor sprawia, że zabrudzenia nie są widoczne na siatce nawet po upływie kilku lat. Nasze siatki posiadają bardzo mocne wiązania, dzięki czemu miejscowe uszkodzenie, przecięcie nie powoduje dalszego snucia materiału. Dodatkowo nasze siatki są na tyle wytrzymałe, że nie wymagają dodatkowego obszycia krawędzi, co umożliwia ich docięcie podczas montażu i optymalne naciągnięcie i dopasowanie do każdej przestrzeni.

Estetyczne siatki ochronne dla kota

Szczególnie polecamy Ci z naszej oferty siatki ochronne dla kota w odcieniu jasnobeżowym (piaskowym), ponieważ są one zdecydowanie najmniej widoczne, doskonale komponują się z elewacją i tworzą estetyczne zabezpieczenie balkonu lub okna. Nasze siatki zabezpieczające balkon dla kota gwarantują Ci dyskretne i wysoce skuteczne zabezpieczenie przed wypadnięciem Twojego kota, zwiększając jego bezpieczeństwo. Dodatkowo nie wymagają czyszczenia, nie ulegają szarzeniu i nie brudzą się. Przygotujemy dla Ciebie siatkę na dowolny wymiar, którą gdy zajdzie taka potrzeba będziesz mógł dowolnie docinać nożyczkami. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu - zabezpieczyliśmy już tysiące balkonów i okien i przekonaj się, dlaczego nasze piaskowe siatki dla kota posiadają najlepsze opinie.

Wzmocniona siatka ochronna dla kota 40 mm piaskowa na wymiar

Najlepsza siatka dla kota 40 mm o dodatkowo zwiększonej grubości splotu wynoszącej 1,5 mm. Dostępna w piaskowym kolorze. Oczka kwadratowe. Gramatura 45 g/m². Siatka dedykowana do zabezpieczenia balkonu i okna przed wypadnięciem kota.

8,90 7,90

Drobna siatka ochronna dla małego kota 28 mm piaskowa

Siatki na balkon o oczku 28 mm to skuteczne zabezpieczenie małych kotów żyjących w mieszkaniu, dla których balkon to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Polietylenowe siatki doskonale sprawdzą się do ochrony balkonów przed uporczywą obecnością gołębi, wróbli i innych drobnych ptaków.

8,90 6,90

Siatka ochronna dla kota 50 mm piaskowa - rolka 5 m x 5 m.

Polietylenowa siatka na balkon o wysokiej odporności mechanicznej. Siatka dla kota posiada węzłowe sploty, stabilizowane na gorąco dzięki czemu nie rozplątuje się i może być docinana na dowolne wymiary.

75,00

Siatka dla kota 28x28mm. Zestaw montażowy do 20m2.

Zestaw montażowy do 20m2 zawierający siatkę dla kota wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

189,00

Siatka dla kota 50x50mm. Zestaw montażowy do 10m2.

Zestaw montażowy do 10m2 zawierający siatkę dla kota wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

99,00

Najgęstsza siatka ochronna dla kota 19 mm piaskowa - rolka 5 m x 5 m.

Siatki dla kota o wymiarach oczka 19x19mm to doskonała bariera ochronna dla Twojego pupila. Siatka polietylenowa znakomicie się sprawdza jako zabezpieczenie otwartej powierzchni okien, balkonów, tarasów czy loggii.

249,00

Zestaw bez wiercenia siatka dla kota 4x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy niewymagający wiercenia w elewacji z siatką dla kota o wymiarze 4x3m. Siatka dla kota to świetne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kota i innych zwierząt domowych z balkonu lub okna.

140,00

Zestaw bez wiercenia siatka dla kota 2x3m. Oczko 40mm.

Zestaw montażowy niewymagający wiercenia w elewacji z wykonaną z grubszego sznurka, dedykowaną siatką ochronną dla kota o wymiarze 2x3m i oczku 40x40mm. Siatka dla kota to świetne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kota z balkonu lub okna.

