PRODUCENT SIATKI OCHRONNEJ NA WYSYPISKA
Siatka na wysypiska

siatka ochronna na wysypiska
Realizujemy zamówienia na siatki na wysypiska zabezpieczająca przed przedostawaniem się na zewnątrz placówki drobnych odpadów i zanieczyszczeń. Obecne uwarunkowania prawne nakazują zarządcy sortowni lub wysypiska zapobieganie rozwiewaniu odpadów oraz zanieczyszczeniu terenów przyległych. Siatka  na wysypisko to nowoczesny oraz estetyczny sposób na spełnienie wymagań ochrony środowiska oraz zmniejszenia oddziaływania sortowni odpadów na tereny sąsiednie. W naszej ofercie znajdą państwo mocne siatki polietylenowe o oczkach 25x25mm, 60x60mm oraz 100x100mm o grubości splotek 1,2mm.

Siatka na wysypiska odporna jest na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV) dzięki czemu może być stosowana na zewnątrz przez cały rok. Siatka polietylenowa posiada także wysoką wytrzymałość mechaniczną na rozciąganie, zerwanie, szarpanie. Wspomniane właściwości sprawiają, że idealnie sprawdza się w roli zabezpieczenia terenu sortowni przed wydostaniem się i rozwiewaniem drobnych odpadów na zewnątrz. Siatki na wysypisko wykonujemy na dowolne wymiary, a brzegi w celu ich wzmocnienia obszywamy nicią.

Zapewniając kompleksowość naszych usług polecamy akcesoria montażowe w postaci linek stalowych, linek stalowych w oplocie, plastikowych zawieszek, kotew, haczyków, karabińczyków i innych.
Zobacz dostępne akcesoria do montażu siatki na wysypiska.Siatka na wysypiska 100x100mm Siatka na wysypiska 60x60mm Siatka na wysypiska 28x28mm

siatka ochronna na wysypiska siatka ochronna na wysypiska siatka zabezpieczająca na wysypiska
Siatka na wysypisko

siatka ochronna na wysypisko
siatka zabezpieczająca na wysypiska
siatka na ogrodzenie wysypiska

Schemat montażu siatki na wysypiska

montaż siatki na wysypiska