siatki do hali sportowejLinarem jako producent siatki na hale sportową oferuje szeroką ofertę tzw. piłkochwytów. Siatka na hale sportową (pilkochwyt) wyłapuje sprzęt sportowy taki jak piłka, zabezpiecza okna, ściany, lampy, trybuny oraz inne elementy wyposażenia. Koszty montażu i zakupu siatki na hale sportowe są nieporównywanlnie niższe od potencjalnych strat jakie mogą przynieść uderzenia sprzętem sportowym. Siatka na hale sportowe może służyć także jako kotara grodząca, które bezpiecznie wydzielają mniejsze boiska. Montowane wewnątrz obiektu sportowego siatka na hale sportową  poza wysoką trwałością powinny także dobrze komponować się z nowoczesnym wyposażeniem takich obiektów. Odpowiednio dobrane siatki na na hale sportowe nie tylko pełnią funkcję zabezpiezajacą, ale jednocześnie uatrakcyjniają ich wygląd, stając się swego rodzaju wizytówką.

Szczególnie polecane jako siatki do hal sportowych są siatki polipropylenowe, które posiadają charakterystyczną i nietypową bezwęzłową budowę splotek. Wspomniana konstrukcja siatki poza względami estetycznymi, nadaje piłkołapom elastyczność. Siatki na hale posiadają bardzo dużą wytrzymałość na uderzenia. Siatka na hale z polipropylenu ze względu na swoją luźną i swobodną budowę świetnie nadaje się jako siatka grodząca, siatka na trybuny. Bardzo duża zaletą siatki na hale sportową jest jej niska waga. Przykładowo najcięższa z siatek bezwęzłowych w naszej ofercie posiada gramturę 205g/m2! Należy wspomnieć, że waga siatek na hale ma istotne znaczenie choćby w przypadku ich montażu, ponieważ lekkie siatki znacznie ułatwiają prace montażystom. Wspomniane zalety siatek na piłkochwyt powodują, że w szybkim tempie wypierają one dawniej montowane, niepraktyczne i trudne w montażu siatki metalowe.


siatka polipropylenowa

Siatka na hale sportowe jest produkowana z wysokiej jakości materiałów co gwarantuje ich wytrzymałość mechaniczną. Dbałość o detale i jakość piłkochwytów pozwala na ich dłuższe oraz niezawodne wykorzystywanie bez utraty ich właściwości. Siatki na hale polipropylenowe produkujemy w różnych rozmiarach oczek od 45-100mm i grubości splotu 5mm. Oferujemy możliwość wykonywania siatek halowych bezwęzłowych w kilku wariantach kolorystycznych. Siatka na halę typu pilkochwyt wykonywana jest na dowolny wymiar oraz obszywana grubym sznurkiem po obwodzie. Linarem to elastyczny producent, który zawsze stara spełnić oczekiwania klientów, dlatego oferuje dodatkowe usługi wykończenia siatek ochronnych na hale między innymi poprzez obszycie wzmacniającą taśmą krawędziową oraz wszycie ołowianego sznura.

Sprawdź naszą ofertę niezbędnych akcesoriów do montażu siatki na hale spotową!


Zobacz siatki na hale sportowe z naszej oferty na YouTube!


siatki na hale sportowe


Siatki do hali sportowej polipropylenowe 


piłkochwyty do hali sportowej

siatki na hale sportowe


Siatki grodzące do hali sportowej


siatki grodzącedo hali sportowej
kotary grodzące do hali sportowej