PRODUCENT SIATKI NA BORÓWKE


Siatka na borówkę


siatka na borówkęOwoce borówki amerykańskiej poza smakiem cenionym przez wiele osób są źródłem wielu substancji odżywczych i witamin. Oczywiście borówki bez problemu można kupić w sklepie jednak cena jest dość wysoka, co jest powodem dla rosnącej z sezonu na sezon popularności amatorskich upraw. Każdy kto przygotowuje się do uprawy borówki powinien wcześniej skorzystać ze wskazówek bardziej doświadczonych sadowników. Oprócz podstawowych informacji odnośnie przygotowania gleby, systemu nawodnienia, ściółkowania, nawożenia i sadzenia ważne jest też przemyślenie sposobu zabezpieczenia owoców borówki przez zagrożeniami ze strony ptactwa czy warunków atmosferycznych. Podstawowym błędem początkujących sadowników jest lekceważenie zagrożenia jakie niosą ze sobą zwłaszcza szpaki, które także rozkoszują się w smaku borówek. Nadgryzione owoce po nalocie szpaków i innych mniejszych ptaków w zaledwie kilka chwil zaczynają gnić i ulegają zepsuciu. Przedstawiony obraz jest to sytuacja, która dotyka tysiące sadowników każdego sezonu, którzy nie posiadają odpowiedniego systemu zabezpieczenia przed szpakami. 

Firma Linarem to producent siatki na borówkę do ochrony krzewów, plantacji i sadów. Siatka na borówkę wykonana jest z bardzo mocnych, zaplecionych ze sobą żyłek polietylenowych tworzących sploty o grubości od 0,4mm-0,8mm. Konstrukcja siatki na borówkę zapewnia jej bardzo wysoką wytrzymałość przy zachowaniu niezwykle małej gramatury. Wspomniane cechy prócz dużego ułatwienia podczas montażu to także niezbędna podstawa w specyfikacji siatki ochronnej. Produkowana przez nas siatka na borówkę wykonywana jest wyłącznie z polietylenu o podwyższonej gęstości. 

Wszystkie siatki na szpaki znajdujące się w naszej ofercie są przystosowane do całorocznego użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych. Jako doświadczony producent mamy świadomość jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie sadów przed obecnością ptaków oraz również przed warunkami pogodowymi. Siatki na borówkę posiadają stabilizację UV chroniącą przed osłabiającym działaniem promieni UV prze 5 lat. Oferujemy siatki przeciw ptakom wykonywane na dowolne długości z określonych szerokości rolek, o oczkach od 15-27mm i grubości splotu od 0,4-0,8mm. 

Siatka na borówke o oczku 15x15mm wykonywana jest na dowolne długości z określonych szerokości rolek:

siatka na borówke 15x15mm


Siatka na borówke o oczku 25x25 mm wykonywana jest na dowolne długości z określonych szerokości rolek:

siatki na borówkę 25x25mm


Siatki na szpaki o oczku 27x27 mm wykonujemy na dowolne długości z określonych szerokości rolek:

siatka na borówkę


siatki na borówkę siatki na borówkę
Zobacz nasze siatki na borówke na YouTube!

siatka na borówke

Schemat montażu siatki na borówke


siatka na borówke

Siatka na borówke


siatki na borówki
siatki przeciw ptakom
siatki na borówki