Producent siatek sportowych na piłkochwyty, piłkołapy.


piłkochwyty

Siatki na piłkochwyty na obiekty sportoweTo siatki ochronne wyłapujące sprzęt sportowy na boiskach sportowych, które cechują się dużą wytrzmałością na przetarcia, rozciąganie i szarpanie. Siatki na piłkochwyty zabezpieczają boiska sportowe, ich wyposażenie a także kibiców i samych zawodników. Odpowiednio dobrane siatki uatrakcyjniają wygląd obiektu sportowego, wpisując się w ich nowoczesny wygląd.

Piłkochwyty są przystosowane do warunków zewnętrznych, zatem pozwalają na całoroczne stosowanie bez ściągania i chowania siatek ochronnych na zimę.


Siatki na piłkochwyty produkowane są z wysokiej jakości materiałów co wpływa dodatnio na ich wytrzymałość mechaniczną. Piłkołapy posiadają stabilizację UV, która zabezpiecza je przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego UV, oraz są odporne na czynniki atmosferyczne takie jak opady deszczu, śniegu lub zmienne temperatury. Oferowane przez naszą firmę piłkochwyty zapewniają wielosezonowe i niezawodne ich wykorzystywanie bez utraty właściwości.


Oferujemy możliwość wykonywania siatki na piłkochwyt na dowolne wymiary w różnych kolorach.

☑ Piłkołapy obszywamy po obwodzie grubą nicią (ścieg krawiecki ok. 5mm).

Isntnieje możliwość dodatkowego wykończenia siatek sportowych: obszycie wzmacniającą taśmą krawędziową, wszyscie ołowianego obciążenia.

Linarem oferuje również wszystkie niezbędne akcesoria montażowe.

Sprawdź naszą ofertę akcesoriów montażowych!


gwarancja

Piłkołap polietylenowy


Siatki sportowe produkujemy z węzłowego polietylenu o podwyższonej gęstości oraz bezwęzłowego polipropylenu. 

Piłkochwyty polipropylenowe zbudowane są z przeplatanych ze sobą warkoczy wykonanych z wielu włókien polipropylenowych. Całość w zależności od grubości tworzy sznurek o owalnym lub prostopadłościennym kształcie.

Sieci polipropylenowe nie posiadają wiązanych węzłów przez co mają one luźniejszą, swobodniejszą, elastyczną strukturę, natomiast oczka układają się w kwadraty. Największymi zaletami siatek polipropylenowych jest ich niska gramatura, lekkość oraz miękkość przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Piłkochwyty bezwęzłowe są popularnie stosowane do ochrony ścian, okien, sufitów, trybun i innego wyposażenia wewnątrz hal i sal sportowych. Szeroka gama dostępnych kolorów oraz estetyczna, nowoczesna, bez supełkowa budowa zapewnia większą widoczność, przejrzystość i dostępność światła w zamkniętych obiektach sportowych.Piłkołap polipropylenowy


Sznurek siatki polietylenowej zbudowany jest podobnie jak w siatkach bezwęzłowych, z przeplatanych warkoczy jednak w tym przypadku są to sploty wielożyłkowe. Polietylen jest materiałem o większej twardości oraz sztywności od polipropylenu. Piłkochwyty polietylenowe posiadają wiązane sploty, co wpływa na większą sztywność, zwartą budowę siatki oraz tendencję do ściągania się oczek w kształt rombu.

Do produkcji naszych siatek wykorzystujemy polietylen o wysokiej gęstości PE HD, który wyróżnia się wysoką odpornością chemiczną i mechaniczną oraz większą twardością w stosunku do siatek wykonanych z polipropylenu. Piłkołapy polietylenowe są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz nie chłoną wody. Dodatkowo piłkochwyty polietylenowe są odporne na grzyby i pleśń, nie ulegają gniciu co sprawia, że przez cały okres swojej żywotności są w stanie zachować wysoką wytrzymałość mechaniczną.


Produkowane przez nasz siatki występują w kilku wersjach: o rozmiarach oczek od 25-120mm i grubości splotu w zakresie 1,2-5mm. Piłkołapy wykonywane są na dowolne wymiary oraz dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. 
polipropylenowa siatka ochronna na boisko

Piłkochwyty wykonane z polipropylenu doskonale amortyzują i znoszą uderzenia sprzętem sportowym chroniąc w ten sposób różne powierzchnie hal sportowych jak okna, ściany, sufity, trybuny przed możliwym uszkodzeniami. Siatki chronią także zawodników, kibiców i osoby postronne przez możliwymi wypadkami.

 
polietylenowa siatka ochronna na boisko sportowe

Piłkochwyty wykonane z polietylenu cechują się dużo większą wytrzymałością i sztywnością w porównaniu do siatek polipropylenowych. Doskonale znoszą uderzenia sprzętem sportowym zapewniając wysoki poziom ochrony różnych powierzchni hal sportowych i boisk przed możliwym uszkodzeniami. Siatki przede wszystkim chronią także zawodników, kibiców i osoby postronne przez możliwymi wypadkami.


 
 
 
 
polietylenowa siatka ochronna na boisko

Piłkochwyty wykonany z polietylenu

 
polipropylenowa siatka ochronna na boisko sportowe

Piłkochwyty wykonany z polipropylenu 
montaż piłkochwytów