129,00

Zestaw bez wiercenia siatka dla kota 6x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy niewymagający wiercenia w elewacji z siatką dla kota o wymiarze 6x3m. Siatka dla kota to świetne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kota i innych zwierząt domowych z balkonu lub okna.

165,00

Zestaw bez wiercenia siatka dla kota 8x3m. Oczko 28mm.

Zestaw montażowy niewymagający wiercenia w elewacji z siatką dla kota o wymiarze 8x3m. Siatka dla kota to świetne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kota i innych zwierząt domowych z balkonu lub okna.

235,00

Zestaw montażowy siatka dla kota 6x3m - oczko 28mm.

Zestaw montażowy z siatką dla kota o wymiarze 6x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka dla kota to świetne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kota i innych zwierząt domowych z balkonu lub okna.

174,00

Siatka dla kota 6x3m. Oczko 50mm. Zestaw montażowy.

Zestaw montażowy z siatką dla kota o wymiarze 6x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka dla kota to świetne rozwiązanie chroniące przed przypadkowym wypadnięciem kota i innych zwierząt domowych z balkonu lub okna.

159,00

Zastanawiasz się jak dobrać właściwą wielkość oczka siatki dla kota?

Siatka dla kota, aby była bezpieczna i gwarantowała odpowiednią wytrzymałość mechaniczną powinna posiadać średnicę sznurka w granicach od 1 mm do 1,5 mm. Nasze wysokiej jakości siatki zabezpieczające dla kota posiadają dodatkowo sznurek skręcany z trzech do czterech dwu żyłkowych splotów. Do zabezpieczenia kota polecamy siatki ochronne o wielkościach oczek od 19 mm do 50 mm. Sprawdź nasze wskazówki i dobierz właściwą siatkę dla swojego pupila.

Siatka dla kota na okno i balkon o oczku 50 mm polecana jest do zabezpieczeń spokojnych i dużych kotów. Grubość splotu wynosi 1 mm. Gramatura 21 g/m².
Siatka ochronna dla kota o oczku 40 mm to produkt dedykowany do zabezpieczenia przed wypadnięciem kota. Grubość sznurka siatki zwiększona do 1,5 mm. Gramatura 45 g/m².
● Dla drobnych i małych kotów doskonale sprawdzi się siatka zabezpieczająca dla kota o oczku 28 x 28 mm lub siatka ochronna dla kota 19 mm x 19 mm w kolorze piaskowym. Średnica splotu siatek wynosi 1 mm.

Zestawy do samodzielnego montażu siatki balkonowej dla kota

W naszej ofercie oprócz siatki dla kota sprzedawanej na metry znajdziesz również gotowe zestawy zawierające siatkę dla kota oraz akcesoria do jej montażu na balkonie lub oknie. Od wielu lat Linarem zajmuje się montażem siatki dla kota na balkon i okna na terenie Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Łodzi i pozostałych polskich miast. Korzystając z naszego doświadczenia przygotowaliśmy dla Ciebie dwa rodzaje zestawów montażowych:

Zestaw inwazyjny wymagający wiercenia w elewacji, który gwarantuje najwyższą wytrzymałość oraz wieloletnią trwałość zabezpieczenia balkonu dla kota. Do proponowanego sposobu montażu niezbędne jest wykorzystanie wiertarki. Zobacz też poglądowy schemat zabezpieczenia balkonu dla kota.
Zestaw bezinwazyjny z zaczepami poliwęglanowymi AVIK oraz klejem montażowym AVIK. Montaż siatki dla kota bez wiercenia jest niezwykle prosty, nie narusza elewacji budynku oraz umożliwia szybki demontaż. Wystarczy jedynie przykleić za pomocą dedykowanego kleju przykleić zaczepy i rozwiesić na nich siatkę.

Zobacz instrukcję montażu naszej siatki dla ochronnej dla kota