Woliery, siatki wolierowe, siatki na woliery, siatka na woliery.

Woliera – pomieszczenie lub jego zabudowana i odgrodzona część (siatką lub szkłem), w której przebywają ptaki. Musi być na tyle duża, aby mogły one w niej swobodnie poruszać się, latać. Wewnątrz woliery zalecany jest montaż konarów, sznurów oraz innych przedmiotów imitujących naturalne środowisko. Woliery najczęściej spotykane są w ogrodach zoologicznych lub na terenach prywatnych (np. hodowle ptaków domowych / ozdobnych).

siatka na wolierę 

Polietylenowa siatka na wolierę stosowana jest do ogrodzenia i ochrony hodowli ptaków przed drapieżnikami (skutecznie zabezpieczają przed drapieżnikami atakującymi "z góry" np. jastrzębiami) oraz innymi gatunkami ptaków, które przenoszą choroby zagrażające ptakom hodowlanym. Siatka na woliery może również spełniać funkcję ochronną przed spadającymi liśćmi, gałęziami, itp.

Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków m.in: kury, indyki, gołębie, bażanty, kaczki, pawie, papugi oraz inne ptaki ozdobne. W zależności od gatunku ptaków siatki wolierowe mają różne wielkości oczek oraz zalecaną wytrzymałość. Siatki składowane są w belach o różnej szerokości (długość siatki wolierowej jest dowolna). 

Oferowane przez nas siatki wolierowe wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości, o dużej wytrzymałości mechanicznej i odporności na warunki atmosferyczne. Sieci są zabezpieczone przed niszczącym działaniem światła słonecznego (320 KLY wg procesu firmy Ceiba-Ceigy). Linka z której wykonana jest sieć składa się z 3 splotów, a każdy z nich skręcany jest z 5-ciu żyłek co daje razem 15 żyłek (3 x 5 x 380 d). Grubość  splotu  1,2 mm.


Dostępne szerokości rolek siatek wolierowych, z których docinamy na dowolne długości:

woliery rolki


Wszystkie opcje siatki wolierowej dostępne są TUTAJ

budowa woliery

 

siatki na woliery


siatki wolierowe

Prowadzimy sprzedaż elementów do samodzielnego montażu. Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości. Produkty wysyłamy lub dowozimy do dowolnych miejsc na terenie Polski jak i eksportujemy poza granice.

Posiadamy doskonałe referencje z całego kraju, poświadczające wysoką jakość oferowanych przez nas usług.


© Linarem. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

(woliera, siatki wolierowe, siatki na wolierę, siatka na wolierę, siatki na wolierę, siatki do budowy wolier, woliery, siatki ochronne na wolierę, ptaszarnia, budowa woliery, budowa ptaszarni)